trre2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O trre2

 • Ranga
  Robotnik
 1. Może wreszcie ta gra zaprezentuję sobą moc konsoli. Firma NDog zawsze słynęła z mistrzowskiego opanowania sprzętu sony. Jestem co najmniej zaciekawiony a i więcej gier dla ps4 się oczywiście przyda bo wstrzymuje się z zakupem do czasu aż będzie w co pograć (Killzone i InFamous to dla mnie za mało by wydać 2000zł)
 2. Dobra wiadomość, lubię duże światy w grach RPG. Mam też nadzieję, że nie będzie tutaj syndromu TES4 Obliviona gdzie zamykanie dziesiątej bliźniaczo podobnej szczeliny w bliźniaczej wieży odbijało mi się już czkawką.
 3. @Grrruby Bo ustawiłeś niską rozdzielczość, Gra wygląda pięknie zwłaszcza w dx11, AAx32 AFx8 na 1920-1080+ rozdziałce i dopier wyciśnie ci moc z kompa
 4. 100% kupie ta gra ma klimat ;]
 5. trre2

  PlayStation Portable 2 w pigułce

  Ale jakoś tego często nie widać teodor
 6. Zapowiada się cakiem fajnie ale mam wątpliwości czy to nadal będzie RPG
 7. trre2

  Zobacz początek Vanquish

  Ta gra jest głupsza niż ustawa przewiduje ale wygląda na bardzo dynamiczną. Przypomina troche stare produkcje (Contra), tylko zapewne tego dynamizmu starczy na 4h gry. Czemu znowu ŹLI ROSJANIE atakuja DOBRĄ AMERYKĘ????? Ile można walczyć z "czerwonymi", mogli już dać np koreańczyków, czemu nigdy nie walczymy ze ZŁYMI AMERYKANAMI xD?
 8. Nie polecam, miałem starszy model, tak jak u innych po miesiącu starł się ten lakier imitujący metal i było widać obleśny jasny plastik + kiepskie możliwości jak za taką cenę (starsza wersja kosztowała więcej niż 300zł). To była też jedyna myszka jaka miałem w życiu która ... kopała mnie prądem o.O i przez to musiałem wyłączyć to podświetlenie.
 9. Ja proponuję Bałkany jako nowy teren dla MofH. Ciekawe górskie, zalesione obszary, armie ONZ, terroryści. Dużo małych wiosek, które można przeobrazić w ciekawe i klimatyczne mapy. Gruzja czy Serbia też maja potencjał na historię do gry fps, przykładowo rozwinięcie konfliktu Rosji z Gruzją jako fabuła ;] gdy sprawy wymykają się spod kontroli i potrzebna jest pomoc państ trzecich. Teraz wkraczamy my jako obserwator ONZ który pada ofiarą ataku jednej ze stron, konfliktu jadąc konwojem. Naszym zadaniem poinna być ucieczka z niebezpiecznego obszaru i przedostanie się do swoich. Drugi wątek przeniesie nas w skórę zwykłego żołnierza ;] Mam nadzieję że coś takiego wam sie spodoba!
 10. Zagrałem i faktycznie nic odkrywczego ale ... ROZPIER###### JEST TAK SATYSFAKCJONUJĄCA ŻE OD 22.30 DO 03.00 MNIE WESSAŁO. To jest UT3 z robotami.
 11. BÓG ISTNIEJE !!! shogun był moją ulubioną strategią z dawnych lat.
 12. Chcemy OLSZTYN OLSZTYN OLSZTYNNN !!!! :P
 13. trre2

  Nowe screeny z Halo Reach

  Chrzanić grafikę! Wychodzi nowe HALO !!! HURAAAA
 14. Coś ten pierwszy DLC na PC nie odniósł większego sukcesu. Gra podaje że na nowych mapach gra tylko ok. 2300 i 1400 w tryb HC. To mało, dodatkowo cały czas maleje ilość osób grających w inne tryby, kiedyś było 20tys na samym DM a teraz 14tys. Nadal też nie naprawili wadliwie działającej wyszukiwarki serwerów, czasem wywala nawet kilkukrotnie, o problemie z lagami nie wspominając.