Tethys

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  384
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tethys

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Tethys

  Windows Seven - Temat Ogólny

  Co mam zrobić jeżeli przykładowo chce zainstalować Gothica 3, który w zalecanych wymaganiach ma WXP. Po instalacji wyskakuje mi błąd, w wyniku czego nie mogę uruchomić gry. Rozumiem, że jest możliwość zainstalowania takiej gry, ale jak to zrobić?
 2. Tethys

  Piłka Nożna

  Korea Północa gra w MŚ świata? zaskoczyło mnie to. Wydawało mi się, że ten kraj jest kompletnie zamknięty na reszte świata. Nie wiem może nie interesuje się specjalnie piłką, więc stąd taka moja reakcja.
 3. Tethys

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  W sumie niewiem, jak tak patrze na rozpiske innych koncertów w ramach sonisphere, w niektórych państwach jest tych zespołow w skladzie az 8, w przypadku gdy u nas 6. Także dołączenie Testamentu (mój nr. 1 w thrashu) jest faktycznie jak sie okazuje możliwe mimo, że na swojej stronie nie mają nic podane na ten temat.
 4. Tethys

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Jestem bardzo ciekaw co wyjdzie z debiutu Triptykon, czyli spadkobierców Celtic Frost. Album "Eparistera Daimones" ma być wydany 22 marca tego roku. Płyta według Fischera będzie " bardziej mrocznym, cięższym i nieco bardziej eksperymentalnym dziełem niż Monotheist".
 5. Tethys

  Kącik dla dziwaków - muzyka ambient

  Dzięki wielkie, spodziewałem sie 2 czy 3 pozycji, a tu proszę tylu ciekawych wykonawców. Poprzeglądam profile na myspace, które co nie którzy mam nadzieje posiadają i pewnie coś przypadnie mi do gustu.
 6. Tethys

  Kącik dla dziwaków - muzyka ambient

  Masz do polecenie jakieś muzycznie dokonania podobne do wspomnianego wyżej 36. Szukam własnie jakiejs przyjemniej elektroniki z nutą melancholii.
 7. Tethys

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Słyszałeś o czymś takim jak interpunkcja ? Radziłbym rzucić okiem.
 8. Tethys

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Ano poprzednik dobrze gada. Ostatnia płytka DA - Killing Season genialna. Od siebie dodam polski, nie doceniany u nas w kraju Saratan - The Cult Of Vermin. http://www.youtube.com/watch?v=W-2gQ_4iRUY Pozatym Annihilator- Alice in Hell czy Forbidden - Forbidden Evil. Chyba czas siegnąć zakurzone płytki na półce i odświeżyć sobie troche stare klasyki.
 9. Tethys

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  dzieki za poprawę humoru :), momentami mam wrażenie, ze oglądam skecz kabaretowy.
 10. Tethys

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  słabe, napis zrobiony w kompie.
 11. Tethys

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Dobry wariat xD http://www.youtube.com/watch?v=HGeoHXnrZt4 http://www.youtube.com/watch?v=H_X7mMU6Gb0
 12. Tethys

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  haha! jeszcze Behemotha brakuje na tej liście xD
 13. Ostatnio szerokie uznanie wśród słuchaczy AC/DC, zdobyła dosyć młoda kapela Airbourne. Warto obadać cały album Runnin'' Wild, nie nudzi od początku do samego końca.
 14. Tethys

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  W tych stronach także warto poznać Hiszpańskie Angelus Apatrida. Grają bardziej w klimatach Pantery, znajdzie sie także jeden znakomity cover utworu "Domination" na płycie Evil Unleashed. Imo jeden z najlepiej zapowiadających sie młodych zespołów thrash metalowych. http://www.myspace.com/angelusapatrida