Wipu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4287
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wipu

 1. Wipu

  To nadchodzi! Bądźcie gotowi!

  Wtyczka forum zostanie odłączona?
 2. Wipu

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  To forum nie ma przyszłości co ładnie zostało pokazane w temacie ogólnym o forum. I nie ma co liczyć, że to się bo SIĘ.NIE.ZMIENI choć byśmy nie wiadomo jakie akcje tu robili. Wielka rozwalająca zmiana i głowa w piasek, ziptofat sam ogarniał wtyczką przejrzystą opcję forum i naprawiał zmiany. Później przyszła pora na "dobra, dawajcie pomysły na zmiany", przyszły pomysły, coś tam podłubali, cisza. A później wszedł On, cały na biało, Myszasty "dobra, dawajcie pomysły na zmiany", przyszły pomysły, coś tam podłubali, cisza. Przy takich ludziach liczysz na jakiekolwiek powodzenie akcji przywracających świetność forum? Nie mówiąc już, że wszystkie propozycje zmian ratujące forum przewinęły się już tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=103063&u=283 i co z tego wynikło? Tak jak pisałem wyżej: NIC. Zrozum, administracja postawiła już krzyżyk na tym forum, kto wie czy nie czasem na całym gramie. Zresztą, forumowicze też już pokazali środkowego palca upośledzonej administracji, w tym przypadku ZASŁUŻONEGO. Kiedyś było takie fajne hasło przy okazji objęcia umową sponsorską Widzewa przez Harnasia. Parafrazując: Myszasty, byłeś zbójem, jesteś... Dziękuję, tyle w tym temacie.
 3. Wipu

  Piłka Nożna

  Tak ci na imię, wracaj na onet.
 4. Polecam zdjąć te różowe okulary i zobaczyć jak rzeczywiście wygląda sprawa o czym piszą forumowicze, a nie jej wyidealizowany obraz. Może jeszcze powiesz że jest wszystko fajnie, a my tylko piszemy jakieś bzdury bez pokrycia?
 5. Tupet to zgubiliście chyba w niszczarkach gdzie wrzuciliście podrzucone wam pomysły na ZMIANY i URATOWANIE tego pożal się Boże forum. Tutaj nic się już bardziej spartolić nie da, zrobiliście to do granic możliwości wiec zamiast prosić o kolejne propozycje to może weźcie się łaskawie do roboty. O ile ktokolwiek w tym cyrku myśli jeszcze o podtrzymywaniu trupa zamiast odłączyć mu wtyczkę. A na tym wszyscy by wyszli najlepiej. Wy mielibyście problem z głowy, my nie musielibyśmy patrzeć jak wasza niekompetencja zniszczyła świetne miejsce w sieci. Kolejne pytanie o pomysły na zmiany, co będzie następne? Kolejna mowa Wielkiego Naczelnego Pana Forum Naszego który powie nam jakie są plany, a my zamiast wyników doczekamy się kolejnego pytania o pomysły? Czy może jednak będzie jakaś nowość w waszym rozumowaniu i zaszczycie nas kwestią: Gramowicze, cieszę się że przysłaliście nam tyle pomysłów. Bardzo chętnie je wdrożymy, ale z pewnych względów musimy oprócz cierpliwości poprosić was o coś jeszcze. Chcąc stworzyć to forum naprawdę świetnym miejscem tworzonym przez forumowiczów dla forumowiczów poprosimy o wpłaty które pozwolą nam odbudować dawną świetność forum, a nawet ją przebić. Niemożliwe? Spartolenie czegoś co działało było możliwe więc skromnie oceniam szanse tej kwestii jako: prawdopodobne. Odłączcie wtyczkę, pozwólcie nam się pogodzić ze stratą przyjaciela. Usilne podtrzymywanie go przy respiratorze tylko zwiększa cierpienie.
 6. Wipu

  Manga i Anime - temat ogólny

  Pamiętaj o K-On! Movie, później zostanie już tylko oczekiwanie na trzeci sezon.
 7. Wipu

  Manga i Anime - temat ogólny

  Nie premiera się liczy tylko data wydania filmu na DVD/BD ;)
 8. Masz pierwszą część bo Out dał tylko drugą :>
 9. Dzięki, może niech od razu nadadzą wam uprawnienia które ma IT, tak na wszelki wypadek :>
 10. Nie wiem czy ktoś uż zwrócił na to uwagę, ale w dziale "Archiwum tekstów" znalazło się parę zwykłych tematów m.in. o modelarstwie czy o Windows 7.
 11. Wipu

