Chrronnos

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  155
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Chrronnos

 • Ranga
  Przodownik
 1. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Obawiam się że informacja o tym że będzie możliwy odbiór osobisty była równie poprawna co informacja że mail w sprawie pudełka będzie wysłany w maju :) Ja już pisałem do DOK w sprawie odbioru osobistego tego pudełka... oto co mi odpisali: "Jedyna metoda wysyłki tego zamówienia, to przesyłka kurierska. Nie ma możliwości zmiany formy dostawy." Nie jest to odpowiedź jakiej oczekiwałem...
 2. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Nie wykluczam :) Podczas pierwszego BWE grałem dość długo bo miałem dużo pytań co do gry na które szukałem odpowiedzi. Podczas drugiego grałem już bardzo krótko. Dlatego nie wiem czy kolejny jest mi potrzebny. Wolę zostawić poznawanie gry na po premierze niż poznać już wiele rzeczy podczas bety. Dzięki BWE chciałem przede wszystkim zobaczyć czy gra ma potencjał i jaką klasą będę grał. Na oba pytania mam już odpowiedzi i z niecierpliwością czekam na 3-dniowy headstart :)
 3. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Ja natomiast nie potrzebuję już BWE. Dzięki tym BWE któe już były (zwłaszcza dzięki pierwszemu) wiem już która postać(rasa i klasa) będzie main''em a które stowrze jako alty. Nie chcę nic więcej o grze wiedzieć teraz aby mieć jak najwięcej niespodzianek i nowości zaraz po premierze... a raczej 3 dni przed premierą :)
 4. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11948
 5. Odebrałem dzisiaj D3 w punkcie odbioru ale zdziwiłem się gdy się dowiedziałem że fakturę otrzymam mail''em. Do tej pory otrzymywałem na miejscu gdy odbierałem przesyłki. Coś się zmieniło? Wolę się upewnić :)
 6. W zawiązku z brakiem odpowiedzi na http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11310 wnioskuję że w przyszłym tygodniu już remont w tym punkcie odbioru się skończy i odbiór D3 we wtorek nie jest zagrożony. Już trochę mało czasu zostało aby ewentualnie poinformować kupujacych o zmianie zwłaszcza że prośba o potwierdzenie zamówienia przyszła w poniedziałek... Mam nadzieję że wszystko będzie ok bo nie bardzo chcę składać zamówienie gdzie indziej zwłaszcza że tutaj na D3 już od ponad roku mam zamówienie :)
 7. >Ursynów niestety ma remont W poniedziałek potwierdziłem zamówienie na D3 a punkt odbioru osobistego w tym zamówieniu to właśnie ten na Ursynowie... Będzie jakiś oficjalny mail od gram.pl w tej sprawie? Jakaś propozycja zmiany czy coś? Gdybym tutaj nie zajrzał to bym był przekonany że wszystko będzie ok z dostawą...
 8. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  W Beetletun były centaury i zbierało się części sprinkler''a aby pole znowu mogło być podlewane... ale nie pamiętam kiedy sprinkler został zniszczony... jak tam byłem to już płonął i zbierało się części z pola. Nie pamiętam dokładnie nazw ale poszukaj czegoś o "Battle of Beetletun"... może ktoś filmik nagrał czy coś i znajdziesz to czego szukasz.
 9. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Mówisz o tym DE tuż przed wejsciem do budynku w którym było wejście do podziemnej jaskini (tam się szło w ramach personal story)? Jeśli tak to ja tam nie pamiętam centaurów... reszta się zgadza :)
 10. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Zgadza się tak się swego czasu losy tej gildii potoczyły :) Ale przynajmniej kilku osób z (że tak to ujmę) "podstawowej" ekipy [TsH] nie ma w [OLA] i chyba już nie grają w GW1. Co do klienta to pewne jakoś w tym tygodniu roześlą mail''e a beta w ostatni weekend. Chyba w ten weekend nie będzie zabawy skoro do tej pory jest cisza... ale może nas zaskoczą.
 11. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Najwyraźniej o czymś nie wiesz. W GW2 możesz należeć do wielu gildii w tym samym czasie i przełączać się między nimi w specjalnym menu kiedy będziesz chciał(pewnie z drobnymi ograniczeniami np. nie podczas trwającej walki PVP czy coś takiego ale mniej więcej będzie można się przełączać między gildiami dość swobodnie). Nie było tak zawsze.
 12. Chrronnos

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Co do gildii to powiem tyle: nie trzeba się wiązać z jedną gildią na zawsze. Zwłaszcza że w GW2 będzie system "multigildiowy". Jak gdzieś będą "nieodpowiedni" ludzie to zawsze można się przenieść gdzie indziej. Jak są gildie które się wywyższają to niech sobie będą... dla innych gildii może to być motywacja do rozwoju swojej gildii aby utrzeć im nosa a dla pojedynczych graczy powód aby zdobyć jakiś tytuł czy przedmiot aby się do takiej "super" gildii dostać. A pewnie zdecydowana większość będzie grać swoje i dołączy do gildii z którymi będzie im po drodze. Kiedyś była tu świetna gildia [WG] potem przeistoczyła się w [TsH]. Była fajna zgrana ekipa... niezbyt liczna ale zdecydowanie wystarczyło aby stworzyć dobrą atmosferę i wspólnie dobrze się bawić na różnych wypadach. Kilka osób z tamtej ekipy jeszcze tu pewnie zagląda... może w GW2 idea tej gildii odżyje i historia się powtórzy :)
 13. Piotrbov: dracko tego nie sprecyzował ale o ile się nie mylę to chodzi mu o TERA a nie GW2 :)
 14. Nie o to pytałem. Ten tekst który zacytowałaś to przeczytałem już dawno ale nie jest on odpowiedzią na moje pytanie. Tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10937 już mam dokładną odpowiedź na moje pytanie... pozostaje czekać :)
 15. Nie można. Klucz z pre-purchase to klucz do bety jak i do samej gry. Zrozumiałe jest więc że nie potrzeba potem (w dniu premiery) otrzymać kolejnego klucza. A moje pytanie dotyczy tego w jaki sposób to zostanie zorganizowane... czy będą specjalne egzemplarze gry bez klucza w pudełku dla tych co kupili pre-purchase czy będzie to zwykłe pudełko (które trafi do sklepów) z którego zostanie wyjęty klucz przed wysyłką? Czy może jeszcze inaczej to będzie zorganizowane?