Sanders-sama

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3703
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sanders-sama

 1. Zainstalowałem sobie ostatnio Borderlands 2 po dość długiej przerwie, by ograć nowe DLC, i zapomniałem jak ta gra potrafi nudzić i być trudna grając solo. Axton level 77 poszukuję ludzi do farmienia nowych bossów z dodatku, może Terra, Digistruct Peak, i ostatni level Magicznej Areny z TTaoDK. Najlepiej jeśli zgłoszą się ludzie z postaciami na zbliżonym albo wyższym poziomie grający na UVHM. Mała szansa że ludzie nadal w to grają, więc nie robię sobie nadziei, ale nie szkodziło napisać ogłoszonko.
 2. Moim zdaniem szlachetnie się zachował. A CDP wcale nie musi zastosować się do jego sugestii, jeśli uznają że im się to nie opłaca.
 3. Pewnie tyle produkcja, bo muszą wszystkim posągom w Grecji dongi pozakrywać ^^ Oczywiście poprawne UBI pominie homoseksualizm, zoofilię i pedofilię która była normą w Grecji.
 4. Graficznie nie powala, ale jeżeli będzie grywalne to ok.
 5. No no, trzeba przyznać że przebili wszystkich takim ruchem. Nawet EA im teraz nie podskoczy, mimo że mają kasę by zrobić coś takiego. Doskonale to pokazuje jak daleko CDP zaszedł swoją ciężką pracą, stać ich na takiego dobrego aktora. Ciekawe czy dowiozą na kwiecień, czy obsuwa jak z Wiedźminami. 
 6. Nie rozumiem ich postępowania. Rok temu też się wachali i nie chcieli nic pokazać, potem pokazali ten gameplay i został mega pozytywnie przyjęty. Teraz zamiast pokazać ile się zmieniło, to znowu głowa w piasek i tylko dziennikarze mogą zobaczyć. Czyżby nie wierzyli w swoje dzieło?
 7. Musieli by się najpierw sprzedać komuś (na przykład diabłom z EA), a oni cenią sobie niezaleźność i tego nie chcą. Swoją drogą, tak czułem że po tym pokazie akcje podskoczą.
 8. No to pewnie koleś jest mega zdziwiony.
 9. Nie będzie. Był komiks o nim, poza tym wcale do niego nie podobny. Plus, w SW Rebels załoga Ducha spotkała Garrerę i tam Kanan był dorosły.
 10. Przepomina wydanie premierowe Wiedźmina 3. Okładka trochę lemerska, podobna do tej z Wieśka. Po cichu liczyłem że obie wersje V na niej będą, a tutaj tylko koleś. Zaraz zaczną się oskarżenia progresywnych portali o tym, że znowu facet na grafice. 
 11. Jest z nim potencjał, ale ciekawe w ile postaci może się zmienić... Szkoda że najprawdopodobniej nie potrafi zmieniać się w kobiety ^^
 12. Sanders-sama

  Call of Duty: Modern Warfare już oficjalnie

  Kapitan Price niczym Krzysiu Ibisz i Keanu Reeves, wiecznie młody.
 13. Wygląda na to że cały budżet poszedł na Supermana ^^
 14. Figurka i pomysł zacny, ale cena z kosmosu. Ogólnie fajnie że sklep zrobili, lipa że nie z myślą o rodakach i złotówkach.
 15. Sanders-sama

  Opinia: Czy to już czas sprzedać PlayStation 4?

  Autor zapomniał dodać że tekst powstał w współpracy z Microsoftem ;)
 16. Niech już wyciągną wtyczkę temu umierającemu trupowi, noszącemu skórę oryginalnego Bioware, bo to się już nudne robi. Żadnych powrotów i "magii Bioware" już nie będzie, bo tamte czasy już nigdy nie wrócą.
 17. Co z tym Capcomem się porobiło? Najpierw RE2 wychodzi bez fabularnych DLC, tylko z kilkoma takimi se strojami. Teraz nie chcą zrobić DLC do DMC5 które praktycznie jest teasowane na końcu gry. Normalnie nie poznaję ludzi.
 18. Wygląda to trochę jak sytuacja gdzie rodzic (Epic) zabiera swojemu dziecku (Gabenowi) jego ulubioną zabawkę i mówi : "poprawisz oceny to ci oddam" ;D Tylko w tym wypadku zamiast zabawki, będzie to zaprzestanie monopolowania każdej nowej gry AAA dla swojej platformy.
 19. Zawsze mogą zrobić nowe Uncharted ze starszą Cassie Drake, takie przekazanie pochodni przez ojca.
 20. Czyli jak doić martwego już trupa. Niedawno wyszły remastery poprzednich sezonów, i znowu kolejna reedycja? Cenę lepiej przemilczę.
 21. Mam tylko nadzieję że plotki się nie sprawdzą, i Capcom nie zleci zewnętrznemu studiu zrobienie trójki. Ja na ich miejscu bym tak nie ryzykował.
 22. Pewnie tylko na PC, tak jak ten edytor do Origins. Jeszcze niby planują Discovery Tour zrobić, ale o tym kompletnie cicho. Pewnie nie było takie popularne jakby chcieli.
 23. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego Ubi pisze książki na podstawie swoich gier. Skoro gra opowiedziała tą historię i jeszcze można było brać w niej czynny udział, to po co o tym jeszcze raz czytać?