Loganus26

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Loganus26

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zadymek mniejsza prędkość wylotowa pocisku nie zmniejsza stabilności to ru lotu pocisku tylko zmniejsza jego parabolę. teoria Matiza1911 jest jak najbardziej słuszna z tym że tego typu tłumik nie nie hamuje w dużym stopniu pocisku, działa on na zasadzie kanalików odprowadzających gazy a nie jak PBS na zasadzie gumy blokującej wylot gazów.
 2. w Jantarze każdorazowo mozna kupic 150 sztuk uwierz mi to starczy na wiele głów, a frajda niezapomniana jak strzelasz z bardzo daleka a kolesie biegaja i nie mogą znaleźć winnego. Mam mały kłopot z wojną frakcji, dołączyłem do powinności i na wysypisku zdobyłem już wszelkie możliwe posterunki.Wchodzę do doliny mroku oczyszczam pierwszy posterunek i nikt nie przychodzi mi z pomocą, tylko żołnierze wolności wciąż mnie tam nawiedzają naprawdę nie wiem skąd ich jest tylu w tej lokacji. próbowałem odbić tez inne postaerunki a nawet zdobyć bazę ale nic to nie dało.mam zainstalowanego moda by Crew 900 i najnowszą łatkę.
 3. Ja osobiście używam GP 37 i SVDm2 najbardziej odpowiada mi to połączenie, co do pancerzy egzo ma jedną wielką wadę...nie można biegać.Nie wiem kto wpadł na tak głupi pomysł aby szkielet który wzmacnia każdy ruch człowieka ograniczał mu możliwość biegania.
 4. właściwie problem w tym że u technika powinności nie mogę ulepszyć również innych karabinów np kałasza. osobiście uważam że takie ograniczenie jest lekką przesadą i twórcy gry powinni to zmienić.powinność jest chyba bardziej rozwiniętą frakcją niż wolność i chyba stać ich na dobrego technika a z drugiej strony to takie ograniczenie ukierunkowuje nas na wybranie danej frakcji jak dla mnie to brak swobody w podejmowaniu decyzji.
 5. Chodzi mi o to że gdy przyłącze się do powinności nie będę mógł kożystać z usług technika wolności gdyż będzie on moim wrogiem, a z tego co narazie zdążyłem sprawdzić to technik powinności potrafi ulepszyć broń do przedostatniego elementu( 30% celność bodajże)
 6. Mam takie pytanko, jako że jedynie u technika wolności mogę ulepszyć maxymalnie karabin czy w związku z tym gdy przyłączę się do powinności nigdy już nie będę mógł maxymalnie ulepszyć karabinu?
 7. Mod poprawiający wojnę frakcji by Crew 900 jest dobrym rozwiązaniem aczkolwiek gra mi troche skacze po zainstalowaniu go, szczególnie gdy pojawiają się wrogowie w polu widzenia. Ważne jest jednak to że osoba całkiem postronna naprawia bezinteresownie błędy korporacji która zgarnia spore pięniążki za swój produkt. Szacunek
 8. a możesz dać jeszcze raz linka do poprawy wojen frakcji bo jakoś znaleźć tego nie mogę
 9. Wybacz, ale napisałem już że to nie była pijawka, po pierwsze to coś nie było do niej podobne po drugie pijawka nie skacze na kilka metrów w górę i nie znika w koronach drzew.
 10. gram już 3 raz i pierwsze 2 razy po wejściu do agropromu nie biegłem za ekipą z powinności ponieważ wolałem sam pozwiedzać, za 3 razem się skusiłem i spotkałem mutanta którego nigdy więcej w grze nie widziałem.Był to niewidzialny, bardzo szybki gremlinopodobny stwór jak zaczęliśmy do niego strzelać to wykonał wielki skok i zniknął gdzieś na drzewie, czy ktoś z was też go spotkał i czy jest on może gdzieś dalej w grze? zastrzegam że to nie była pijawka po napoju energetycznym.
 11. To może podzielisz się ze mną wiedzą bo ja jak na razie latam z vinstroezem
 12. tak ale seva ulepszana w kierunku odporności na strzały czy też na anomalie?
 13. a gra nadal mi wywala bez żadnej przyczyny, gram sobie gram i nagle bum i lece do windowsa bez żadnego konketnego powodu.mam zainstalowanego patcha 1.504 ale to nic nie pomaga, gra wcześniej się tak nie zachowywała ale teraz robi to co 5 minut.albo twórcy gry dojdą do tego jak temu zaradzić albo odstawie CS na półkę jako największy bubel tego roku bo jak na razie jest mi wstyd że wydałem 100zł na tak zbugowaną grę.