Dalvert

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  77
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dalvert

 • Ranga
  Przodownik
 1. Z początku się ucieszyłem. RPG w świecie Warhammera, od dekady na coś takiego czekam. Jak mi mina zrzedła gdy doczytałem, że to ma być h&s! Tym bardziej, że niedługo doczekamy się h&s w świecię warhammera 40k. Niech to szlag!
 2. Jak patrze na Angelosa to odrazu kojarzy mi się z paladynem z warcrafta 3 i nie jest to pozytywne porównanie. Zaś jego podskoki i wymachiwanie tym młotem to lekka przesada. Sam nie wiem co myśleć o nowej mechanice. No nic, pożyjemy zobaczymy.
 3. Dalvert

  L.A Noire - spolszczenie (problem).

  Z tego co pamiętam to spolszczenie posiadało instalator który sam wszystko podmieniał, nic ręcznie się nie wykonywało.
 4. O nie, nie. Jedynka to był taki Ojciec Chrzestny (chodzi o film, nie mylić ze słabą grą pod tym samym tytułem), dwójka była już gorsza pod względem mafijnym. To było coś ala chłopaki z ferajny. Ale to co przed chwilą zobaczyłem... Gra może i będzie dobra ale nie widzę tutaj klimatycznych kwestii mafijnych. O modelu jazdy nie będę nawet wspominać.
 5. Czy i tym razem będziemy musieli czekać miesiące na blood&gorre? Do diabła to jest warhammer!
 6. Przydałby się jakiś dobry rpg :)
 7. Ta gra może i nie jest zła ale na pewno jest obrazą dla tego uniwersum. Czy kiedykolwiek doczekamy się czegoś porządnego w tym świecie?
 8. Ciekawie się zapowiada nowy bohater. Co do nowego matchm. to mam wrażenie, że jest gorzej niż wcześniej. Gry się beznadziejdzie przyegrywa albo beznadziejnie wygrywa. Nie ma równowagi sił.
 9. A chaosowe chłopaki będą at hoc czy w jednym z licznych "dodatków"?
 10. Ahh Warhammer! Brakuje tylko jednego, krwi i flaków! Szlag mnie trafia na myśl że znowu będzie trzeba czekać miesiące na blood&gore tak jak było w przypadku Rome 2 i dodatku.
 11. Dalvert

  Batman: Arkham Knight

  Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Jak wygląda sprawa ze zwrotami gier cyfrowych? Kupujemy grę która najdelikatniej mówiąc nie działa poprawnie. Sklep o tym nie wspomina więc teoretycznie nie powinno być problemu ze zwrotem. Jednak to wersja cyfrowa, przypisuje się do konta steam i dodatkowo regulamin sklepów mówi wyraźnie, że towar cyfrowy nie podlega zwrotowi. Jednak towar jest wadliwy. Czytałem ostatnio, że gry kupione na steam można zwracać pod pewnymi warunkamio ale co z pozostałymi e-sklepami?
 12. Dalvert

  Batman: Arkham Knight

  Jak wygląda na dzień dzisiejszy sytauacja Batmana na PC? Coś zostało już poprawione odnośnie wydajnośni? Chętnie bym zagrał w najnowszą odsłonę ale po tym co czytałem to jest naprawde beznadziejnie.
 13. Nie jest źle ale robiąc tą grę mogli wybrać jakiś nowszy silnik graficzny. Ten już trochę się zestarzał.
 14. Dlaczego tak wspaniałe uniwersum ciągle nie może się doczekać jakiejś porządnej produkcji. Wiecznie jakieś pół-śmieszne gierki.