ZubenPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2360
 • Dołączył

 • Ostatnio

ZubenPL ostatnio wygrał w dniu: 8 Luty

ZubenPL miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O ZubenPL

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Proszę znajdź mi dysk SSD o transferze 1GB/s jak jest w przecieku za 500zł powodzenia. Takie coś nawet dla MS by kosztowało z 100$+ a to pewne że nikt nie będzie czegoś takiego wsadzał do konsoli za 300$ bo tyle ma kosztować tańszy model. Po drugie 1TB to wyjątkowo mało jak na dzisiejsze czasy szczególnie biorąc pod uwagę że tańszy model ma nie mieć napędu optycznego według tego samego debilnego przecieku, więc na 100% w nowej generacji będą tanie pojemne dyski HDD. Nielogiczne jest inwestowanie ogromnych pieniędzy w coś co nie da zbyt wielu praktycznych korzyści. Będą tak tanie że będą je rozdawać za darmo.
 2. 1TB SSD xDDDDDDDDDD Ten przecież to 10000000% fake.
 3. W jaki sposób sprzedaż wersji pudełkowych w UKach które w ponad 90% to wersje konsolowe oznacza że metro pc na epic store się dobrze sprzedaje? Czy autor newsa może to jakolwiek uargumentować? xD
 4. Tyle krytki spada na tą grę od samych zapowiedzi a oni nawet dobrze działających serwerów i bezproblemowej premiery nie są wstanie zapewnić.
 5. Tylko gdzie jest to więcej zamówień na uplay którzy gracze wybierają jako mniejsze zło niż sklep epic. W sumie sprytny ruch że strony ubi by zmusić graczy do zakupu od nich jednocześnie udając że mają wybór.
 6. No najlpiej firme znacjolizować wtedy nie będzie zwolnien xD Pracowników się zatrudnia by wykonali jakąś pracę jak jej nie ma to się ich zwalnia a nie tworzy stuczne miejsca pracy i płaci się za nic nie wnoszącą pracę.
 7. No oczywiście spłodził pewien tutejszy publicysta, argumentując swoim przeczuciem i słupkiem giełdowym którego nie rozumie xD
 8. Głównie ludzi od esportu, CMy i inne biurokracje poleciały. Ludzi bezpośrdonio pracujących nad grami zwolnienia nie dotknęły. W sumie dobrze że blizzard będzie mniej inwestował w esport który w ogóle nie pasuje do takie Hotsa czy Overwatcha i tylko psuje te gry.
 9. Nie no diablo na telefon nawet w chinach się nie sprzeda tak by akcje ActiBlizza podnieść o to się nie musisz martwić.
 10. > udało się przy tym zachować dobrą optymalizację A co tekstury mają wspólnego z optymalizacją, w lepszej jakości jedynie więcej VRAMU na karcie wymagają i tyle różnica w FPSach nie ma w ogóle na dzisiejszych kartach.
 11. Bardziej prawdopodobne że istniała realna szansa że sprawa potrwa tak długo że sapek zważywszy na jego wiek dostanie te pieniądze na łożu śmierci xD
 12. nie no ja nie rozumiem jak ktoś kto grał w origins nie usnął z nudów podczas odysejii.
 13. Przecież nie od dziś wiadomo że UBI robi gry z myślą o 12 latkach, a PEGI 18 dają tylko bo i tak nikogo te ograniczenia wiekowe nie obchodzą. A fakt że kolejny z serii nudny Assassins lub inna gra od ubi gdzie mamy mało nowości i świat gry zrobiony ewidentnie metodą kopiuj wklej dostaje 9.5 świadczy tylko o tym że recenzenci dostają pieniądze od wydawcy za te oceny.
 14. CDdrony z grama się śmiały a jednak sapek wiedział co robi.
 15. No i? Robią nam jakąś łaskę wydając swoje gry na PC? a kiepska sprzedaż na PC przynajmniej przyczyni się do tego że następni developerzy nie pójdą na układy z epic games. Oczywiście że mieli takie prawo, ale tak samo konsumenci mają prawo do bojkotu ich gry za to jeśli tego chcą. Bzdura najłatwiej zrobić wersje na PC. Zresztą przy obecnej generacji konsol robienie portów to niski koszt. Ale epic jest pod każdym względem gorszą platformą od steama, a polityka epic strore jest ewidentnie nastawiona przeciwko graczom co widać choć po możliwości blokowania recenzji przez wydawców, czy blokowaniu handlu kluczami.