HubertHabas

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  59
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O HubertHabas

 • Ranga
  Robotnik
 1. > To MMO będzie w pełnej udźwiękowionej wersji językowej, czy tylko z napisami? Pytam bo > nie grałem w betę. ;) Będzie pełna polska wersja językowa z głosami.
 2. CD Projekt jest dystrybutorem, a nie wydawcą Diablo 3 w PL. W związku z tym mamy mniejszy wpływ na cenę polskiego wydania. Taka jest polityka Blizzarda i nie jesteśmy w stanie jej zmienić. Jednak ze swojej strony przygotowaliśmy dość dużo atrakcji, które na pewno się Wam spodobają - więcej informacji wkrótce...
 3. Informację o polskiej cenie o dostępności EK Guild Wars 2 poinformujemy kiedy tylko będziemy mieć potwierdzone wszystkie szczegóły. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych tygodni. Dokładamy wszelkich starań, żebyście mogli nabyć GW2 w cenie dostosowanej do polskich warunków i żeby zarówno wydania, jak i wersja językowa były dla Was satysfakcjonujące.
 4. mozna przypisac klawisze sekcji numerycznej w ustawieniach osi kontrolerow. Więcej informacji uzyskasz: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&pid=402
 5. Gra S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci nie ma jeszcze polskiego wydawcy. Wiem, że chcielibyście aby CDP było wydawcą, jednak nie mogę Wam tego obiecać. Trwają negocjacje i nie ma jeszcze rozstrzygnięcia.
 6. Cena zależy od opłat licencyjnych i zawartości pudełka (czyli wszystko poza płytką z grą). Jeśli chodzi o dodatkową zawartość to podamy więcej informacji wkrótce. Jeśli chodzi o gry Blizzarda to nie ma jeszcze informacji na temat oficjalnego polskiego wydawcy. Trwają rozmowy z dwoma firmami, jednak w tej chwili nie możemy powiedzieć nic więcej.
 7. Nie wiem, skąd wzięła się ta informacja. Pisaliśmy, że cena wyniesie 139,90 ( http://www.cdprojekt.pl/news/5139/Nowy_TOTAL_WAR_w_Lutym_2010) Nie ma jednej ceny dla wszystkich naszych gier. Premiery CD Projektu ukazują się w cenach od 79pln i staramy się aby były możliwie niskie. Cena ostateczna zależy od wielu czynników i jest ustalana indywidualnie dla każej gry.
 8. Po temacie już chyba. Giermasz w Poznaniu odbędzie się w sobotę, więc po kłopocie (chyba, że ktoś jest studentem zaocznym...)
 9. Giermaszowe szaleństwo trwa i rozprzestrzenia się! Miała swoją szansę Warszawa, miał i Kraków teraz pora na Dolny Śląsk!!! CD Projekt nie zwalnia tempa, wakacje się kończą, wszystko się kończy opróćz dwóch rzeczy kryzysu i giermaszu!! Już w najbliższy weekend 28.07 we Wrocławiu kolejna szansa na zakup najlepszych gier w bezkonkurencyjnych cenach. Pamiętaj drugiej takiej okazji w Twoim mieście już nie będzie! Przyszykujcie się na inwazję gier na PC i konsole w niesamowicie niskich cenach. Takie tytuły jak Mass Effect , Devil May Cry 4 i Złota Kolekcja Dawn of War w cenach już od 20 złotych to prawdziwa masakra cenowa! Dodatkowo, jedyna taka okazja, będziecie mogli nabyć absolutnie unikalne zestawy kolekcjonerskie najlepszych gier wydawanych przez CD Projekt np. Mass Effecta i Alone in the Dark !!! Lato się kończy, ale Giermasze się zaczynają, oto nasze tournee! - 28 sierpnia - Wrocław (mapa) - od 12 do 18 w sklepie Bard ADRES - 5 września - Katowice - od 12 do 18 w sklepie Bard ADRES - 12 września - Poznań - od 12 do 18 w sklepie Bard Adres - 25 września – Warszawa – w siedzibie CD Projekt ( WIELKI GIERMASZ KRÓLEWSKI DLA NAJWIĘKSZYCH ŁOWCÓW OKAZJI!!) Skandalicznie niskie ceny gier i gadżetów, dostępne w Waszym mieście to okazja jakiej nie możecie przegapić, jeśli to zrobicie konsekwencje mogą być naprawdę bardzo poważne! Dla pierwszych graczy, którzy zrobią zakupy na Giermaszu, przygotowaliśmy specjalne upominki i gadżety GRATIS!!!
 10. To nie jest pytanie do mnie, tylko do pomocy technicznej.
 11. W tej chwili nie ma jeszcze potwierdzonego polskiego wydawcy tej gry.
 12. Odpowiedzi szukajcie na stronie bard.pl Terminy podam po weekendzie.
 13. Nie będzie dostępnej listy gier wcześniej, dopiero na Giermaszu. Będą gry z serii w bardzo atrakcyjnych cenach. Prawdopodobnie będziemy wpuszczać partiami. Ograniczenie czasowe - w granicach rozsądku - jak rozłożysz się tam ze śniadaniem to Cię wyprosimy... ;)