JamesEarlCash

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O JamesEarlCash

 • Ranga
  Obywatel
 1. Po prostu ludzie którzy kupili preorder dostali możliwość wystartowania parę dni wcześniej. Stąd tak dużo już gra w grę która oficjalną premierę ma jutro. Osobiście pograłem trochę i śmiem twierdzić że Bioware będzie musiało się potężnie postarać jeśli mają zamiar utrzymać ogromną liczbę subskrypcji. Gra jest bardzo fajna i wciągająca, ale trochę osób wbiło już 50poziom(głównie ex-beta testerzy którzy pomijali całą fabułę) i narzeka na mnóstwo rzeczy. Dyzbalans frakcji(Znacznie więcej ludzi w empire), mało opcji w endgame i mało zachęcające wyglądy setów nie motywują :-( Oby nie było tak jak z paroma innymi MMO wydanymi w ostatnich latach. Trzeba pamiętać że w dzisiejszym rynku istnieje bardzo dużo graczy którzy nie przywiązują się do jakiejkolwiek gry na długo, i "odpadają" po paru miesiącach - pozostawiając tym samym pustki na serverach.
 2. Dostaliście panowie(I ewentualne panie) maile z prośbami o podanie danych kontaktowych?
 3. JamesEarlCash

  Wyniki konkursu Star Wars: The Old Republic

  Dzięki chłopaki za gratulacje! Szczerze mówiąc też nie byłem zbytnio przekonany co do sposobu wyłonienia zwycięzcy, no ale jednak jakoś podziałało to na moją korzyść. Dziękuje również organizatorom konkursu jak i tym którzy na mnie głosowali!
 4. Powinni sypnąć na gwiazdkę co najmniej tuzinem laptopów za te prace. Ale jak na moje to jednak #1 jeśli chodzi o parodię to imć Ostrowiak. Uśmiałem się parokrotnie czytając to opowiadanko, szczególnie że skutecznie wyśmiewa SWTOR''a jak i MMO i ich "mechanikę".
 5. Nu, ja również poprosiłbym o opinię tych którzy przeczytali. Wg. znajomego moje opowiadanko jest trochę zbyt "Amerykańskie", no ale właśnie taka amerykańskość najbardziej kojarzyła mi się z Bounty Hunterem :P
 6. No jak czytałem opowiadanka innych to śmiem twierdzić że wszystko jest mniej więcej na podobnym poziomie. Głosujący będą mieli zabawę przy wybieraniu, zakładając że komuś będzie chciało się to wszystko czytać ;) I takie pytanko: Ile będzie trwało głosowanie? Jeden dzień, czy to raczej jakiś dłuższy czas?
 7. Pomysł "Galerii" jest lekko chybiony w takim razie, bo jak na mój gust ludzie będą prędzej głosować na filmiki/screeny zamiast na historyjki. No i skoro mają być zamieszczone na zewnętrznym blogu, to tym bardziej tak to widzę :P
 8. Ano jest błąd właśnie z tą datą. No i nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym "wyborem z galerii prac". Czyli co, wygrywa nie opowiadanie tylko screen/filmik który z nim prześlę? Na to by wynikało... W takim razie nie wiem czy jest sens bym brał udział, będąc de facto szarą personą na forum gram.pl Historyjkę zacząłem już pisać i mam nawet klimatycznego ss''hota, ale niezupełnie rozumiem na jakiej podstawie będą wyciągani zwycięzcy. Mógłby ktoś z organizatorów ten proces opisać?