Lukasxxz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lukasxxz

 • Ranga
  Przodownik
 1. Trzeba przyznać, że Techland skradł show na E3. Może na Gamescon CDP pokaże więcej? W sumie wątpliwe bo niewiele czasu minęło, więc narazie Techland prowadzi w promocji swoich gier.
 2. Właściwa premiera tego dodatku będzie kiedy pojawi się promocja -50%.
 3. Wow, niezła niespodzianka. Wydawało się, że nie będzie już nic więcej dla tej gry a tu proszę. Najprawdopodobniej dojdzie jakaś wulkaniczna frakcja i jakaś mechanika związana z lawą? Kataklizmy na mapie? Będzie ciekawie.
 4. Bardzo dobra wiadomość. O takiej grze marzyła chyba większość fanów kosmicznych strategii. 
 5. Akurat Civ 5 z dodatkami jest wspaniałą grą, ale nie ma sensu porównywanie Europy Universalis do Cywilizacji. To zupełnie inne gry. Cóż ten news raczej nie oznacza nic negatywnego, po prostu EU będzie rozwijać się dotychczasową drogą.
 6. Pff, też tajemnica- Szeloba stała się kobietą by była seksowna i gracze się podniecali. W następnej części spodziewajcie się seksownej orczycy.
 7. To chyba będzie jeden z największych przekrętów w branży? Albo co najmniej wtopa większa od No Man Sky.
 8. Wątpliwe ale kto wie, może. Ale jeśli nawet to prawdopodobnie dopiero jak wyjdzie więcej dlc, jak w przypadku EU IV Collection. Ale raczej będzie trzeba polować na promocje i kupować osobno jakiś rok po premierze.
 9. 80 zł za dlc?! Kogoś chyba przygrzało bo cena z kosmosu. Mimo, iż rozszerzenie bardzo ciekawe to zmiany nie są aż tak fundamentalne i wielkie dla gry aby uzasadnić taką cenę. Trzeba będzie czekać na promocją co najmniej -50 %.
 10. Ale jedno trzeba Falloutowi 4 przyznać- ma świetny zestaw DLC i inni powinni postępować podobnie. Są one tak pierdółkowate i bez znaczenia dla gry, że można je bez żalu olać.
 11. Premiera blisko a zadziwiająco mało materiałów pokazują. Głównie to takie ogólniki jak tu i ile? Jeden gameplay? To nie wróży zbyt dobrze. Szkoda bo bardzo czekam na nowego ME.
 12. Odważna konstrukcja, ale pierwsze o czym pomyślałem to trwałość tego automatycznego wysuwania ekranów. To pewnie będzie pierwszy element który będzie się psuł.
 13. Tak sobie czytam tą recenzję i w połowie tak sobię myślę - kto ją pisał? Serafin? - patrzę na autora , a tu Sławek Serafin xD
 14. Potwierdzeń nie trzeba daleko szukać - Battlefield 4...