Blackart69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Blackart69

 • Ranga
  Obywatel
 1. Wydaję mi się, że wpływ na upadek dawnych pism miało też wprowadzenie w 2001 podatku VAT od czasopism i jednoczesny wzrost VATu na usługi drukarskie.
 2. Blackart69

  Electronic Arts zamyka Maxis!

  SEGA mogła by zamknąć CA i dać markę Total War jakiejś kompetentnej firmie.
 3. Recenzja Angry Joe: http://youtu.be/P_QK-lcW8a8
 4. Alekde chyba żartujesz? A może Ci CA płaci? Wystarczy popatrzeć na filmiki na you tube i poczytać komentarze na forum gry. Metacritic user score: 4,1. Ta gra jak na razie jest dużo gorsza od Shoguna 2. - kiepska optymalizacja - słabe AI - słaba grafika, gorsza od Shoguna 2 - tekstury są kiepsko spakowane co powoduje, że na najwyższych ustawieniach gra zjada ponad 2,5 GB VRAM - uproszczenia - wojska nie trzymają formacji i biegają chyba z 60 km/h - kampania co-op nie grywalna, ciągle desync - nie ma już systemu awatara jak w Shogunie 2 - bugi które występowały już w poprzednich częściach i były tam naprawione, co sugeruję, że programiści robią kopiuj wklej kodu - bugi To już lepiej od Rome II wygląda mod do Rome I "Roma Surrectum II" robiony przez kilku ludzi za darmo: http://i.imgur.com/IOm3wJw.jpg http://i.imgur.com/AfoVc7s.jpg http://i.imgur.com/ZofAawV.jpg Rome II będzie dobry i grywalny za jakiś rok jak już go spatchują i wyjdą mody. Niestety CA robi buble, jak dla mnie SEGA powinna pozwalniać część ekipy. Ja na pewno nie kupie ich następnej gry, nie będę płacił za taką jakość i żeby robić za beta testera.
 5. Jak się okazuję jest osobny kod na bonusowe DLC. Można go znaleść w zakładce "Szczegóły twojego zamówienia", a następnie "kliknij aby pobrać kody do wybranych gier". Zamieszanie wynikło z tego, że na maila dostałem tylko kod na grę, a o osobnym kodzie na DLC mail nic nie wspomina.
 6. Kupiłem Company of Heroes 2 w preorderze ale nie dostałem dodatkowych bonusów - skórek do czołgów i dodatkowych generałów.
 7. Witam. Podobnie jak kolega Donalt nie otrzymałem bonusów z preordera Company of Heroes 2 - dodatkowych skórek i generałów, tylko samo Theatre of War. Grę zamówiłem 20 czerwca.
 8. Blackart69

  Banki - który wybrać?

  Zakładasz 1 konto, a na nim możesz założyć lokate. Sam korzystam z mBanku i kupuje gry na Steam i place z niego na Allegoro, nie płaci się za przelewy i utrzymanie konta. Niestety od 1 Sierpnia wprowadzają opłate za karte debetową i będą pobierać 2 zł miesiecznie jeśli nie wydasz min. 100zł w miesiąc tą kartą, a jest ona niezbędna w tym banku ponieważ kase wplaca się u nich tylko we wpłatomatach.