Reffan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1882
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O Reffan

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Reffan

  Jak kapitalizm niszczy branżę gier

  Ba, nie dość że niszczy branżę gier to jeszcze zjada małe dzieci. Straszna rzecz ten kapitalizm. Na samą myśl oblatuje aż mnie ciarki przechodzą, brrr...
 2. Przecież robią kolejną grę opartą o realia historyczne i wiadomo to od ponad roku. Niejednokrotnie mówili że oprócz Warhammera, pracują teraz nad: DLC do jednego ze starszych tytułów (czyli Empire Divided), samodzielną grą bazującą na jednym ze starszych tytułów (coś w stylu Zmierzchu Samurajów do Shoguna 2) i całkiem nową grą umiejscowioną w przedziale czasowym którego seria jeszcze nie dotykała.
 3. Co jest nie tak z tym tłumaczeniem? Lich to po polsku lisz.
 4. Spóźniliscie się z tym newsem o jakiś miesiąc, półtorej. Nieźle.
 5. Gra w której gramy nazistą spotkałaby się z takimi kontrowersjami, że żadna większa firma się na to nie zdecyduje. Obojętnie jak wyważony, jak poważny byłby ton tej gry, do jakich przemyśleń by skłaniała, to spotkałaby się pogromem w mediach. Już widzę te nagłówki w gazetach czy w telewizji pełne oburzenia faktem że w jakiejś grze gra się nazistą, odsądzające twórców i graczy od czci i wiary.
 6. W sumie trailer mi się podobał. Zobaczymy co pokażą na gameplayach.
 7. Jak na treść recenzji, to ocena wysoka. Spodziewałem się 5tki, co najwyże 6tki.
 8. Owszem, przeszkadza i to bardzo. Mass Effecty to gry w których dużo się gada i mimika twarzy ma kolosalne znaczenie do odbioru gry, tak tragiczna jak w ME:A zwyczajnie w świecie psuje całą immersję. I nie jest to płacz "rozwydrzonych bachorów" jak to ująłeś tylko obiektywny fakt. Dość powiedzieć że pierwsza odsłona, sprzed 10 lat, mogła się pochwalić lepszą mimiką swoich postaci.
 9. Gra która w 2017 roku nie osiąga 60fps/1080p nie powinna dostać oceny 9,5.
 10. Ta, gra się tak niesprzedaje że z DLC do obecnej części wyciągają większe kokosy niż z poprzednich.
 11. Pillars of Eternity nie ma dobrej fabuły? Dobry żartowniś z ciebie. :v
 12. To że będzie je miała jest praktycznie pewne, lol.
 13. Ale wiesz że zrobienie biznesplanu nie sprawi, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i zamkniesz się w założonych kosztach? Produkacja gier to nie jest taki prosty proces że wszystkie założenia pójdą zgodnie z planem i w wyznaczonym czasie.
 14. Nie brzmi karykaturalnie. Każdy kto choć trochę liznął temat wie, że Francuzi walczyli w tej wojnie najdłużej spośród państw Ententy i ponieśli ogromne straty. Jakiekolwiek heheszki z "nieustraszonej armii francuskiej" są więc zwyczajnie głupie. W kontekście II Wojny Światowej w sumie też.
 15. Pojawiła się nowa grafika na stronie Obsidianu wspominająca Ołowiany Klucz, co załatwia sprawę: to Pillarsy.