Mateusz_t2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mateusz_t2

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zagłosowałem na Watch Dogs, bo na tę grę najbardziej czekam z tych wszystkich. Szkoda, że nie można zagłosować na DA:I.
 2. Mateusz_t2

  Seriale dla graczy #7 - Gra o tron

  Oglądam Grę o Tron bo są cycki. A tak w ogóle to w: 2 odcinku sezonu trzeciego nie było sceny erotycznej 1 odcinku trzeciego sezonu była tylko 1 scenka. No ja się pytam gdzie są moje cycki.
 3. Ciekawe czy to oznacza hardkorowe gry od Paradoxu w ludzkich cenach i bez problemów z Steamem. Pożyjemy, zobaczymy.
 4. Ludzie biednieją, ceny rosną, piractwo rośnie to i sprzedaż spada.
 5. Mateusz_t2

  Battlefield 4 - kim jest Hanna?

  Hania? Brakuje mi tylko screena z kartonami.
 6. Mateusz_t2

  PSX Extreme także w wersji cyfrowej

  IMO CD-action się stacza :(
 7. @kuzyn123 No wiesz... Ja wyłapałem GOTY za 3 dychy...
 8. Mateusz_t2

  Sniper: Ghost Warrior 2 - recenzja PC

  à propos recenzji: - gram.pl 55 - gryonline.pl 50 - Hardcore Gamer Magazine 50 - Meristation 45 Średnia 50. Nie za ciekawie.
 9. Mateusz_t2

  Sniper: Ghost Warrior 2 - recenzja PC

  Tylko że opinie użytkowników Metacritic nie są wiarygodne, bo to w zasadzie oceny typu "dobra gra" i ocena 10, albo "słaba gra" i ocena 0.
 10. Yyy zaleta jest na pewno taka że ta walka jest.
 11. > > @EmperorKaligula Wymaganie ciągłego połączenia to nie jest skuteczna metoda walki > z piractwem. > > Do tej pory jedynie Diablo 3 nie zostało złamane. Jedna gra. A ile gier wymagało > stałego > > dostępu do sieci? > > stalego sekunda w sekunde ? tylko mmo. Nie udawaj ze nie wiesz o co mi chodzi.... Legendarny Assassin''s Creed czy Settlersi 7. I jakoś te gry złamano. Zobaczymy jak będzie z SimCity...
 12. @EmperorKaligula Wymaganie ciągłego połączenia to nie jest skuteczna metoda walki z piractwem. Do tej pory jedynie Diablo 3 nie zostało złamane. Jedna gra. A ile gier wymagało stałego dostępu do sieci? Jest inny skuteczny sposób. Wydanie zabugowanej gry, i jednocześnie udostępnienie patcha na steamie. (Football Manager 2013). Został złamany, ale gra się wysypuje do pulpitu i nie da się grać.