CharName

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  420
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez CharName

 1. CharName

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  W mojej wersji edycjo konsolowej, jest poziom mroczny najzwyczajniej w świecie na samym dole listy poziomów trudności :-o
 2. CharName

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Ja koszytałam często z łuku z łapaniem dusz - jeśli skaradasz się, masz szanse często zabijać wrogów za jednym zamachem i łapać dusze. W efekcie szybko naładujesz sobie masę kryształów do ładowania jakichkolwiek innych zaklęć. A na inne okazje - łuk z czymś podwyższającym obrażenia/paraliżem.
 3. Oczywiście, że kpię. To mój ulubiony sport. I fakt istnienie serii ładnie namalowanych bossów nie wyklucza ducha Wirta. W ME3 też oficjalnie biłeś się z Kai Lengiem, hordami husków itp. A na końcu spotykałeś niebieskie dziecko z problemami logicznymi.
 4. Nie, pojawi się na wpół przezroczysty duch Wirta i każe Ci zdecydować jakie będą losy diabelskich pomiotów. Czy chcesz ich zniszczyć? kontrolować? wejść z nimi w bliski związek?
 5. a co jeśli d3 będzie miało tak samo ch***we zakończenie jest ME3?
 6. Po skończeniu gry na początku nie chciałam na to już więcej patrzeć... ale po dużej ilości bulu bulu pogodziłam się ze smutnymi faktami. I stąd tyle nadzieji. Najprawdopodobniej płonnej.
 7. Rozwinę swoją wypowiedź zatem: To nie 4chan, żeby na zawołanie umieszczać zdjęcie swoich cycków.
 8. Może raczej - zaczyna coraz bardziej pracować dla pieniędzy i chałturzy? Całej serii ME. Można się czepiać, że to dziwna naiwna historia. Że kolektorzy/zbieracze nie przypiął ni wypiął. Itd. itp. Ale mnie tam się universum bardzo podobało i dobrze bawiłam się grając we wszystkie trzy gry z serii i to mimo wku****nia na postępującą komercjalizację, first day DLC, coraz większy nacisk na strzelankową część itd. Ostatnie 10 minut było ździebko bez sensu, ale nie przekreśla całej reszty.
 9. ja pogrążone w bulu i nadzieji czekam na DLC z nowym zakończeniem. Czy raczej - zmodyfikowanym zakończeniem.
 10. Ok, relacje na poziomie większym niż te których doświadczasz w ,dajmy na to, RTSach. Lubię zerglingi, ale nie było z nimi nawet 1 sekwencji z konwersacją. A Bioware doskonale opanował tę jedną fabułę. Ćwiczenie czyni mistrza. I będę bronić fabuły ME. Prócz ostatnich 10 minut była dobrze napisana, składna i klasycznie s-f.
 11. Tak. mordowanie Reaperów i te sprawy. Ale Dragon Age też pod to podpada. Może trochę KotOR, Jade Empire i inne takie tam Bioware''u
 12. To zadziwienie! Nie żeby co, ale w dzisiejszej edycji tego wątku wiele postów zostało poświęcone byciu zadziwionym, że 2 kobiety! Stwierdza fakty. Byłam mało ambitna - w środku był ser.
 13. Tutaj zapewne powinnam była jeszcze dodać "CYCKI" i post stałby się uber-popularny.
 14. Bez przesady. Sama znam kilkanaście kobiet walczących z reaperami dzień i noc. Zresztą RPGi, w których możesz sobie zrobić poooostać, rozwijać ją, wchodzić w "relacje" z NPCami, a na dodatek angażować się w rozbudowaną fabułę są jedymi z najbardziej popularnych wśród kobiet gier.
 15. Taaa, bardzo chlubne :P Wiesz, mnie zasadniczo jest nawet fajnie być przedstawicielką rzadkiego gatunku. > Powiedziałam, że gotowanie jest stereotypowo żeńskie. Zresztą twierdzi się, że najlepszymi kucharzami są mężczyźni. Ja dzisiaj "ugotowałam" tosty.
 16. Wg badań jakiejś tam Association z US kobiety stanowią ponad 50% facebookowych, ok. 50% innych casualowych, 41% ogólnie. Nie wiem, ile jest wśród nie-casualowych graczy, ale większość dziwnych statystyków zgadza się, że % rośnie. Nie mówię, że jest uber-wysoki. MMO mają jakieś 10% kobiet zgodnie z badaniami koreańskimi, Bioware zrobił oficjalną FemShep, bo wyszło im, że 20% nią gra. Ale pewnie z połowa tego to faceci, którzy chcieli patrzeć na jej tyłek.
 17. Sorry, nie mam na stanie. Zresztą kotek wpada w do tej samej kategorii, co jedzenie - czyli substytutów związków.
 18. Cóż, wasze dni są policzone. To tylko kwestia czasu. Nie ukrywajmy - jesteśmy rosnącym % wśród odbioców gier. Musicie się dostosować albo zginąć... tak więc - co Ty możesz mi powiedzieć o gotowaniu? :P
 19. Możesz się podzielić upieczonym dzisiaj sernikiem! Seeeernik! (wypowiedziane w konwencji "móóóóóózgi")
 20. Nie można ujawniać prawdziwego imienia. Imiona mają MOC! (przynajmniej w kilku systemach RPG i paru powieściach).