ZubenPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2367
 • Dołączył

 • Ostatnio

ZubenPL ostatnio wygrał w dniu: 8 Luty 2019

ZubenPL miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O ZubenPL

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Taka nie za eksluzywna ta eksluzywność dla epica xD
 2. Liczby są naprawdę ogromne chyba po tak dobrej sprzedaży w chinach będziemy musieli zapomnieć o Medivalu 3 i total warach nastawionych na zachodni rynek.
 3. Od kiedy Ubisoft składa grę z darmowych assetów z Unity xD Screnny to fake.
 4. xDDD Przecież oni prawie żadnego prawdziwego AAA nie mają na wyłączność służą jedynie jako druga platforma dystrybuji, wystarczy popatrzeć na the division 2 na uplay wzrost preorderów o 6 razy od monetu ogłoszenia że tylko tam i na epicku można kupić a danych o sprzedaży na epic game brak bo pewnie są niższe niz wyniki poprzedniej części na steamie. Epic jak na razie jedynie dotuje wydawców gier AAA darmowymi pieniędzmi.
 5. W plotce jest że będzie na Social Clubie i Epic store tytuł że eksluzyw sprawdzacie wy wogóle źródła xD  Tak samo z grami ubi też nie są eksluzywne dla epic store a mimo to takie news daliście.
 6. Mogli by w końcu dać też pełnoprawny remaster Diablo 2. Takiego klimatu jak miała pierwsza część nie dało się utrzymać w "otwartym" świecie z Diablo 2.
 7. No czyli 1GB warty jest 1000zł. Ale w przecieku jest cena 500$ za droższą wersje, więc nawet jak będą te dyski mieli po taniej cenie 100$ to i tak to będzie 1/5 ceny droższego modelu i 1/3 tańszego czyli coś całkowicie nie realnego. Navi nie jest nową architekturą tylko delikatnym ulepszeniem starego GCN, po zakupie ati przez AMD dział zajmujący się rozwojem gpu został ścięty do minimum a wszystkie środki poszły w rozwój Ryzena. Dopiero po jego sukcesie dział od GPU może normalnie pracować więc na coś prawdziwie nowego poczekamy jeszcze parę lat. A ryzen w konsoli to będzie w jakieś budżetowej wersji zapewne, amd nie będzie sprzedawać chipów po kosztach bo im się to nie opłaca a na samym chipie musi się zmieścić jeszcze potężne GPU.
 8. Proszę znajdź mi dysk SSD o transferze 1GB/s jak jest w przecieku za 500zł powodzenia. Takie coś nawet dla MS by kosztowało z 100$+ a to pewne że nikt nie będzie czegoś takiego wsadzał do konsoli za 300$ bo tyle ma kosztować tańszy model. Po drugie 1TB to wyjątkowo mało jak na dzisiejsze czasy szczególnie biorąc pod uwagę że tańszy model ma nie mieć napędu optycznego według tego samego debilnego przecieku, więc na 100% w nowej generacji będą tanie pojemne dyski HDD. Nielogiczne jest inwestowanie ogromnych pieniędzy w coś co nie da zbyt wielu praktycznych korzyści. Będą tak tanie że będą je rozdawać za darmo.
 9. 1TB SSD xDDDDDDDDDD Ten przecież to 10000000% fake.
 10. W jaki sposób sprzedaż wersji pudełkowych w UKach które w ponad 90% to wersje konsolowe oznacza że metro pc na epic store się dobrze sprzedaje? Czy autor newsa może to jakolwiek uargumentować? xD
 11. Tyle krytki spada na tą grę od samych zapowiedzi a oni nawet dobrze działających serwerów i bezproblemowej premiery nie są wstanie zapewnić.
 12. Tylko gdzie jest to więcej zamówień na uplay którzy gracze wybierają jako mniejsze zło niż sklep epic. W sumie sprytny ruch że strony ubi by zmusić graczy do zakupu od nich jednocześnie udając że mają wybór.
 13. No najlpiej firme znacjolizować wtedy nie będzie zwolnien xD Pracowników się zatrudnia by wykonali jakąś pracę jak jej nie ma to się ich zwalnia a nie tworzy stuczne miejsca pracy i płaci się za nic nie wnoszącą pracę.
 14. No oczywiście spłodził pewien tutejszy publicysta, argumentując swoim przeczuciem i słupkiem giełdowym którego nie rozumie xD
 15. Głównie ludzi od esportu, CMy i inne biurokracje poleciały. Ludzi bezpośrdonio pracujących nad grami zwolnienia nie dotknęły. W sumie dobrze że blizzard będzie mniej inwestował w esport który w ogóle nie pasuje do takie Hotsa czy Overwatcha i tylko psuje te gry.