Karanthir666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2204
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Karanthir666

 1. Mnie ciekawi jedno. Czy te gry będą z dodatkami czy same podstawki?
 2. Karanthir666

  Burnout Paradise Remastered bez mikrotransakcji

  Ano. Za 150 zł... I na Origin pewnie.
 3. Taa... Bez polskiego dubbingu :/
 4. Na pierwszą część posta nie odpowiem, bo to byłby gigantyczny spoiler, a co do ich córki to ginie ona na samym początku filmu. I to właśnie o nią rozchodzi się cały film.
 5. Jak w temacie. Da się spolszczyć te gry? Moje poszukiwania w necie spełzły na niczym.
 6. > Nie powinni oddawać całej kasy ale część, z uwagi na to że produkt jest nie pełno wartościowy Przepraszam, ale czy się dobrze czujesz? Ludzie zapłacili niemałe pieniądze za PEŁNOWARTOŚCIOWY produkt, a ty piszesz, że powinni otrzymać tylko część tych pieniędzy bo nie jest jednak pełnowartościowy? Tutaj nie ma sensu ani logiki. Lepiej zmień dilera lub bierz połowę tego co bierzesz.
 7. Karanthir666

  Pierwszy epizod Life is Strange od jutra za darmo

  Fakt, gra nawet fajna. Wybory w pierwszym epizodzie ciągną się przez całą grę,
 8. Mianowicie chodzi mi o poziom 1.3 o fragment ze studnią. Żeby przez nią przejść, trzeba być Cute. Problem w tym, że w wodzie znajduje się czerwony kryształ, który może zebrać tylko Punk. Na filmikach widać, że ludzie zmieniają postać pod wodą. Ja nie mogę. Jest może jakaś specjalna sekwencja do tego czy mam buga? Gra oryginalna na Steamie. PS. Piszę w tym dziale, bo po prostu działu Pomocy Technicznej nie ma do wyboru.
 9. Karanthir666

  Blu Screen

  10 sekund w google http://www.pcworld.pl/news/402134/Jak.naprawic.ntoskrnl.exe.BSOD.blue.screen.of.death.w.Windows.html
 10. Karanthir666

  Windows 10 - temat ogólny

  Różni się czymś wersja Enterprise od Education poza nazwą?
 11. Karanthir666

  L.A Noire - spolszczenie (problem).

  https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200149816--Failed-to-create-d3d-resource-error-at-boot-for-L-A-Noire-on-PC
 12. Karanthir666

  L.A Noire - spolszczenie (problem).

  Moja rada. Zrób wszystko od początku, czyli: usuń spolszczenie i grę, zainstaluj grę, uruchom po angielsku i zainstaluj spolszczenie.
 13. Karanthir666

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Czy aby na pewno dobrze przeczytałeś? Bo 1200 zł to trochę za dużo jak na SP. Za tę kwotę to już można kupić jakąś konsolę, a nie kilka DLC.
 14. Wydaj ponad 100 zł., a być może coś wygrasz. Normalnie cudny konkurs na urodziny.
 15. Ja też się dziwię, że takie głupoty napisałeś. Wyobraź sobie, że pracuję. Ale mam o wiele ważniejsze wydatki niż konsole i gry do nich.
 16. A jesteś w stanie zagwarantować (sobie), że za te 5-7 lat będzie cię stać na kupno nowej konsoli? Dla mnie to np. ogromny wydatek. W dodatku gry tanie nie są.
 17. > Jeżeli o mnie chodzi, to dzięki wstecznej kompatybilności pozbędę się X360 i zostanę > tylko z XOne, i myślę, że wiele osób też tak zrobi, tak więc jak ktoś planuje kupić trzystasześćdziesiątkę > to niech niedługo poluje na okazję ;) I tak za każdym razem będziesz robił jak wyjdzie nowa konsola?
 18. Karanthir666

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Ale nie przypomnę. Mail i nazwę postaci pamiętam i mniej więcej jak hasło powinno wyglądać, ale żadnej wariancji tego hasła nie przyjmuje. Zresetować nie mogę, i tylko support pozostaje.
 19. Karanthir666

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Jest jeszcze jedno wyjście. Mam 3 konta gw1 i jedno mogę ci odpsrzedać o ile przypomnę sobie dane do logowania :)
 20. Karanthir666

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Najtaniej chyba wychodzi tylko na Steam za 30 euro. A to jest chyba jedymy polski sklep, który oferuje GW1: http://www.rpgshop.com.pl/guild-wars-c-162.html
 21. Karanthir666

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  A to Necro 4 od końca jaki ma skin? EDIT. Nieważne, To jest męski Witch Outfit :D
 22. Karanthir666

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Ale te 3 urodziny pewnie są przeklinane przez tych co farbki sprzedają :D Co ciekawe, to najdroższe, wcale takie ładne nie są.
 23. Karanthir666

  Mass Effect 2 2560x1080 {21:9)

  Instructions Download the main application and extract it to its own directory. Start Widescreen Fixer and select the game you wish to play. Press the configure button (gear) and configure the plugin how you like. Start the game and press the hotkey (default is *) to enable or disable the fix.