xD_ominik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2057
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O xD_ominik

 • Ranga
  Brygadzista
 1. xD_ominik

  CD-ACTION

  Już przy bionic comando można się... podskoczyć pod sufit. Do tego jeszcze jakiś tipsomaniak raczej jeszcze będzie. Fajnie by było gdyby to był far cry 2 albo FEAR 2. Nie chcę Bioshocka bo jego już mam.
 2. xD_ominik

  TOP 111: Miejsca 10 - 1

  Dla mnie ten ranking jest jeden wielki chłam. Grałem w Bioshock w b2 nie grałem ale zakładam że jest lepszy więc jak już to on powinien być na pierwszym miejscu. Poza tym Nie ma żadnego warcrafta albo starcrafta na wysokich miejscach. Far cry też jakoś pominięto. A fifa 11 na tak wysokim miejscu to jedna wielka pomyłka. Dobrze że z Harry Potter nie zaszedł na jedno z pierwszych miejsc. A gothic 2 albo 3 powinien być przed Wiedzminem!
 3. xD_ominik

  CD-ACTION

  Tomb Rider Anniversary mnie jakoś nie podnieca. Najlepszą propozycją jest program do szybkiego czytania. Od lat mi się marzy aby ogarnąć 4 linijki w 2 sekundy. A tak poza tym to chciałbym aby kiedyś dali Dirta 1 w polskiej wersji.
 4. xD_ominik

  Droga paczki, czyli witajcie w XXI wieku

  chciałbym pracować w takim magazynie
 5. xD_ominik

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  A czy netia mogła by mi to odblokować? Da się w ogóle to jakoś naprawić?
 6. xD_ominik

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Jest problem! Utuż mam działający ruoter. Każdy kto gra w multi musiał przez to przejść. W każdej grze aby zagrać w multi wchodzi się w opcję "nintendo wi fi conection" Robię automatyczne wyszukiwanie routera w moim nintendo DS i pojawia sie ikonka " Acces point ( czyli na nasze router) is security setings are not supported by the nintendo DS" Też mieliście taki problem? Jak go rozwiązaliście? Chodzi mi o te menu, tak one wygląda abyście skojarzyli http://mediacontent.nintendo-europe.com/NOE/images/service/entryScreen.jpg
 7. xD_ominik

  Quake Live - temat ogólny

  Co to jest chain jump? I w ogóle o co chodzi w tym nowym trybie, niezabardzo go łapię dlaczego czasem tak szybko ginę.
 8. xD_ominik

  Counter Strike - temat ogólny

  Czyli jednym słowem nie ściągnę sobie tego z normalnej strony z darmowymi grami? Ta wersja jest nielegalna o której mi napisałeś? Proszę się nie śmiać! ja się nie znam.
 9. xD_ominik

  Counter Strike - temat ogólny

  Jest jakaś darmowa wersja counter strike? Wszyscy w to grają. Szukam w internecie i widzę pliki "counter strike 1.6 steam" To jest gra czy jakiś plik? I co to w ogóle jest steam?
 10. xD_ominik

  Mam Talent - Temat Ogólny

  jak pokazali trójkę uczestników to myślałem że wygra ten nudny Lisiecki. Dobrze że wygrała Magda ale ja stawiałem na USD albo Anię i Jacka albo na Patrycję Malinowska która śpiewała jako pierwsza. Nie chciałem aby wygrała Jeszka.
 11. xD_ominik

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Popatrzcie jak mi komputer skopiował pliki, chyba najwyższy czas zrobić sobie formata. I jeszcze jedno, komentarz znaleziony na demotywatorach " Czy jest PSP innej firmy niż sony?"
 12. xD_ominik

  Mam Talent - Temat Ogólny

  Ja chciałbym aby wygrali tą edycję Ania i Jacek, tańczą akrobatycznego rock end rolla. Widziałem ich, byli w ten sam dzień co ja. To są moi faworyci ale smsa nie wyślę.
 13. xD_ominik

  Konkurs graficzny na tło pod forum

  Fajnie by było gdyby dla całej ósemeczki coś się skapnęło. Np dożywotnie darmowe kupowanie kolekcji klasyki i extra klasyki w sklepie.gram.pl No dobra żartuję ale chociaż może jakiś kalendarz jeśli macie w ogóle coś takiego na magazynie.
 14. xD_ominik

  Konkurs graficzny na tło pod forum

  1 SSj2 2 Lucac 3 MisticGohan_MODED Dla mnie, żadna tapeta nie jest idealna, nawet moja. Jedynie SSj2 albo Lucac mógłby być. U Lucaca denerwują mnie te napisy "grasz?" "grasz" to drugie mogło by być "gram" jak już. A tak poza tym co mnie naprawdę leciutko oburzyło. Ale tak leciutko, nikogo się nie czepiam. Moja 2 praca nie została zakwalifikowana do finału http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_43/20101031112231.jpg a takie coś zostało http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_43/20101028172316.jpg Prace są podobne ale uważam że moja jest lepsze.
 15. xD_ominik

  Kinect dla każdego - oto dowód

  Fajnie fajnie, ale czy to idealnie odwzorowało ruchy?? Po tym filmiku stwierdzam że gra jest tak łatwa że nie da się przegrać jeśli się macha szybko pięściami, to jest pewnie tak samo łatwe jak boks na wii sport.