palpatine

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3382
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez palpatine

 1. Nie wyobrazam sobie D4 w rzucie izometrycznym. To juz sie skonczylo.
 2. Wszyscy porzucili konsole i piece, bo kazdy gra teraz w HeartStone na tablecie :p
 3. palpatine

  Diablo 3: Reaper of Souls - recenzja

  Tzw. "Epic Crap", który jest potrzebny do rozbijania na matsy, że można było craftować inne itemki, np. setowe albo inne legendary :).
 4. palpatine

  Diablo 3: Reaper of Souls - recenzja

  Zrobiliśmy z kolegą taką inaugurację dodatku, że w zasadzie nie pamiętamy V aktu. Brawa należą nam się mimo wszystko, bo po przebudzeniu dnia kolejnego nasi zawodowcy, co zaskakujące, dalej żyli, do tego mocniejsi niż kiedykolwiek :P.
 5. > Myślę tak samo :P To po prostu pokazuje jak małą zawartość stanowi ten dodatek, zresztą > połowa rzeczy, o których mówili już jest, także jak dla mnie to co dodaje RoS powinno > być bezpłatnym updatedem. Gdyby ktoś chciał mnie pytać, dlaczego go i tak kupię, to nie > wiem... Tak na prawdę w tym poście drę łacha sam z siebie ;). Pre-order opłacony miesiąc temu, jeśli już mam czas na granie, gram w D3 albo Heart Stone...Cudowna beznadzieja :).
 6. Uwielbiam ich klepanie o niczym. Jak zmarnować ludziom 12 min ich czasu. Lubię poziom 70. Poziom 70 jest na prawdę fajny, możesz zrobić jeszcze 10 poziomów od poziomu 60 i jest to na prawdę fajne. Możesz zrobić poziom 70 nową postacią, możesz też zrobić poziom 70 starą postacią, którą lubisz, możesz też nic nie robić, bo masz poziom 70...zacznij uprawiać sport ? Poziom 70 to nowe umiejętności, poziom 70 to nowy pasyw (brzmi groźnie), poziom 70 to praktycznie zupełnie inna postać, przez nowe umiejętności na 70 poziomie, które są fantastyczne. Uwielbiam story mode, możesz użyć portalu, albo go nie użyć, możesz biegać albo nie biegać, możesz się podrapać po d*** albo po plecach....epicką gąbką, która zmieni Twoje wyobrażenie o kąpieli....będzie mrocznie, mroczny kurz, mroczne kafle, mroczna mroczność. Przepraszamy za kolorową tęczę na moście, teraz będzie monochromatyczna. Czarny chleb, czarna kawa, czarny anioł ... uff.....jeszcze 2 tygodnie i w końcu będzie można pograć :). Gdyby ktoś chciał mnie pytać, po co to oglądam, to jestem masochistą.
 7. palpatine

  Klasyczne Warcrafty zostaną odnowione?

  Gdyby podrasowali Diablo, miałbym co robić w trakcie krótkich depresji spowodowanych śmiercią kolejnego zawodowca w D3 ;).
 8. A może to DOTA pod inną nazwą ? Z lekkim rozczarowaniem przyjąłem informację, że to tego moda ma prawo Valve, bo to świat żywcem wzięty z Warcrafta. Nawet pograłem trochę, co tylko pogłębiło rozczarowanie. Fakt, że zrobili tą rozgrywkę świetnie, ale dla mnie NIE MAJĄ DO NIECH PRAWA !!! ;).
 9. palpatine

  Diablo 3 - recenzja wersji konsolowej

  Dawno mnie tu nie było i proszę - jaka fajna recka :). Ciesze się, ze trzymacie poziom niezależnie od wielkości marki :). Muzyka i mdle tla porazaly już na PC. Jednak w dalszym ciągu zawodowcy umierają, żeby ich miejsce zajeli kolejni, jeszcze silniejsi ;). Paradoks Diabola :). Co zrobić...
 10. Ale emocje :p. Dodam od siebie, że rozumiem odczucia autora i jego pierwsze wrażenie, ale recenzja to taki pisany film dokumentalny, który ma zrewidować najważniejsze aspekty. Owszem, można sobie pozwolić na subiektywną ocenę, ale przede wszystkim trzeba zaprezentować zakres możliwości, usprawnień i powinien być to zakres w miarę kompletny. Tego tekstu nie można nazwać recenzją, tylko (przepraszam autora z całego serca ) internetowym trolowaniem.
 11. Kocham ten serial :). Po oglądnięciu wszystkich odcinków ze wszystkich serii, zacząłem od początku :P. I nie zgodziłbym się z tym, że przez naukowe słownictwo, wplatane w przekomiczne dialogi, nie jest dla wszystkich. JEST :)
 12. Myślałem, ze D3 mi się znudziło, ale odkąd gram samymi zawodowcami, gra nabrała rumiencow :)
 13. Znając Sapka, to ma tą twórczość po prostu gdzieś :P. W wywiadach pytany, które dzieła światowego Fantasy lubi najbardziej, odpowiadał, że jest dużo na prawdę interesujących (i potrafił je wymienić -świetna lista BTW), ale najbardziej podoba mu się jego własna twórczość hehe.
 14. Jak się przeczytało nawet tylko dwa, to i tak są lepsze od obu części Wieśka :P
 15. Gdyby nie Sapkowski, gry o Wiedźminie by nie powstały, bo Wiedźmin by nie istniał :P, dlatego przyznaję rację Sapkowskiemu. Nic, czego nie napisał o Wiedźminie, nie może być jego kontynuacją :). Nie oszukujmy się, gry o Wiedźminie są fajne, ale do dzieła Sapka nie mają startu. Przecież gra to po prostu ciągłe nap**** mieczem he he. Jak coś takiego może być kontynuacją Wiedźmina looooooooooooool :D.
 16. Dupy nie urywa ;), ale mało jest H&S FPP, a to taki wdzięczny temat na grę :).
 17. To jest fajna gra z maksymalnym progiem wiekowym ;). Dla mnie za późno na Torchlight o jakieś hmm. 10 lat, może więcej :P. Przy D3 wygląda jak komiks dla dzieci, ale i tak świetna gra jako alternatywa dla młodszych.
 18. Najlepszy wybór po D3 :) ! Słuchać muzykę z D1, D2. Tylko ta grafika mówi mi, że jestem już po prostu stary hehe :). T2 daje radę.
 19. Fajnie będzie zagrać w hmm..... W co tak na prawdę ? W FPP z systemem zdobywania doświadczenia i lootem :p. Tym chyba jest H&S z widokiem pierwszej osoby :p
 20. Szkice koncepcyjne, czy arty - co za różnica. Są to w obu przypadkach materiały, na podstawie których projektuje się wygląd lokacji i postaci. Nie są robione tylko po to, żeby można je było oglądać w necie. Mają zainspirować grafików komputerowych, których wrażliwość jest często też komputerowa ;). Piękne są :). Chciałbym mieć kilka jako tapetę.
 21. Tak na prawdę tylko smaka zrobili tym patchem, jeśli chodzi o oczekiwania, co może pojawić się w kolejnych łatkach :). Ta łatka na prawdę jest spora, widać sporo pracy ekipy przez ostatnie miesiące. Czekamy na więcej :).
 22. Po 12 latach wydali, ale produkcja na pewno była o wiele krótsza. Tak na prawdę D3 było produkowane 2 razy :).