kupon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  60
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kupon

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. "Jako Polacy mamy to wielkie nieszczęście, że po II wojnie światowej tak nam wytyczono granice, że staliśmy się krajem monokulturowym" Nosz kurna, Gram.Pl zaczyna przemieniać się w drugi Polygon, większej bzdury na tym portalu i to napisanej z taką niesłychaną pewnością siebie to nie widziałem, ponieważ do jasnej cholery: "Jako Polacy mamy to wielkie SZCZĘŚCIE, że po II wojnie światowej tak nam wytyczono granice, ŻE STALIŚMY się krajem monokulturowym"  Tak szczęście kur..... bo dzięki temu unikamy wielu poważnych problemów społecznych które występują na zachodzie.  
 2. 7/10 ??? !!!!!!! WTF - Sławek Serafin to Adam Michnik polskiego dziennikarstwa giereczkowego :)
 3. Czy anty rządowa propaganda i balcerowiczowskie dogmaty Musza być  serwowane również na stronie o giereczkach ???
 4. Wystarczy tylko zwrócić uwagę, że pojawia się możliwość instalacji i zacząć instalować. W battlenecie nie ma innych informacji o tym, że się zostało obdarowanym - być może to jakiś BUG ???
 5. Forum Obywatelskiego Rozwoju to  fundacja założona przez Leszka Balcerowicza, a obecnie kierowana przez jego wychowanków. Jest to instytucja, która obecnie za najwyższy priorytet wyznaczyła sobie krytykowanie każdego posunięcia obecnie rządzącej ekipy. Poza tym, czy mam rozumieć, ze teza że: "podobne programy niggdzie, nigdy się nie sprawdziły" jest poparta rzetelną analizą obejmującą przynajmniej największe państwa świata i długie szeregi czasowe, a nie tylko "teża publicystyczną", wymyśloną podczas pisania artykułu, żeby pasowało do narracji. To że CD Projekt dostał hajs na realizację jakiegoś projektu nie oznacza oczywiście, że gdyby tego hajsu nie dostał to by tego projektu nie realizował, ale może realizowałby go w mniejszej skali, nie pisząc już o mniejszych firmach, które bez wsparcia publicznego mogłyby nie być w stanie realizować innowacyjnych pomysłów.
 6. To w USA a dla nich wydać taki hajs na coś co pewnie odpalą parę razy w życiu tak jak splunąć
 7. Proszę o wymienienie chociażby jednej NAPRAWDĘ dobrej gry CI
 8. Radeony są ok - są nawet bardziej opłacalne od GeForce''ów. Natomiast proponowanie na tą chwilę CPU AMD dla komputera do gier JEST NIEMORALNE !!!
 9. > Nigdy nie słyszałem o tej zależności, mógłbyś rozwinąć? Czy nie jest tak, że za to procesor > jest obarczony AI? Czy to tylko mój wymysł zgoła nieprawdziwy? Dokładnie jest jak piszesz. Karcie graficznej nic do sztucznej inteligencji - to przecież oczywiste. Poza tym na PClab''ie był kiedyś artykuł na ten temat. CPU i GPU odpowiedzialne są za wykonywanie innego rodzaju obliczeń.
 10. Jak na razie mój rekord to 143 zaliczone "rury" - a wasze ???
 11. Matko boska częstochowska jakie to długie jest. Na litość boską piaszcie krótsze artykuly. Mało kto ma czas na czytanie waszych "powieści".
 12. > Hmmm, TR na moim 4 letnim PC chodzi w 60 fps bez większych problemów. Biedne te nowe > konsole skoro nie potrafią zwykłego portu uciągnąć. Dokładnie - na moim 15-letnim kompie jest podobnie. Wszystko na Ultra i poniżej 60 fps nigdy nie spada. Słabiutkie te nowe konsole
 13. Wiecie już ile w polszy będą kosztowały giereczki na te wasze nowe konsolki (ok. 300 zł). Buhahaha - współczuje waszym rodzicom :)