weronika265

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  169
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O weronika265

 • Ranga
  Przodownik
 1. Czyżby... Making Assassin''s Creed Unity: Part 2 - Next Gene…: http://youtu.be/QGA0WZLp_08 (7:24)? Niektórzy uważają że to może być Charlotte Corday.
 2. ...A mnie dalej nie działa automatyczne przesyłanie danych gier do chmury, mimo że mam PS Plus i włączone wszystkie potrzebne opcje do tego.
 3. PC-towcy znęcają się nad current-genami że one pogarszają grę od strony graficznej, a już nie zwracają uwagi na to, że taka gra powstała również na last-geny. To one najbardziej są tego powodem. Jednak już mnie to denerwuje, że większość osób powoli patrzy tylko na grafikę i jęczy że nie ma niewiadomo jakich pięknych efektów. Kiedyś to najważniejsza była grywalność i fabuła a nie właśnie grafika. Gry nie są dla grafiki.
 4. weronika265

  Battlefield Hardline dopiero w 2015 roku

  A w BF4 (PS4) doznaję o 1000% więcej błędów niż na premierę XP Rozmawiałam o tym ze znajomymi i każdy ma to samo. Great job EA, great job. Ta seria się coraz bardziej pogarsza i kolejnych części raczej już nie kupię, mimo że była to jedna z moich ulubionych serii. Może tylko jak wyjdzie BC3 to się skuszę.
 5. weronika265

  Watch Dogs w Polsce #07 - argument ostateczny

  Sorry, ale jak dla mnie to zdjęcie jest najgorsze ze wszystkich dotychczas ukazanych XP
 6. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że grając w tą aplikację można wykręcić drugiej osobie/ sobie nawzajem rękę.
 7. weronika265

  Konkurs - Zgadnij co robił Krzysiek?

  Kilka dni temu Krzysiek dostał pewną paczkę. Była ona zaadresowana do osoby, której imie brzmiało jak pseudonim. Krzysiek przez narastającą ciekawość i dziwną paczkę zdecydował się na próbę jej otwarcia. Na przesyłce była blokada w postaci dziwacznego zamka, który zdołał obejść. Po otwarciu przesyłki zobaczył on edycję kolekcjonerską gry Watch Dogs. Kusiło go aby zostawić ją dla siebie, ponieważ właśnie o tej kolekcjonerce marzył. Dodatkowo jego uwagę przykuła jedna, mała koperta. Brnął on do odkrycia wszystkich sekretów paczki, więc i też ją otworzył. W kopercie była instrukcja z kodem. Na jej odwrocie znajdowała się wiadomość ,,Miłej zabawy". Po kilku dniach próby rozgryzienia tajemniczej instrukcji, porównywalnej do zagadki udało mu się ją roszyfrować. Zrobił co było w niej napisane. Okazało się, że była to instrukcja do obejścia zabezpieczeń smartfona i wgraniu do niego pewnej aplikacji. Kiedy Krzysiek to zrobił i zapoznał się z aplikacją zdał sobie sprawę, że jest teraz w posiadaniu telefonu hakerskiego. Bardzo się z tego cieszył, gdyż miał w tej chwili masę nowych możliwości. Jego radość nie znała granic. Nie mógł się z tą informacją też z nikim podzielić. Mogło być to niebezpieczne. Kiedy ludzie widzieli jego dziwne zachowanie, m.in w postaci dziwnie mocnej radości, pytali go o co chodzi. Jednak Krzysiek nie mógł nic zrobić tylko śmiać się i kiwać głową. Pewnie to nie powinno być w takiej postaci, ale nie mogłam się powstrzymać XP
 8. Szczelam (chociaż mam nadzieję na inny obrót spraw), że w Polsce ta usługa nie będzie dostępna tak jak np. Sony Music i Video Unlimited :/
 9. Jak to jest możliwe, że ten film jest nagrany w 1080p z PS4, jeśli Ubisoft potwierdził, że gra na tej właśnie konsoli idzie w 900p i 30fps? ...
 10. Tylko jak tu edytować filmy, jeśli wciąż funkcja SHARE nie działa prawidłowo...
 11. ...Tak w ogóle to jakoś od 11 kwietnia pierwszy sezon TWD jest dostępny w Google Play. Cały pierwszy odcinek jest darmowy, reszta płatna przez aplikację. Dodatkowo można kupić dodatek 400 days.
 12. Sony prawdopodobnie szuka już problemów i za niedługo (może następna aktualizacja?) możliwe, że będzie już z tym lepiej. http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/Share-button-does-not-record-last-15-minutes-ASKING-FOR-HELP/m-p/43047737/highlight/false#M45063 Na stronie 32 są screen''y z rozmowy na Twitter''ze z Panem Yoshidą, a to dużo daje, że się tym zainteresował. Warto też zgłaszać te błędy, bo jeśli więcej ludzi to zrobi, tym lepiej :)
 13. W słowach twórców nie ma spoilerów na temat fabuły, mówią tylko o tworzeniu dodatku. Jednak w filmiku są wycięte niektóre momenty z dodatku i pełnej wersji gry (jak ktoś nie grał, jednak jak ktoś tego nie zrobił to bardzo warto zagrać). Mogą one popsuć trochę zabawę, a moim zdaniem wybrali właśnie kilka fajniejszych momentów. Jeszcze jak ktoś planuje czytać komiks "American Dreams" to pokazują tam również kilka screen''ów z niego.
 14. Wygląda ciekawie, jak będzie się fajnie prezentować na następnych filmach to chyba przemyślę zakup :)
 15. > Czy tylko mi te całe SHARE nie działa jak powinno? Nie, nie jesteś jedyny ;) Mnie m.in. w ogóle ciężko coś fajnego nagrać, bo albo nie nagrywa ostatnich 15min i nie łapie mi dobrych momentów, albo w ogóle nic nie nagrywa.