Urgh

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  47
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Urgh

 • Ranga
  Przodownik
 1. 10:07 U mnie również nie wystarczyło
 2. Gdybym nie został do tego zmuszony to Steam, Origin i inne tego typu wynalazki omijałbym szerokim łukiem. Niestety trzeba mieć konta, bo inaczej z grania nici;/
 3. Multiplayer i ogólny klimat gry
 4. Urgh

  Empire: Total War - temat ogólny

  Ja już na steama nie będę klną bo nie ma sensu ;> Wszyscy i tak wiedzą jak to z nim jest. Mam inne pytanie. Czy tylko mi się dźwięk przycina podczas odtwarzania wszelkich filmików? W tym i reklam na początku :> Sterowniki do karty dźwiękowej mam teoretycznie aktualne... chociaż jak patrze na ich datę (2007) to się zastanawiam... innych na stronie producenta niestety nie znalazłem. Czy może wina leży gdzieś indziej?
 5. Urgh

  Empire: Total War - temat ogólny

  Dziwne, dałem język polski podczas instalacji a mam zainstalowane po angielsku ;/ Jak nie znajde sposobu żeby to na polski zmienić bez ponownej instalacji to chyba coś dzisiaj złego zrobie
 6. Urgh

  Empire: Total War - temat ogólny

  Czy mi się wydaje... czy gra miała byc po polsku ?
 7. Urgh

  Empire: Total War - temat ogólny

  Jak ja ni lubię steam .... grrr Kto go właściwie wymyślił
 8. Urgh

  Empire: Total War - temat ogólny

  gdzie w tym steam sie zmienia lokalizacje na dyskach na ktorych chesz instalowac cokolwiek?
 9. a wie ktoś właściwie kiedy dodatek wyjdzie ;>? i czemu CD nie ma go jeszcze w swoim planie wydawniczym ;>?
 10. Urgh

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Właśnie sprzątam swój pokój i rzucił mi się po oczach ten temat :> Więc też się podzielę częścią mojej skromnej kolekcji. Urgh
 11. Witam. Mam taki problem. Mam M2:TW + Królestwa. Patch 1,5. Wszystko ładnie i bezproblemowo działa do momentu jak nie gram w kampanie Krzyżacką i gram właśnie Zakonem Krzyżackim. Podczas bitwy gra po chwili mi się zawiesza i nie da rady nic innego zrobić jak reset. W innych kampaniach czy nawet w tej samej tylko innymi nacjami nie ma takich problemów. O co chodzi?
 12. Urgh

  Lost Planet: Extreme Condition

  Mam pytanie odnośnie gry online. Wchodzę do poczekalni, wszystko pięknie... gra się zaczyna, ale po jakimś czasie gry (10-15 czasem 20s) obraz sie "kratkuje" i pojawia sie do wyboru tylko przycisk A. Jak się go na ciśnie to mnie rozłącza z tej gry. Możecie mi powiedzieć jaki jest tego powód i czy ja coś źle robie, lub czegoś nie robie? Dodam tylko, że na 10 gier jedną mi się udało skończyć ;> (Mówię o wersji PC). A i jak się włącza komunikacje podczas gry?
 13. Urgh

  Poza firewallem: gry bez prądu

  Gambit. Nie jestem pewien ale chyba źle zrozumiałeś ten tekst. MG faktycznie nie jest wrogiem, nie zabija i nie wskrzesza. Jednak to on wciela się we wrogów, to on wcielając się we wrogów zabija i później wcielając się w bóstwa , kapłanów, etc ;]jeżeli jest taka wola graczy (reszty drużyny) wskrzesza. Pewnie że rola MG to świetna zabawa, ale także i ciężka praca ;)
 14. Urgh

  Poza firewallem: gry bez prądu

  Co do cen podręczników na które tak wszyscy narzekają: Nowe kosztują mniej niż jedna gra, która kupujecie. Mimo wszystko jest to inwestycja na dłużej niż nawet najlepsza gierka na PC, czy konsole. Natomiast co do prowadzenia bez przygotowania... hmm to nie wiem czy to taki dobry pomysł. Widać wtedy dużo nieścisłości itp. Oczywiście można ale jaki w tym jest sens?