Quinti

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  487
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Quinti

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Jak ściągnąć angielską wersję z EA Store?
 2. PRACA KONKURSOWA Rzucili nas na kolana... Powstaniemy z nich po ciałach Koreańczyków!
 3. Jak zmienić język w grze?? (z polskiego na angielski)
 4. Quinti

  Pierwszy zwiastun z Medal of Honor

  Życzę panom z EA by pokazali wreszcie IW kto tu rządzi! Bo gra ma spory potencjał. Btw tak powinny wyglądać siły specjalne (ubiór itp), a nie jakieś nie wiadomo jakie wyobrażenie jak w MW2!
 5. Quinti

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Nie polecałbym kupować oporządzenia na Tawiangun.
 6. W jedynce też było pełno absurdów (lecz mniejszego kalibru), co do fabuły - traktuję ją jak dobry film kategorii B, czyli dużo wybuchów, akcji, trupów z jakąś tam fabułą. Multi daje radę lecz jak słusznie napisano, jest zbyt okrojony. A i do autora tekstu - Makarow NIE JEST przywódcą nowej Rosji (ani nikim z wysokiego szczebla) - to najemnik...
 7. Quinti

  Modern Warfare 2

  Gra dobra dzisiaj singla skończyłem :D Fabuła może ma parę naciągnięć ale cóż przyjemnie się ogląda rozwój akcji, i wbrew temu co mówią niektórzy świat znowu ratują brytole :). Multi daje radę prawie lagów nie ma. Single o wiele lepszy niż w poprzedniej części, multi zresztą tyż. :D
 8. wersja PL różni się tylko napisami :P (polskimi oczywiście)
 9. Gra nie jest zła - tylko nazwa nie ta... :P Cóż marketing. Poza tym twórcy nie mówili że będzie to symulator - tylko "tactical shooter"
 10. A jak się edytor spisuje? Bo z powyższych postów (a dokładnie "Na jakim kompie testowałem? Na swoim... :P A poważniej: E6300, XP, więc 3GB RAM + GTX260") wynika że testowałeś wersję na PC.
 11. Tak mnie intryguje jedna rzecz: w większości recenzji (choćby na IGN.com) chwalą bardzo AI, że się dobrze kryje, flankuje, stawia ogień zaporowy i wiele innych... Nigdzie nie mówią że AI jest bezbłędne, zdarzają się wpadki oczywiście. Tylko dlaczego jak czytałem waszą recenzję odniosłem wrażenie że AI to banda debili? Strasznie narzekaliście na nie w recenzji podczas gdy inni chwalą... P.S. - A żarty pod screenami nawet, nawet... :P
 12. Quinti

  Modern Warfare 2

  Założę się że Price pojawi się w jakiejś retrospekcji...
 13. Cóż to jest kapkę dziwne bo wszędzie (poza gram.pl) chwalą właśnie sztuczną inteligencję, oczywiście zdarzają się wpadki ale, tylko sporadycznie.
 14. Hmmm, powiem tak - to jest Tactical Shooter nie jest to symulator. Jest to jedyny TS na rynku z edytorem. Co do braku niektórych animacji albo robimy coś porządnie, albo nie robimy tego wcale. A animacje są w Motion Capture więc są REALISTYCZNE :P.
 15. A czy obiecywali ogromne bitwy?! Nie...