Kris_Blake

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  395
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kris_Blake

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Kris_Blake

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  GTA IV i Resistance 1 i Ninja Gaiden na pewno obsługują, bo sam tak grałem ( 2 ostatnie tytuły wprawdzie w tylko w demo.) Wydaje mi się, że każdą grę odpalisz na "starym" tv. Opisywałem już zresztą kiedyś wygląd gier na tv crt. Sam tak skończyłem GTA IV i MGS 4 i nie żałuję. I tak było widać moc next gena ( teraz to chyba już current gen:) ). Obecnie mam już telewizor HD i oczywiście różnica jest, jednak nie taka, żeby zniechęcić do grania na "zwykłym" tv ( Imho ).
 2. Kris_Blake

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  No to kup bundlepacka z Killzonem 2, będziesz miał świetną grę na start:) Dokupywać nic nie będziesz musiał oprócz kabla hdmi ( ale to już pod nowy telewizor ).
 3. Kris_Blake

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  O ile mnie pamięć nie zwodzi to 119 zł ( w wersji na playstation 3 ), czyli na pieca powinno być taniej.
 4. Kris_Blake

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  I wszystko jasne. Serdecznie dziękuje.
 5. Kris_Blake

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Dobra mam pytanko:) Pewnie już o tym było, ale jakoś znaleźć nie mogę, więc nie bijcie;) Mianowicie, brat chce sobie kupić AoC PL. Jak wiadomo jest tam 30 dni grania. I teraz pytanie, czy żeby uruchomić grę trzeba mieć kartę kredytową lub prepaida ( bo podobno - tak mi mówiona, ja tam nie wiem - w wersji angielskiej bez tego uruchomić się gry nie dało )? Przy wymaganiach gry w sklepie gram.pl jest to samo - żeby uruchomić grę trzeba mieć kartę lub prepaid. Więc jak to w końcu jest?
 6. Kris_Blake

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  (...) Musi być włączona. Możesz też tak ustawić, że po udanym ściągnięciu konsola się wyłączy.
 7. Kris_Blake

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  (...) Można, gry można ściągać na 5 konsol. Jedyne co trzeba zrobić to nie wyrzucać profilu użytkownika, z którego grę się ściągnęło. Po ściągnięciu gry nie musisz się już logować na profil, z którego ściągałeś.
 8. Kris_Blake

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Mam konsolę od 6 miesięcy i nie przypominam sobie, żeby mi się chociaż raz zwiesiła ( to znaczy w Race Driver Grid zdarzyło mi się parę zwiech, ale to nie tylko mi, po patchu było ok ). Na moje ok coś masz ze sprzętem ( możliwe tak jak napisał Łeber, że się przegrzewa ). Zdarzało mi się katowanie konsoli przez 4-5 godzin ( a nawet więcej;) ) i wszystko zawsze (na razie ) chodzi cacy, więc nie wydaje mi się, żeby to była wina softu. Rozumiem, że jeżeli raz by Ci się zwiesiło to ok, mogło się zdarzyć, ale jak piszesz, że zdarza się to często, to ewidentnie coś jest nie tak.
 9. Kris_Blake

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Mylisz pojęcia --> hd to zarówno 720 jak i 1080. Wejdź do ustawień konsoli---> Display Settings----> video output resolution ( tam pisze jaką rozdzielczość masz ustawioną ), możesz zmienić manualnie na 1080p. Co to w ogóle za gra jest? Poza tym, szczerze wątpię, żebyś zobaczył jakąś różnicę w "wyższej" rozdzielczości, bo to tylko skalowanie będzie a nie full hd.
 10. Kris_Blake

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Po pierwsze 1080 może być "i" albo "p", jaki masz tv? Po drugie, większość gier na ps3 obsługuje jedynie rozdzielczość 720p, niektóre mogą być skalowane w górę do rozdzielczość full hd ( 1080p), tylko zaznaczam, "skalowane w górę", co nie znaczy, że chodzą w tej rozdzielczości ( mam nadzieję, że łapiesz o co chodzi ). A jeszcze jedno, może nie masz ustawionej w konsoli rozdzielczości 1080? ( w opcjach obrazu ).
 11. Kris_Blake

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Na pieca nie patrzyłem, ale na ps3 ( w Media Markt w Katowicach ) nic ciekawego nie było.
 12. Kris_Blake

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  To znaczy, że nie masz odpowiedniego alkoholu do sporządzenia mikstury. Baza=alkohol na którym pichcisz miksturę, np. żytnia temerska. Albo znajdziesz albo od kogoś kupisz.
 13. Kris_Blake

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Nie sądzę, żeby istniały jakieś problemy ze zgrywaniem. Ale chyba najpewniejszym sposobem jest samemu sprawdzić, prawda?
 14. Kris_Blake

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Kartą kredytową. Ze sprawdzonych działa też karta z Inteligo i mbanku. Musisz doładować swój portfel w psstore ( wpisujesz dane karty i kwotę jaką chcesz doładować, minimum to chyba 20zł było ). Sms''y to raczej bajki;)
 15. Kris_Blake

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Nie, gra śmiga normalnie bez podłączonego internetu. O ile się orientuję na ps3 nie ma takich porytych zabezpieczeń.