Achim

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  327
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Achim

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cześć. Mam problem z grą M&B Ogniem i mieczem. Wersja steam. Uruchamia się ekran startowy, a potem system daje komunikat o problemie z uruchomieniem shadera i już nic nie działa. Mój komp: Intel i7-6800k, GeForce GTX1060, 64BG ram. Może ktoś coś podpowie jak to rozgryźć?
 2. Achim

  Mass Effect 3

  Dzięki za podpowiedź
 3. Achim

  Mass Effect 3

  Nie, szuka gry do dolączenia w nieskończoność
 4. Achim

  Mass Effect 3

  Może ktoś coś podpowiedzieć dlaczego nie mogę dołączyć do żadnej gry w multi? Mam wgrane wszystkie dodatki fabularne, gotowość na poziomie 50% i chciałbym ją podwyższyć by mieć dostepne wszystkie zakończenia, ale nie mogę dołączyć do żadnej gry w multi. Grałem już w me3, mam postać na 19 poziomie w multi i za pierwszym razem nie było z tym żadnego problemu.
 5. Achim

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Dzięki za chęć pomocy może ktoś jeszcze coś wymyśli co robić
 6. Achim

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Nie działa, próbowałem różnych kombinacji. W przypadku braku strzałki na mapie (robiąc tak jak powyżej) kierowało mnie na przypadkowy obszar mapy. Bardziej boli mnie brak możliwości kończenie questów gdyż nie ma opcji dialogowych kończących zadanie w menu rozmowy NPC-a.
 7. Achim

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Rozwiązań oczywistych już próbowałem - nie działają Jakieś inne sugestie?
 8. Achim

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Im dalej w grę tym częściej zdarza się sytuacja że pobiorę jakieś zadanie poboczne i nie pokazuje się ikonka z zaznaczeniem celu zadania (mimo że mam udać się do konkretnej lokacji lub do konkretnej osoby) lub wykonam dane zadanie i mam iść do osoby zlecającej o nagrodę i nie ma opcji dialogowej kończącej dane zadanie. Co z tym fantem zrobić? Jakieś sugestie?
 9. Achim

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Mam problem z jednym z zadań dodatkowych. Proszę o jakieś porady co z tm fantem zrobić.
 10. Achim

  Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

  Witam Proszę o pomoc Jestem w zadaniu Forteca Rhobara: Nie inicjuje się żadna z cut-scenek na zakończenie tego zadania niezależnie czy wybieram współpracę z Rauterem, Jilvie czy Dranisem. Po przejściu każdej z ścieżek nie inicjuje się cut-scenka z Zyrą, co powoduje że nie mogę kontynuować gry. Ktoś może coś podpowiedzieć co jest nie tak?
 11. Achim

  Fallout: New Vegas

  Gdzie znaleźć ammo do modulatora materii Q-35 znalezionego w siedzibie głównej Repconn?
 12. Achim

  Two Worlds II

  Gra mi wyłącza całkowicie kompa co 15 - 20 minut Ktoś miał już taki problem? Proszę o jakieś porady
 13. Achim

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Mam taki problem Zakupiłem książkę o roślinach naziemnych i drugą o podziemnych w I rozdziale Przeczytałem obie Dostałem wpis o nowych składnikach lecz gdy wychodzę na zewnątrz (poza karczmę) lub wchodzę do jaskiń nie widać żadnych roślin z których mógłbym pozyskać składniki Co z tym fantem zrobić mam edycję rozszerzoną z patchem 1.5
 14. Achim

  Mass Effect 2

  Niekoniecznie. Mam to samo z Dragon Age pomoc techniczna EA po długiej korespondencji i różnych dziwnych pomysłach zaleciła reinstal systemu
 15. Właśnie zakończyłem swoją przygodę z MBOiM. O ile da się pograć i wszystko dalej jest klimatyczne tak jak w podstawce to cała reszta to kompletna tragedia. Nie da się ukończyć ,,wątku fabularnego'''' - jeśli można to tak nazwać. Ta tzw kampania ,,potop'''' to jedna wielka kpina - od pewnego momentu pojawiające się komunikaty o błędzie w skrypcie nie pozwalające na dalsze pchnięcie akcji do przodu było co najmniej frustrujące. Wydaje mi się że ktoś powinien nas graczy oficjalnie przeprosić za ,,uraczenie'''' nas niegrywalnym gniotem. ,,Ukłony'''' dla CDP.