RedKelvin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  78
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RedKelvin

 • Ranga
  Przodownik
 1. RedKelvin

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  Kupiłem Supreme Commander i była to edycja z XK HIT. A Colin 2005, tylko płytka i klucz do instalacji :( Nie ma nawet kodu rejestracji elektronicznej, a bez tego nie mogę sobie na kodach pograć xD
 2. RedKelvin

  eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

  Dzisiaj kupiłem OutRun 2006 i zauważyłem, że nie jest tak jak wcześniej, napisy XK HIT i Extra Klasyka "wyciętę" a sama okładka nie ma takich przezroczystych pasków. Wie ktoś czemu?
 3. RedKelvin

  Quiz Fable: Zapomniane Opowieści

  Hmmm, może dlatego że zniknął, a Maze był jego bliskim przyjacielem? Jeśli dobrze to oddaję.
 4. RedKelvin

  YouTube

  Mam problem z filmikami - kiedy je oglądam, film nagle się zatrzymuje i "resetuje" CZERWONY pasek znowu robi się cały BIAŁY - czyli muszę oglądać film od nowa. Możecie pomóc?
 5. Witam, mam problem z filmami na youtube. Kiedy oglądam film, zdarza się, że Film się zatrzymuje, a ściągnięta już część filmu znika (pasek czerwony znowu jest cały biały) i muszę odświeżać. Wie ktoś co się dzieje?
 6. RedKelvin

  Problem z Ground Control 2

  Instalator się uruchomił, ale teraz pojawił się błąd: Kod błędu: -5003 : 0x8004ace8 Informacje o błędzie: >SetupDLL\SetupDLL.cpp (2989) PAPP:Ground Control II PVENDOR:Massive Entertainment AB ( http://www.cdprojekt.info) PGUID:21C41BAF-6F62-469D-A43B-DDF01628346E $11.0.0.28844 @Windows XP Dodatek Service Pack 2 (2600) BT_OTHER 232.64
 7. RedKelvin

  Problem z Ground Control 2

  Mam problem z grą. Gdy chcę ją zainstalować, pojawia się jeden komunikat, a potem drugi. Wcześniej grę normalnie zainstalowałem i odinstalowałem i było normalnie. Co się stało? Gra oryginalna.
 8. RedKelvin

  Left 4 Dead

  Mam pytanko, czy w Left 4 Dead jest tzw. skirmish dla trybu versus?
 9. Pytanie zadane z czystej ciekawości :) http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/761/56/16/761561693 Zdjęcie znalezione na allegro Jak nazywa się system oceniania gier komputerowych widoczny na Lego Indiania Jones? Trójkąt z U? Tego jeszcze nie widziałem, mam nadzieję na odpowiedź. Z góry dziękuję :)
 10. RedKelvin

  Magazyn Komputer Świat Gry

  6 to Risen dostał za możliwość dowolnego zapisu xD Gra dostała dokładnie 5.06 :)
 11. RedKelvin

  Magazyn Komputer Świat Gry

  Dobrze też że w końcu oprócz gier na PC wzięli się też za konsole. Tylko kilka recenzji, ale lepszy rydz niż nic :D Przeczytałem gdzieś pewną krytykę, dlaczego w dziale "PREMIERY" zrecenzowano grę The Club kilka miesięcy po premierze :D Podejrzewam że dlatego że najpierw wyszło na konsole potem na PC chociaż nie jestem pewny :)
 12. RedKelvin

  Magazyn Komputer Świat Gry

  Właśnie w ręku mam świeżutki nowy numer KS GRY :) Niestety wkurza mnie to że co kilka numerów dają zamiast płyty jakiś stary numer KS GRY, w poprzednim numerze (na okładce Diablo III) otrzymałem numer który drastycznie niedawno był (11-12/08 pierwszy numer z "twardą okładką.) Wolałem kiedy KS GRY był miesięcznikiem, brakuje mi też listów o pomoc w grach na końcu oraz tajnych kodów :)
 13. RedKelvin

  Bardzo dobra sprzedaż PlayStation 3 Slim

  Na święta zamierzam kupić PS3, mam nadzieję że stanieje bo kryzys jest i forsy mało mam :D
 14. RedKelvin

  GTA V - Nasze oczekiwania

  Ja bym na pewno chciał, by instalacja nie była trudna tak jak GTA IV. Na pewno byłaby łatwiejsza gdyby Windows Live działało w Polsce. A, i telefon komórkowy mógłby zostać zastąpiony przez iPhone 3G. Żeby iPhone miał więcej możliwości:)
 15. RedKelvin

  Detektyw Monk - Quiz

  Żona Monka zginęła w samochodzie-pułapce, ale to nie ona była celem. A kto?