bolt

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez bolt

 1. bolt

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Gdzie na opakowaniu WIEŚKA masz cenę sugerowaną wydawcy??? Moim zdaniem powinna być wydrukowana na tekturowym opakowaniu. A jeśli takowej nie ma , to można się bawić w różne klocki. Uważam,że Gram.pl bardzo słabo zadbało o swoich klientów. Negocjacje powinny być twarde. Ale jest takie fajne powiedzonko; kruk,krukowi oka nie wykole.
 2. bolt

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Panowie i Panie,czyli cała społeczność Wiedźmińska. Odebrałem dzisiaj w SFERISie w Katowicach moją grę za niecałe 104 zł. Następie pojechałem do Carrefour-a na Dąbrówkę w Katowicach, i co widzę; WIEDŹMIN 2 za cenę 79.90zł.!!!!!!!!! Czy ktoś sobie z nas jaja robi? Gdybym wcześniej wiedział , to nie odebrałbym gry w Sferisie. Na tym się nie skończyło. Dzwonię do " gram.pl" , i pytam się skąd ta różnica? Facet coś mi tam mówi o rozmowach z CD Project odnośnie cen. Gram.pl nie mogło dać niższej ceny, bo by dopłacało. I w tym momencie normalnie wiem ,że jest jakiś wałek z cenami! Z CRYSIS 2 i WIEDŹMIN 2 straciłem 40 zł. na pre - orderach. Anuluję moje wszystkie zamówienia. Nie będę dopłacał do interesu.
 3. bolt

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  WITAM!! Mam pytanie - jakim klawiszem rzucamy czar w NOC KRUKA
 4. Patch został zainstalowany razem z grą.(upgrade kompa).Kiedy grałem na starej konfiguracji problemu nie było. Teraz jest. Ale dzięki za odpowiedż.
 5. WITAM! Ja mam taki problem- otóż, kiedy zapiszę stan gry i wychodzę z niej , to wyskskuje komunikat " wystąpił problem z aplikacją THE WITCHER i zostanie ona zamknięta". Pytanie, czy ktoś miał ten problem, i jak go ominąć?.
 6. I niestety tak pozostaw !!!. Jak poczytasz w UWAGACH , to gra nie powinna działać na tym procesorze. Ale ja mam ten sam procesor, 1Gb Ram , 6600GT i gra idzie na minimum. Wyżej nie da rady.
 7. bolt

  Wiedźmin osiągnął status gold!

  Czy wiecie, ale ja już mam nr. listu przewozowego !!!!!. Pomyłka, czy NIESPODZIANKA? Posprawdzajcie "moje zamówienia"
 8. Ja zrobiłem tak. Zainstalowałem TQ i zaktualizowałem wersję gry do 1.3 . Następnie zainstalowałem dodatek w folderze TQ 2 .Dodam ,że mam porobione partycje ,i TQ wraz z dodatkiem zainstalowałem na tej samej partycji. Po zainstalowaniu dodatku pokazał mi się filmik z TQ i całkiem inna szata graficzna. Dodatek jest w wersji 1.1. Zaczynam grać od począdku mimo,że gra jest w dwóch osobnych folderach.
 9. bolt

  Neverwinter Nights 2

  Jakim sposobem rozwalać zamknięte skrzynie lub drzwi . Gram paladynem. W NWN1 to miałem okrągłe menu i wybierałem -Wyważ drzwi. A tu nic takiego nie zauważyłem. Chyba ,żę ślepy jestem -HA HA.
 10. bolt

  Neverwinter Nights 2

  Ja mam dokładnie taką samą konfigurację kopa , i powiem szczerze ,że OBLIVION -to chodzi jak rakieta. NWN 2 mimo,że ma porównywalne wymagania systemowe , granie jest naprawdę przyciężkawe . Optymalizacja - daję 3 w skali ocen 1-6.
 11. Ja już dzwoniłem do Katowic i dupa blada. Paczka jest ale nie ma zaznaczone ,że mają dostarczyć w sobotę.Muszę sam po nią podjechać z Bytomia. CDP kłamało ,że paczki są na sobotę. Gdyby ktoś z CDP chciał więcej szczegółów , to je podam.
 12. bolt