  Piłka Nożna

  Błaszczu na ławce, pewnie na pomęczonego rywala. A Irlandczycy pewnie będą grać na Wawrzyniaka bo jest cienki.
 12. Ponowne dziękuję. Tylko jakbyś jeszcze mógł przywrócić inną kolorystykę dla przeczytanych tematów, bo w tym momencie wszystkie tematy mają ten sam kolor i nie widać czy został napisany nowy post.
 13. Moje również, świetna robota. Dziękuję.
 14. Sprawdzałeś w ogóle czy tylko pytasz dla samego pytania? To co zwykle jest przy tworzeniu postów: pogrubienie kursywa podkreślenie Chociaż nie wiem co to za tęgie głowy postanowiły zrezygnować z domyślnych liter określających daną czynność (B I U) na rzecz GRA.
 15. > Największe wady nowego forum: > 4: Nie mam pojęcia jak teraz dodawać fotki z mojego PC na forum Klikasz na obrazek, przeciągasz go na przeglądarkę (tak żeby się pojawiła w oknie) i przesuwasz na "Przeciągnij tu obrazek" w oknie tworzenia nowego posta. Podobnie z obrazkami z linków. Jak masz obrazek na zakładce, to klikasz, przesuwasz na zakładkę z forum i przeciągasz na podane miejsce.
 16. > Natomiast co do koloru... (też byłem tam!) Jak dla mnie mógłby być używany nawet przez 50, chodzi o kwestię wyboru. Patrzenie na to w dzień boli, a co dopiero jak ktoś przegląda to nocą (i to bez fluxa - współczuję takim osobom). A na pewno są i takie osoby. Tu już nie chodzi o kwestię statystyk czy był używany czy nie (o ile ci nowsi użytkownicy w ogóle o nim wiedzieli), tylko żeby był do wyboru. Skoro są głosy, że ludzie chcieliby ciemniejszą barwę (nie oszukujmy się, ale takie patrzenie na biel też męczy, szczególnie właśnie nocą) to góra niech nie zasłania się statystykami. To nie jest wprowadzenie wielkiej funkcjonalności tylko ciemniejszej barwy tła. Chyba że chcą iść wspomnieniami jak z konkursem skórek i forum będzie takie białe już do swojego upadku, bo "góra wie lepiej". Tak samo jak góra wie lepiej co mają jeść dzieci w szkołach, jak wyszło, wszyscy wiemy.
 17. > Teraz, tak jak zresztą nie raz rozmawialiśmy w tematach o obradach, jest tak, że nie pasuje > bo "jest nowe, stare było lepsze", ale to raczej nie jest nic złego. Nie Muradin. Nie pasuje dlatego że jest przerosty formy co sprawia, że nie da się sprawnie czytać forum. Na rozdziałce 1440x900 jedyną możliwością by jako tako dało się na to patrzeć jest powiększenie 75%. Śnieżna biel od Viziru też w mojej ocenie robi więcej złego niż pożytku, jest po prostu za jasno. Flux nie daje sobie rady z tą bielą w nocy, a to już jest osiągniecie. Tu nie chodzi żeby wam teraz wyrzucać, że porażka itp. ale miło by było gdybyście dali użytkownikom możliwość wyboru takich ustawień forum by dobrze im się z niego korzystało. Rozciągniecie na boki, rozmiar czcionki, rozmiar avataru. W tym momencie pole postów mają tyle pustego, niewykorzystanego pola pod tekstem ze spokojnie zmieściłby się tam jeszcze jeden post.
 18. Teraz się zacznie: Forumowicze: jest nieczytelnie/dajcie jakieś ustawienia rozmiaru/cokolwiek Ekipa: przecież jest świetnie hejterze :)
 19. Na 11 urodziny będzie poprawiona wersja #potwierdzoneinfo
 20. > No jak dla mnie to nie jest rozwiązanie.... Nie podobają mi się te rozmiary, zupełnie > niepotrzebne, tak jak ktoś już napisał, masa scrollowania, a chyba nie o to chodzi. Zdecydowanie > nie jest to wygodne rozwiązanie. Bo to nie jest rozwiązanie. Ot pierdoła byle cokolwiek można było czytać. Zresztą i tak nic nie dająca bo ta biel utrudnia jakiekolwiek czytanie. Ustawień forum też brak z tego co widzę. Profesjonalna robota, w połowie września żeście się za to wzięli, czy jak?
 21. A działa funkcja odpowiedzi? Oh, nie działa.
 22. > Oj, a jak dla mnie mega... nieprzejrzyście :) Zdecydowanie będzie wymagało sporo czasu > na przyzwyczajenie, chociażby z uwagi na rozmiary (czemu to wszystko jest duże? chyba > aż takich problemów ze wzrokiem gracze nie mają). Zdecydowanie lepiej by się to prezentowało > w bardziej skondensowanej formie. Ustaw mniejsze powiększenie w przeglądarce. Ja dałem 90% w Chromie i jest ciut lepiej. Niestety od 75% bolą już oczy.
 23. Wipu

  Piłka Nożna

  Wiedziałem, że Niemcy zagrają na utrudnienie nam pozycji w grupie. Odgórny rozkaz z góry za to, że Polska wybrała Prezydenta innego niż chciały tego władze niemieckie.
 24. Wipu

  Manga i Anime - temat ogólny

  Nie zrażać się pierwszymi, dość powolnymi epami i denerwującym z początku bohaterem.
 25. Wipu

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  MODERATORZY: jacy są naprawdę? Zbyt czyści myślami albo tylko udający krystaliczne, nieskalane złem piękno swoich myśli. Napisanie "zmasturbuj się to ci przejdzie" w kwestii leczenia problemu sercowego (co jest po części prawdą) jest karane degradem bo forum przeglądają nieletni. Tak, szkoda tylko że istnieje na tym forum temat "Seks - temat tabu" (i to założony w 2006 roku nawet) w którym po części nieletni pisali o takich wulgarnych czynnościach jak seks i masturbacja. Masturbacja jest normalna i wskazana i to nie tylko dla pełnoletnich użytkowników forum. Naprawdę wszystko teraz będzie tłumaczone "bo nieletni"? Nieletni mają teraz więcej za uszami niż nie jedni dorośli, a tu widzę niektórzy chcą iść po linii "oj bo rodzice naszych nieletnich klienci mogą po takich postach wydać niepochlebną o naszym portalu, dbajmy o ich nieskalane złymi myślami umysły". Gdzie ci niektórzy takich czystych nieletnich widzą, chętnie się dowiem.