kamilo_sam

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  41
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kamilo_sam

 • Ranga
  Przodownik
 1. kamilo_sam

  Trials Fusion - recenzja

  > > Raczej nie robi się recenzji na podstawie bety. To musi być wersja recenzencka > Na konsolach pełna wersja już hula. Ale jest też pecetowa beta, która całkowicie wyleciała > mi z głowy. No cóż, przynajmniej wiadomo już, że optymalizacja dalej leży i nie ma co > kupować w dzień premiery. Spokojnie, to on ma jakiś problem, na moim GTX 660 z i5-3470 na najwyższych z 1680x1050 hula spokojnie w 60 FPS bez spadków. Nie napotkałem się na żaden błąd w tej becie, więc była wyjątkowo pełna ;)
 2. > ACE lepsza po kazdym wzgledem od swoich rowiesnikow ? > hahahaha, dawno sie tak nie usmialem. http://symthic.com/bf4-weapon-info?w=ACE_23 Porównaj sobie z innymi.
 3. "Co cię nie zabije to cię wzmocni" powiadają, to jednak może być cios śmiertelny.
 4. Jestem posiadaczem GTX 660 i jestem bardzo zadowolony z działania tej aplikacji. Wiedźmin daję radę spokojnie na ultra, bez spadków FPS, tylko na niektórych dość nowych grach takich, jak Batman: Arkham Origins przerywa transmisję po paru sekundach, nie wiadomo dlaczego. Jeśli się ta sytuacja wyjaśni, to cała reszta funkcjonuje bez zarzutu ;)
 5. http://www.metacritic.com/user/GameFans Co z nim robimy? :/
 6. To ja się pytam gdzie to jego radyjko i piosenki? :0
 7. Hahahahahaha, te skrypty, jestem wielkim fanem serii Battlefield, ale to jest zwyczajnie śmieszne. Dynamiczne eksplozje i zawalanie się budynków, pff. Taki prosty skrypt można zrobić nawet na CoD''zie. Seria się stacza na jak największe sumy pieniędzy. Ja podziękuję tej części i jeśli się nic nie zmieni to podziękuję także serii Battlefield.
 8. kamilo_sam

  Grand Theft Auto V - recenzja

  Baaaaaaardzo dużo szczegółów zawartych w grze, ale mógłbym się doczepić braku hydrauliki. No ludzie błagam, Los Santos bez hydrauliki?! Bardzo dużo pracy włożone w tą grę oczywiście nie idzie na marne, bo jest świetna, ale tej opcji mi bardzo brakuje :/
 9. > Popraw Kórliki na Króliki :) Hmm, nie. http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/box-rayman-szalone-korliki-pc.jpg http://www.rayman-fanpage.de/allgames/g2/box_polen/Rayman_Szalone_Korliki_2_box_front_pl_800.jpg A przy okazji, zanim coś napiszesz, pomyśl.
 10. Cóż, średnio tutaj można się obrażać na kogokolwiek. Przy tworzeniu gry fabularnej najpierw na myśl przychodzi historia, która zostanie przedstawiona, a dopiero potem gameplay, który po konsultacjach zostanie dostosowany do gry. Statystyka jest trochę śmieszna, choć prawdziwa. My jako gracze najpierw odczuwamy lekkie zaskoczenie i pojawia się chęć, aby od razu zaprzeczyć, jednak trzeba wziąć pod uwagę grono odbiorców, gdzie dużą częścią są gracze niedzielni, których fabuła mogła nie wciągnąć i gracze, których rzeczywiście opowieść pochłonęła. Moim zdaniem, tym zaskakującym procentem są dzieci, które z reguły od razu szukają gry wieloosobowej zamiast zająć się wątkiem głównym. Głupim pomysłem byłoby robić kampanię na siłę, zdecydowanie najlepszym przykładem jest Battlefield 3, gdzie multi jest dopracowane pod prawie każdym względem, a ubogość gry pojedynczej daje nam kulkę w łeb. Jeśli od początku to miała być gra dotyczącej gry z rówieśnikami, to jak najbardziej popieram autora.
 11. Jakie rozbudowane polecenia drużynowe... i tak wszyscy polecą stylem One Man Army, cały misterny plan w pizdu -,-
 12. Model strzelania wydaje mi się tak drewniany, jak w Medal of Honor: Warfighter, ale to może przez to jak prezentowana jest gra.
 13. Dobra, rozumiem że mają problemy z serwerami, ale niech traktują klientów jak ludzi. Ucięło mi 5 dni rozgrywek (w tym momencie jeszcze nie było komunikatu na Battlelogu), napisałem do pomocy technicznej, a oni mnie odesłali do jakiegoś pieprzonego Krystiana, który mi podał instrukcje jak usunąć pliki tymczasowe z przeglądarki. Wiedząc że są problemy mogli jakoś masowo odpisać na e-mail, że w danym momencie serwery odmawiają posłuszeństwa, a nie wysyłać porady typu "Jak wyczyścić przeglądarkę".
 14. Brak dubbingu w GTA V, czyli dozgonna wdzięczność dla Cenegi ;)
 15. kamilo_sam

  Ponad osiem minut z Far Cry 3: Blood Dragon

  Hahahahaha, podjar z ośmiominutowego gameplay''u, a na stronie Skidrow już 7 kwietnia była cała gra :D