JQM

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O JQM

 • Ranga
  Obywatel
 1. Ludzie załamujecie normalnie. Gram.pl a CdProjekt to dwie zupelnie odrębne i niezależne spółki. Był o tym news na gram kilka miesięcy temu :)
 2. Coś mi się wydaje że pan Marzęcki znów się będzie musiał produkować, przepraszać i stwierdzać (zgodnie z prawdą) że zawiedli pokładane w nich zaufanie. Od paru dni ciągle to samo: "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." Stwierdziłem że: z wykorzystaniem bonu przeprosinowego nie da się zamówić preorderów - bon się nie aktywuje jeżeli w koszyku jest cokolwiek przedpremierowego. W pozostałych przypadkach przy próbie sfinalizowania zamówienia wyskakuje powyżej przedstawiony błąd. Próbuje zamówić od Świąt i się nie da. Wychodzi na to że strace zadośćuczynienie za błędy dlatego że pojawią się kolejne powody do przepraszania. Próbowałem dzwonić - nic. Wysłałem dwa faksy -nic. E-mail do pomocy - jak zwykle ZERO reakcji. Nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś odpowiedźiał na moje pytania... Ludźie! Opamiętajcie się! Lepszą, sprawniejszą i szybszą obsługę klientów ma nawet TP s.a. Załatwienie absolutorium na UJ trwa mniej niż samo skontaktowanie się z wami. Straszne i żałosne.
 3. JQM

  Rise of the Argonauts w produkcji

  Skoro Grecja to Herakles, a nie Herkules który jest jedynie mizerną rzymską kopią.
 4. JQM

  Shadowrun - zapowiedź

  No bez jaj! Shadowrun a earthdawn to dwie zupełnie inne bajki. Wydane przez jedno wydawnictwo ale stworzone przez innych ludzi. Inna metafizyka, inne Siły rządzace światami astralnymi, inne rasy... Że nie wspomne o tym że to inne światy, czy to że mechanika też się różni.
 5. Postanowienie na rok pański 2007: być częściej na forum gram.pl :P A skoro postanowiłem to zaczne już teraz życząc wszystkim: Zdrowia (bo to podstawa wszystkiego) oraz Pomyślności (niech nam wszystko idzie po naszej myśli) :) Wasze zdrowie panie i panowie!
 6. Hym... pomijam milczeniem fakt że jak zamawiałem NWN2 to CDP gwarantował dostawe dwa dni przed premierą. Denerwujący jest natomiast przybliżony czas dostawy: 11 a 13 grudnia, oraz to że kurier jeszcze nie ma gier ("Wprowadzono błędny numer przesyłki"). Mam nadzieje że doczekam dnia kiedy na gram.pl będe czytał wiadomości że "najmocniej przepraszamy ale gra będzie u was tydzień wcześniej, później się nie dało" ;) Ech marzenia.