faraon3k

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  675
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O faraon3k

 • Ranga
  Delegat
 1. faraon3k

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Mam pytanko, czy jest dobrym pomysłem w rowerze górskim z takimi też oponami założyć opony szosowe, ponieważ słyszałem że z takimi odczulbym pewną różnicę w prędkości na jakichś dalszych asfaltowycj odcinkach. Na co zwrócić uwagę przy doborze takiej opony? Moje aktualne mają rozmiary 26x1.95
 2. faraon3k

  Jaki to film - Gra

  Starship Troopers - Invasion?? Jeśli tak to oddaję
 3. Czy to normalne, że do laptopów dokładany jest RAM przez sklep? Zamówiłem acera z pamięcią 8 gb, dzisiaj vater dzwonił pytać czy już wysłali i poinformowali go, że ram jest dokładany. Myślałem że wychodzi z fabryki wersja 2, 4, 8 gb i takie są sprzedawane już przez sklep.
 4. /ciach/ Dzięki wielkie, ja winę zwaliłem na GRUB-a i szukałem przez 2h przyczyny w ustawieniach, zmieniałem priorytety itp. Wszystko robiłem na ślepo bo linuksa dopiero dzisiaj zainstalowałem. :)
 5. Zainstalowałem Fedorę 17. Na innej partycji mam też Windowsa XP. Przy uruchamianiu komputera pojawia mi się GRUB i mam do wyboru 3 opcje: Linux Fedora 17 Linux Fedora 17 Advanced options Windows XP Problem w tym że nie mogę użyć klawiatury aby zmienić system i po 5 sekundach automatycznie wybiera mi Linuksa. Wie ktoś jak temu zaradzić?
 6. Poleci ktoś dobrego laptopa w okolicach 3 tysięcy złotych razem z Windowsem? Ewentualnie może być trochę tańszy a bez systemu.
 7. faraon3k

  Jaka to piosenka?

  Haha dzięki wielkie :D i jej reakcja: "Jezuuuuuu Swiciuuu KOCHAM CIE!!!!!!!! tytyry tytyry ayayayayay♥"
 8. faraon3k

  Jaka to piosenka?

  "Let me know let me know ajajaja" Wie ktoś może co to za piosenka? Taka trochę techno. Koleżanka męczy mnie ją już od dwóch tygodni ale nie mam pojęcia co to może być :(.
 9. faraon3k

  Telefony Komórkowe

  No nie wiem, słuchawki mają impedancję 32 omy, takie głośniki na pewno mniejszą i nie mam pewności czy taka różnica nie ma żadnego wpływu na odtwarzacz mp3/telefon.
 10. faraon3k

  Telefony Komórkowe

  Czy bezpieczne jest podłączanie telefonu komórkowego do zewnętrznych głośników, np. 2.1? Mam obawy, że telefon może się po prostu popsuć. Jak sądzicie?
 11. faraon3k

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  RDR bardzo dobry wybór ;) Również jedna z moich pierwszych gier na PS3.
 12. faraon3k

  Jaki to film - Gra

  Czy to nie screeny z trailera Madagaskar 3 (2012) ? Jeżeli odpowiedź poprawna to oddaję.
 13. faraon3k

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Jest jakiś powód, dlaczego słowa "tata", "pis" lub "jaco" są ocenzurowane na czacie ps3? :D
 14. Kolega szuka filmu: W jakiejś piwnicy w domu żyły trzy duchy i zaczęły sobie robić jaja z mieszkańców tego domu. Tylko tyle może mi powiedzieć, niewiele, ale może ktoś z Was kojarzy :)