MacRam9

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  105
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MacRam9

 • Ranga
  Przodownik
 1. Nie skomentuje tego. Nie zapłacę im i 5 dolców, bo ta gra jest po prostu słaba i jeszcze w patchach upodobniła się do WoWa całkowicie, niech jeszcze miecze świetlne usuną ze SW bo nie pasują do klimatu, lol.
 2. Jeżeli każdy pomyśli tak jak ty, to twórcy nie uzbierają zaplanowanej sumy, kasa wróci do darczyńców, a gry nie będzie. Więc nie płacimy za to co inni będą mieli za darmo (znaczy płacimy), ale płacimy za to żeby w ogóle ktokolwiek mógł w to zagrać. Projektowi kibicuje od dawna, ale prawdopodobnie (niestety) żadna gra z tego nie powstanie. W zespole przewinęło się zbyt wielu ludzi, z których każdy miał licznik godzin po których miał mieć wypłacone pieniądze kiedy gra trafi na kickstartera. No i tu zaczyna się problem(cała masa problemów), bo pieniędzy nie starczy, wezmą je najważniejsi w zespole, na samą grę niewiele zostanie i tu właściwie temat się kończy( i gra).
 3. Ładnie wyglądają nagrody, tyle że przy 190cm raczej się nie zmieszczę ani w M, ani w L. No i sam zdążyłem sprawić sobie bluzę Assassin''a ;).
 4. A więc nie kupię gry dopóki nie wyjdzie na PC z taką optymalizacją jak MP3. Konsoli nie mam dla tego, że mnie na nią nie stać, tylko po prostu dlatego, że nie lubię na konsolach grać. Dla mnie na padzie sterować kamerą się nie da i zdania nie zmienię, a próbowałem się przyzwyczaić. Więc dziękuje, ale nie jestem tak napalony na tą grę (z resztą nigdy na żadną nie byłem), żebym nie przeżył bez grania w nią.
 5. Z tego co pamiętam to zmiany w silniku dotyczyły głównie renderowania większej ilości postaci jednocześnie. Po drugie to jest konsolowa wersja, lepszą grafikę zobaczysz z pewnością na PC. Choć nie o generacje lepszą ;).
 6. Ja po części zostałem zmuszony do założenia konta. Ale po za paroma "lajkami" dla kilku stron nie zostawiłem tam żadnego contentu bo nie czuje takiej potrzeby. Ze znajomymi wole komunikować się telefonem i spotkać w realu niż godzinami pisać o niczym na facebook''u. Żeby mnie fanatycy facebooka nie powyzywali to wyrażam swoją opinie, jeśli ktoś lubi tego typu portale to nic do tego nie mam. Btw. Ciekawe ile z tego miliarda "aktywnych" kont jest naprawdę aktywnych.
 7. No tak, widać że to TVP. Rozmawiają o zagrożeniach wirtualnej rozrywki dla dzieci i pokazują GTA i Postala. Skoro rodzice uważają że ich dziecko nie dojrzało do takich gier(tzn. nie umie odpowiednio oddzielać dwóch światów), to po prostu nie pozwalają mu w takie gry grać i w czym problem? Nie bez powodu istnieje takie coś jak PEGI czy ESRB.
 8. Popieram decyzje Valve. Jest to wygodniejsze i dla twórców których dzieła nie będą się przewijać przez tony spamu, jak i dla zwykłych użytkowników którzy nie będą musieli tego spamu oglądać. 100 dolarów to nie jest duża suma, jeśli mówimy o grach które rzeczywiście mogą osiągnąć sukces. Produkcja gier kosztuje, w przypadku większości gier indie mało, ale nadal kosztuje, więc raczej nie może nagle zabraknąć 100 dolarów w budżecie.
 9. MacRam9

  Guild Wars 2 zamówiony milion razy

  Póki co prawie wszyscy którzy grają to pre-purchase lub pre-order, ale z pewnością duża część użytkowników czeka na po premierowe recenzje. (Prawie)milion pre-orderów to bardzo dobry wynik i nie trzeba się martwić że świat będzie pusty, on się dopiero zapełnia. Do zobaczenia w Tyrii ;).