zerohunter

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6244
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zerohunter

 • Ranga
  Space Gandalf

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. zerohunter

  Windows 10 - temat ogólny

  Pytanie, ustawiałem kiedyś automatyczne logowanie dla siebie, mam jeszcze kont rodziców które jest kontem ograniczonym, ale nigdzie nie mogę tak tego ustawić żebym na ekranie logowania miał do wyboru 2 konta, zawsze mi się tylko 1 loguje.
 2. Rozumiem że można zapisać się do 1 marca, i liczy się miesiąc od wbicia kodu?
 3. Ale to nie po naszemu, tak samo jak GC3, czyli zostaje MOO, bo dobrze się bawiłem przy turowym Endless Space.
 4. zerohunter

  Windows 10 - temat ogólny

  Panowie, da się ustawić takie ukryte konto, tzn. zostawiam rodzicom swój komputer, ale chciałbym ewentualnie móc na nim coś porobić, i żeby w normalnym trybie automatycznie się logował pc na konto rodziców, a ja np. dałbym wyloguj i bym mógł potem wybrać swoje konto.
 5. "Ogranicz odbiorców starych postów w swojej Osi czasu" Kliknąłem to już 2x, i dalej widać moją oś czasu z perspektywy innych znajomych.
 6. Potrzebuję instrukcji dla debila (mnie), jak ukryć całą oś czasu przed wszystkimi, bo nie widzę tej opcji, możecie załączyć screena i mnie zbesztać;]
 7. zerohunter

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  I jak panowie, gra ktoś w HoT? Jak wrażenia? Widzę że jest po jednej elitce na klasę, więc jak się ją wybierze to się coś traci?
 8. Są jeszcze jakieś "tanie dni", tak jak środy w CC?
 9. zerohunter

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Zacząłem grę na PS4, na nowa gra plus, i mam wrażenie, że ta gra strasznie teraz klatki puszcza;/ A poruszanie się w ekwipunku to jakieś niedzisiejsze(mam na myśli ociężałość)...
 10. zerohunter

  Diablo III - temat ogólny

  Hmm, na tym PS4 to dziwnie rozwiązali, nie wiem jak na pc, moje konto przeszło kampanię, ale na drugiej postaci nie mogę wybrać aktu kampani, tylko w przygodzie, a konto dziewczyny nie przeszło kampani, ale też może iść ze mną do dowolnego aktu w przygodzie, ale nie możemy razem odpalić trybu mistrzowskiego;/ A szkoda że te ruiny Seszeronu są takie małe, lvl idzie tam jak szalony, szybciej niż na riftach. A jak grać po sieci dalej nie ogarnąłem, napisałem na forum BN, może ktoś odpowie.
 11. zerohunter

  Telefony Komórkowe

  No to Nexus, bo to czysty android. Ewentualnie jakieś Moto X, bo to też tam goły jest, albo jakieś sziałomi, ale chcesz wydajność dla samej wydajności, czy chcesz mieć po prostu płynny system?
 12. zerohunter

  Diablo III - temat ogólny

  Ta gra w ogóle umie łączyć graczy, czy zawszę muszę kogoś mieć? Nie widzę lobby żadnego na ps4.
 13. zerohunter

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Pytanie, jak w D3 wyszukać kogoś do multi żeby grać np. szczeliny?
 14. zerohunter

  Diablo III - temat ogólny

  Już jesteśmy w 3, oboje, nie obaj! :D Ale chyba zrobię tak, że dobiegnę na najniższym lvl do końca, potem odblokuję te różne tryby, i akurat do 3 aktu wskoczę, bo podobno można sobie wybierać. A i 2 pytanka, czy żeby grać w te szczeliny i inne ciekawe rzeczy, ona też musi mieć abonament ps plus? A jeśli się wpisze na konto psn, które potem połączy z kontem battlenet, będzie mogła mieć tą samą postać u siebie na pc?