Karpik777

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  201
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Karpik777

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Karpik777

  Shadowrun Returns - recenzja

  > Pragnę przypomnieć, że nadciąga pierwsza duża kampania, czyli Berlin. Dopiero wtedy można > będzie w pełni ocenić zjawisko pt. "Shadowrun Returns" w kategoriach sukcesu czy porażki. W pełni może i tak - niemniej twórcy wypuścili grę w takim, a nie innym stanie i wstrzymywanie się z oceną "bo coś ma wyjść" to też śmieszna idea. > Nawet dla osób które lubią dużo czytać to tekstu w tej grze jest za dużo. Wiadomo że > z ekranu czyta się gorzej. Więc dużym minusem jest to że nie ma żadnych głosów :( W przypadku gier z rozbudowanymi edytorami to zaleta - autorzy nowych scenariuszy nie muszą kombinować jak zdobyć dobrych aktorów by ich dzieło nie odstawało od oryginału. > Niema watpliwosci ze gra jest dobra a nawet bardzo dobra Naprawdę nie ma? Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi użytkowników tej strony by stwierdzić, że są. > Jesli zas chodzi o fakt ze autor nie bardzo mial ochote wracac do gry to rowniez nie > wina samej gry czy jej wykonania a raczej wlasnie jej oldschoolowosci poniewaz gra jest > meczac przez koniecznosc czytania masy tekstu oraz walke turowa i grafike w rzucie izometrycznym. Oldschoolowość oldschoolowością, ale rozmaite niedociągnięcia, głupie i chybione pomysły swoje robią.
 2. Karpik777

  Dark Souls II

  Patrząc po stronie gry to całkiem prawdopodobne... Dziwić się, patrząc na jakość portu?
 3. Karpik777

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Za szybko na takie obniżki bym nie liczył. Na święta pewnie znów będzie -50% na Steamia, ale to i tak daleko do twoich założeń. Może za jakiś rok, jak już wydadzą parę kolejnych dlc. Może...
 4. @Tenebrael - a jak mógłby mówić, że chcą je wyeliminować, skoro twórcy Heroes Online już wspomnieli o tym, co będzie można kupić za gotówkę (możliwość ponownego rozegrania przegranej bitwy; natychmiastowe uzupełnienie strat po walce czy możliwość ciągłego - a nie ograniczonego energią - rozgrywania meczy)?
 5. Nie wykluczają się - trzeba tylko podejść do nich w odpowiedni sposób. Jedynie dołączenie do Wielkiego Rodu z automatu wyklucza możliwość dołączenia do innego. Każde 10pkt szczęścia daje nam wirtualną premię +1 do wszystkich umiejętności.
 6. I tego nie będzie - Limbic się już wypowiedział, że obecny kod na to nie pozwala.
 7. Karpik777

  Dragon Age

  Zawsze. http://dragonage.nexusmods.com/downloads/file.php?id=883
 8. Karpik777

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Pułapkę przygotowuje Jarl i jego ludzie (naoliwienie łańcuchów itp) - nasz bohater żadnego udziału w tym nie bierze - my tylko robimy za przynętę ;)
 9. Cóż, patrząc na różne przeboje, nie dziwię się ;) A jakąś ewentualną cenę sugerowaną zdradzić możesz?
 10. Karpik777

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Poczekać na patch do patcha - to jedyne rozwiązanie, jeśli chcesz polską wersję.
 11. A jakież to itp. itd. masz na myśli? Online pass to była zbroja i Shale. A wg. informacji z DA wiki, w lutym tego roku online pass działał (brak informacji z marca ;) )
 12. Nie wiesz Aniu, czy Ubisoft w ogóle planuje wydać w Polsce Revelations: Ottoman Edition na PC?
 13. Karpik777

  Dragon Age II

  Musisz przed wyprawą zakończyć kilka misji (wybacz, nie pamiętam polskich nazw
 14. Karpik777

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Kamyk przeniesiono do jaskini w ostatnim patchu. Samych błyskotek jest akurat tyle, ile wymaga zadanie.
 15. Karpik777

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Głównie poluje na okoliczną faunę (czytaj - lisy i króliki), a gdy tych zabraknie, okazjonalnie zabierze się za łażących w pobliżu wrogów. Można też wezwać go na "epic duel" gdy atakuje nas inny smok (choć szybciej zatłuc go samemu i mieć spokój).