wwwhitek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O wwwhitek

 • Ranga
  Robotnik
 1. @porckypizgus - jak coś dostaniesz to w Sniper Ghost Warrior 2 od City Interactive jeżeli dobrze pamiętam screeny jakie udostępnili.
 2. @ZubenPL - dokładnie - Wiedźmin 1 i 2, Hard Reset, no i Afterfall. Ale może to i dobrze - darmowa dodatkowa zawartość to na pewno coś lepszego niż płatne dlc.
 3. Settlers 2 - głównie dlatego, że miło je wspominam, a także były to pierwsze settlersy w jakie grałem :)
 4. "Właściciele komputerów osobistych otrzymają również kolekcjonerkę" - jakby co to do normalnej edycji gry w pudełku, tej za jakieś 55 zł będzie dodawany artbook i soundtrack (i część pierwsza gry!) choć pewnie w wersji elektronicznej. A przynajmniej takich informacji dostarcza nam okładka Trine 2. Tu dowód: http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3910&k=trine-2-ubisoft-exclusive i kliknijcie w okładkę.
 5. Czekałem na taki news, ale z jedną różnicą - liczyłem (tak jak KG_Gnelus), że może pojawi się miasto Tychy, bo również nie bardzo podoba mi się jeżdżenie po grę do Katowic.
 6. Lepsza jest ciemna strona mocy! Pioruny z rąk rządzą!
 7. Osobiście kończę zdecydowaną większość moich gier tylko jeśli nie patrzeć na jedną rzecz - zaczynam grę, a kończę po roku - tak na przykład zrobiłem z Dragon Age Origins, czy Risen''em. Główną przyczyną jest to, że po prostu zbyt wiele gier wychodzi w podobnym czasie, lub jest na nie promocja - szczególnie na steamie w lato i zimę. Ale są też gry, których na prawdę nie kończę - głównie z powodu pewnego znudzenia, lub czasem zdenerwowania - tak się stało w przypadku Metro 2033 i Red Faction Guerrilla - w tym drugim destrukcja była bardzo fajna, tylko co z tego skoro wszystko inne nudziło. W przypadku Metro miałem problem ze scenami skradankowymi - powtarzałem je chyba z 1000 razy, żeby w końcu zmienić poziom trudności na najłatwiejszy i przebiec pomiędzy wszystkimi wrogami (ale i tak zniechęciły mnie one do dalszej gry).
 8. Bardzo dobrze, że dubbing będzie :) Teraz tylko mam nadzieję, że jeśli Cenega będzie również wydawcą Risen''a 2 to do niego też zrobią dubbing.
 9. wwwhitek

  CD Projekt polskim wydawcą Diablo III

  Może jednak jest nadzieja, że CDP będzie znów wydawał więcej gier od większej liczby wydawców :) - proszę, żeby się okazało, że oni wydadzą u nas Risena 2 :)
 10. Cena 20 dolarów? - W Europie pewnie będzie z przelicznikiem 1 dolar = 1 euro :)
 11. @Jeremyarch - tak pamiętam Lomaxa i rzucanie hełmem (którego tak właściwie kiedyś nie wiem czemu nazywałem beretem ;) w złego Edka ;) Swoją drogą przydałoby się, żeby na przykład trafił kiedyś na gog.com, bo w tym momencie nie mam pojęcia gdzie jest moja płytka :/
 12. Dzięki, tak myślałem, że za niedługo ktoś coś o tym powie, bo mój komp to akurat spełniał zalecane. No to teraz idę grać :)
 13. A teraz tak się zastanawiam co jak ktoś miał kilka kont psnowych :) I ogólnie dosyć fajne tytuły dali, myślałem, że będą o wiele gorsze.
 14. Niech nam teraz dadzą za to 1000 punktów do CDProgramu na ich stronie ;) - w pewnym sensie ich to nic nie kosztuje. (podkreślam "w pewnym sensie")