eLp_Ne

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  322
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O eLp_Ne

 • Ranga
  Brygadzista
 1. eLp_Ne

  Opinia: Lubię kupować remastery

  "Dlatego też właśnie skupiam swoją uwagę na remasterach. Nabywając takie wydanie wiem, że twórcy zakończyli już prace nad produkcją i nie otrzyma ona żadnych DLC oraz aktualizacji. Wiem, że to, co aktualnie zakupiłem, to kompletne, definitywne, ostateczne i najbogatsze wydanie. " Skąd pewność, że nie zrobią kiedyś remastera remasteru (jakkolwiek to brzmi) dodając coś przy okazji?
 2. Anachronox to pierwsza gra, która przychodzi mi na myśl. Tak bardzo chciałbym poznać finał tej historii. Mam nadzieję, że kiedyś ewentualnie powstanie, zwłaszcza, że jakiś czas temu była mowa o wskrzeszeniu tej marki.
 3. Rotfl, filmik ma 43 minuty, a próbujecie wmówić, że 47? To po pierwsze, po drugie gameplayu to jest niecałe 20 minut z jednej i tej samej misji, którą wszyscy już widzieli. Czyżby to jedyna mapa, którą mieli przygotowaną na grudzień i dlatego przekładają? XD
 4. Gra wyszła jedynie w wersji cyfrowej i na razie nie planów na wydanie pudełkowe. “The live-action miniseries contain very minor spoilers,” Frictional do warn. “But best to play the game first in order to understand it.”
 5. To samo. Kiedyś śledziłem informacje o tej grze, ale kiedy dowiedziałem się o odcinkach - nie dziękuję.
 6. Mi zajęło troszkę ponad 10h i myślę że wynik 9-10h to normalny czas gry. Nie wiem w jaki sposób grali ci, którzy twierdzą, że przejście zajęło im 6 godzin. Ja czytałem wszystkie notatki, eksplorowałem gdzie się dało i pod koniec trochę się pogubiłem w terenie, ale wciąż uważam, że 6 godzin to parcie do przodu i olewanie większości rzeczy po drodze. Inna sprawa, że Penumbry i Amnezję szło ukończyć w ok. 5h więc wynik jest tym bardziej satysfakcjonujący dla mnie.
 7. Wczorajszy dzień poświęciłem na ukończenie SOMY i mogę potwierdzić, że te oceny nie wzięły się z nikąd :D
 8. Zbyt blisko do premiery, żeby oglądać zwiastun fabularny :p obejrzę sobie po przejściu :D
 9. A niech wszyscy zaczną robić popierdółki na komórki, nie będzie wychodziło nic co mnie interesuje = będzie czas na nadrobienie zaległości :D
 10. "Powiedziałem, że 4 to ostatnia część, więc przy następnej nie dam numerku", a to śmieszek XD
 11. eLp_Ne

  Red Alert 2 za darmo na Originie!

  A o tym, że Amnesie TDD za friko na Steamie rozdają to już nie wspomną..
 12. Nadal jestem zdania, że wolę dostać pełną grę w czasie kiedy ją kupuję. Poczekam na zbiórcze wydanie.
 13. Cóż, nie zagłosowałem na żadną polską produkcję, tak bywa. Głosowałem na to co uważałem za najlepsze w danej kategorii, deal with it.
 14. Uwielbiam Deadpoola, cieszę się, że niedawno wrócił na Steama i teraz wychodzi na nowe platformy, ale cena stimowa to śmiech na sali po takim czasie od premiery cena cały czas na zbyt wysokim poziomie, a obniżek brak. Mam nadzieję, że uda mi się ją kiedyś kupić zanim ponownie zdejmą ze sklepu :D