  Neverwinter Nights 2

  A to wy wszyscy nie wiecie , że w Polsce nikt nie dotrzymuje danego słowa ! . Prawdę mówią tylko ci , którym życie jeszcze nie dało kopa w D... CDP niema konkurencji { chyba ,że CENEGA zacznie lepiej zabiegać o wydanie lepszych gier}, i dlatego działa na zasadzie silniejszego. A ty kliencie siedż i płacz oraz płać.
 13. bolt

  Neverwinter Nights 2

  A ja wam mówię, że dostaniemy grę; - tylko nie wiadomo kiedy.
 14. Tylko,żeby znowu MASTERLINK nie spieprzył sprawy z dostawą jak to było w moim przypadku z EK G3. Pomimo tego,że dzień wcześniej poinformowałem ich o nowym adresie, to i tak przesyłka krążyła. Kiedy złożyłem zażalenie, to kazali mi żebym sobie sam odebrał przesyłkę. A było to już 6.11.2006r. Firmę tworzą ludzie,i nie zawsze wszyscy są odpowiedzialni. Na tym przykładzie straciłem -ja i CDP,gdyż nie odebrałem przesyłki. Pracownicy MASTERLINK oddz.Katowice- mocniej przyłożyć się do swoich obowiązków.!!!!!!!!!!!
 15. bolt

  Titan Quest - Temat ogólny

  WITAM! Wie ktoś gdzie "coś" należy wpisać , żeby można było grać tylko w dzień. Kiedyś o tym czytałem na FORUM , ale nie mogę znzleżś tego tematu. Z góry -DZIĘKI.
 16. Jak wejdziesz na stronę MASTERLINK i wybierzesz oddział w Katowicach ,to obok nr. stacjonarnych jest nr.tel. komórkowego całodobowy. Zadzwoniłem , sprawdziłem i umówiłem się na godz. Tylko musisz podać nr. przesyłki.
 17. Dzwoniłem dzisiaj do mojego oddziału MASTERLINK w Katowicach. Paczuszka już jest. Kurier przyjeżdża jutro o 9.00. Dlaczego musiało trafić dziś na święto???!!!!!!!!!!!
 18. bolt

  Titan Quest - Temat ogólny

  TAK , TYLKO ŻE JA NIE GRYWAM W SIECI . ALE DZIĘKI ZA ODP. MOŻE CDP. WRESZCIE ZROBI PATCHA!!!!!!
 19. bolt

  Titan Quest - Temat ogólny

  JESTEM W ATEŃSKICH DOKACH , I NIE MOGĘ WYPŁYNĄĆ . CO MAM ZROBIĆ. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!
 20. bolt

  Titan Quest - dziś premiera!

  Dostałem grę w piątek popołudniu- zainstalowałem i zaczynam grać. A tu na początku już są dwa błędy. Pierwszy- w czasie rozmowy głos się niekiedy urywa. Drugi- w momencie kiedy wejdę przez przypadek w jakąś szczelinę , to nie można się wycofać i trzeba grę resetować. Jak na te pieniądze to trochę za dużo błędów. Czy ktoś miał podobne błędy?
 21. Dla tych, którym nie wyświetlają się prawidłowo polskie napisy- miałem GF FX5200 i z napisami miałem problem, mimo zainstalowania najnowszych sterowników. Kupiłem dzisiaj GF A6600 TD - zero problemów. Pytanie do CD-Projektu- dlaczego musiałem wydać prawie 500zł na kartę?. Nie można bylo zrobić patcha ?. Ale gra -ZAJEFAJNA.