Mrowek284

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mrowek284

 • Ranga
  Obywatel
 1. Prawdę mówiąc to po obejrzeniu trailerów filmu "Lockout" z Guy''em Pearce''em od razu pomyślałem, że by pasował na Sama. Tu fragmenty: http://www.youtube.com/watch?v=U5rcXEx3XsA . Głosik niezły i wygląda podobnie.
 2. Pod Operą działa również. Fakt, że reklama, po której obejrzeniu powinno się otrzymać dodatkowy czas na grę się nie pojawia, więc czasu przedłużyć się nie da. Ale to ponoć się zdaża i niekoniecznie ma związek z przeglądarką.
 3. Eh koleś bzdury gada. Co z tego, że gra będzie miała ładną grafikę i będzie realistyczna skoro będzie po prostu nudna. Gra powinna być przede wszystkim ciekawa i niekoniecznie musi ładnie wyglądać. W dodatku "Dopóki gry nie zaczną wyglądać jak rzeczywistość..."? To pewnie bardziej filozoficzna dysputa, ale wątpię abyśmy dożyli czasów gdy gry będą wyglądać jak rzeczywistość, tak więc koleś trochę za bardzo fantazjuje.
 4. Mrowek284

  Artykuł: Dead Island - recenzja

  Niezbyt. Nie napisałem, że opinię opieram na wrażeniach z gry. Jest kupa recenzji i trailerów, z których bez problemów można wyciągnąc podobne wnioski.
 5. Mrowek284

  Artykuł: Dead Island - recenzja

  Gdy pierwszy raz usłyszałem o tej grze parę lat temu byłem w niebo wzięty gdyż tematyka zombie od dawna mnie pociąga. Niestety od czasu pierwszych trailerów i co raz większej ilości ukazujących się wiadomości o grze mój entuzjazm leciał na łeb na szyję. Niestety moje obawy się potwierdziły. Zamiast survival horroru dostaliśmy głupawą siekankę z zombiakami w tle. Osobiście oczekiwałem gry, w której gracz będzie otoczony przez bezmyślną niepowstrzymaną masę, która chce cię k***a zjeść! Gracz musiałby walczyć o przetrwanie. Walka z jednym zombiakiem - ok. Z kilkoma - zero szans. Trzeba uciekać. Tylko gdzie, jak? Atmosfera zaszczucia, bezsiły i ciągle czychającego niebezpieczeństwa. To by było coś. Dead Island powinien w zasadzie się nazywać Zombie Hunter. Sezon polowań na zombiaki się rozpoczął. Zapoluj na zombiaki z masła, które można pokonać celnym rzutem nożem (o zgrozo) lub przeciąć w pół maczetą. Bzdura i zero klimatu charakterystycznego dla klimatu zombie. W grę nie grałem i na razie nie zamierzam, więc żadnych ocen nie wystawiam. Pewnie fani siekanek będą zadowoleni. Ci o mi podobnych oczekiwaniach raczej nie.
 6. Mrowek284

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Absolutnie się zgadzam z 0wnerem piszącym o systemie walki. Ten system jest po prostu Koszmarny! System, który prawie w ogóle nie wybacza błędów. System, w którym ginie się w kilka sekund. Bugole sprawiające, że Geralt w ogóle nie reaguje na naciskane klawisze w niektórych sytuacjach podczas walki powodują, że możemy tylko obserwować jak nasza postać jest zasypywana ciosami po czym ginie. Mam ogromną nadzieję, że systtem walki doczeka się szybkich napraw bo na razie odbiera całą przyjemność z gry. P.S. Gra ogólnie bardzo fajna, dopóki nie zacznie się walka. Wtedy irytacja sięga zenitu.
 7. Mogę się mylić, ale na pudełku czy też instrukcji nie ma żadnej informacji o stosowanym przez grę systemie zabezpieczeń i co za tym idzie limitem instalacji na zmienionej konfiguracji. Interesujące zagadnienie :) Ciekawe jaka jest sytuacja prawna tego faktu. Można powiedzieć, że zostałem przez EA oszukany :]. Jeśli się mylę i jednak odpowienie informacje są dostępne np. podczas instalacji to mnie poprawcie.
 8. Mnie osobiście jak dotąd gra wywalała się tylko przy kościele na bagnach. Natomiast na najdziwniejszy bugol trafiłem zaraz po wejściu na wysypisko. Miałem misję przejąć punkt wypadowy tuż przy wejściu na wysypisko z kordonu. Dowcip polega na tym, że bandyci jakieś 10 sekund po zatakowaniu po prostu ZNIKAJĄ! :P Atakuję kolesi a oni bum i ich nie ma. Tak więc misji ukończyć się nie da. Wziąwszy pod uwagę ilość problemów z tą grą postanowiłęm poczekać na dobrego patcha P.S. Niedziałające sejwy w kolejnych patchach to kompletna porażka.
 9. Mrowek284

  DX10 jest przereklamowane, a oto dowód...

  Zauważyłem, że autor pierwszego komentarza (i chyba nie tylko) poddaje w wątpliwość płynność animacji na dx9 z ustawieniami very high. Otóż mogę rozwiać twoje wątpliwości. Na karcie 8800gts na dx9 pod XP demo Crysisa chodzi zadowalająco. Podczas gry animacja jest płynna. Czasami podczas cutscenek potrafi się przyciąć. Tak więc stwierdzenie, że żadna karta nie pociągnie tej gry na very high pod dx9 to po prostu bzdura.