Wipu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4287
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wipu

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wipu

  To nadchodzi! Bądźcie gotowi!

  Wtyczka forum zostanie odłączona?
 2. Wipu

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  To forum nie ma przyszłości co ładnie zostało pokazane w temacie ogólnym o forum. I nie ma co liczyć, że to się bo SIĘ.NIE.ZMIENI choć byśmy nie wiadomo jakie akcje tu robili. Wielka rozwalająca zmiana i głowa w piasek, ziptofat sam ogarniał wtyczką przejrzystą opcję forum i naprawiał zmiany. Później przyszła pora na "dobra, dawajcie pomysły na zmiany", przyszły pomysły, coś tam podłubali, cisza. A później wszedł On, cały na biało, Myszasty "dobra, dawajcie pomysły na zmiany", przyszły pomysły, coś tam podłubali, cisza. Przy takich ludziach liczysz na jakiekolwiek powodzenie akcji przywracających świetność forum? Nie mówiąc już, że wszystkie propozycje zmian ratujące forum przewinęły się już tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=103063&u=283 i co z tego wynikło? Tak jak pisałem wyżej: NIC. Zrozum, administracja postawiła już krzyżyk na tym forum, kto wie czy nie czasem na całym gramie. Zresztą, forumowicze też już pokazali środkowego palca upośledzonej administracji, w tym przypadku ZASŁUŻONEGO. Kiedyś było takie fajne hasło przy okazji objęcia umową sponsorską Widzewa przez Harnasia. Parafrazując: Myszasty, byłeś zbójem, jesteś... Dziękuję, tyle w tym temacie.
 3. Wipu

  Piłka Nożna

  Tak ci na imię, wracaj na onet.
 4. Polecam zdjąć te różowe okulary i zobaczyć jak rzeczywiście wygląda sprawa o czym piszą forumowicze, a nie jej wyidealizowany obraz. Może jeszcze powiesz że jest wszystko fajnie, a my tylko piszemy jakieś bzdury bez pokrycia?
 5. Tupet to zgubiliście chyba w niszczarkach gdzie wrzuciliście podrzucone wam pomysły na ZMIANY i URATOWANIE tego pożal się Boże forum. Tutaj nic się już bardziej spartolić nie da, zrobiliście to do granic możliwości wiec zamiast prosić o kolejne propozycje to może weźcie się łaskawie do roboty. O ile ktokolwiek w tym cyrku myśli jeszcze o podtrzymywaniu trupa zamiast odłączyć mu wtyczkę. A na tym wszyscy by wyszli najlepiej. Wy mielibyście problem z głowy, my nie musielibyśmy patrzeć jak wasza niekompetencja zniszczyła świetne miejsce w sieci. Kolejne pytanie o pomysły na zmiany, co będzie następne? Kolejna mowa Wielkiego Naczelnego Pana Forum Naszego który powie nam jakie są plany, a my zamiast wyników doczekamy się kolejnego pytania o pomysły? Czy może jednak będzie jakaś nowość w waszym rozumowaniu i zaszczycie nas kwestią: Gramowicze, cieszę się że przysłaliście nam tyle pomysłów. Bardzo chętnie je wdrożymy, ale z pewnych względów musimy oprócz cierpliwości poprosić was o coś jeszcze. Chcąc stworzyć to forum naprawdę świetnym miejscem tworzonym przez forumowiczów dla forumowiczów poprosimy o wpłaty które pozwolą nam odbudować dawną świetność forum, a nawet ją przebić. Niemożliwe? Spartolenie czegoś co działało było możliwe więc skromnie oceniam szanse tej kwestii jako: prawdopodobne. Odłączcie wtyczkę, pozwólcie nam się pogodzić ze stratą przyjaciela. Usilne podtrzymywanie go przy respiratorze tylko zwiększa cierpienie.
 6. Wipu

  Manga i Anime - temat ogólny

  Pamiętaj o K-On! Movie, później zostanie już tylko oczekiwanie na trzeci sezon.
 7. Wipu

  Manga i Anime - temat ogólny

  Nie premiera się liczy tylko data wydania filmu na DVD/BD ;)
 8. Masz pierwszą część bo Out dał tylko drugą :>
 9. Dzięki, może niech od razu nadadzą wam uprawnienia które ma IT, tak na wszelki wypadek :>
 10. Nie wiem czy ktoś uż zwrócił na to uwagę, ale w dziale "Archiwum tekstów" znalazło się parę zwykłych tematów m.in. o modelarstwie czy o Windows 7.
 11. Wipu

  Piłka Nożna

  Błaszczu na ławce, pewnie na pomęczonego rywala. A Irlandczycy pewnie będą grać na Wawrzyniaka bo jest cienki.
 12. Ponowne dziękuję. Tylko jakbyś jeszcze mógł przywrócić inną kolorystykę dla przeczytanych tematów, bo w tym momencie wszystkie tematy mają ten sam kolor i nie widać czy został napisany nowy post.
 13. Moje również, świetna robota. Dziękuję.
 14. Sprawdzałeś w ogóle czy tylko pytasz dla samego pytania? To co zwykle jest przy tworzeniu postów: pogrubienie kursywa podkreślenie Chociaż nie wiem co to za tęgie głowy postanowiły zrezygnować z domyślnych liter określających daną czynność (B I U) na rzecz GRA.
 15. > Największe wady nowego forum: > 4: Nie mam pojęcia jak teraz dodawać fotki z mojego PC na forum Klikasz na obrazek, przeciągasz go na przeglądarkę (tak żeby się pojawiła w oknie) i przesuwasz na "Przeciągnij tu obrazek" w oknie tworzenia nowego posta. Podobnie z obrazkami z linków. Jak masz obrazek na zakładce, to klikasz, przesuwasz na zakładkę z forum i przeciągasz na podane miejsce.