Marta23

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Marta23

 • Ranga
  Obywatel
 1. Jeśli podajecie państwo numer telefonu kontaktowego do działu obsługi klienta to wypadałoby, żeby ktoś jednak telefony odbierał. W maile/formularze kontaktowe itd. nie mam ochoty się z państwa sklepem bawić, nie interesuje mnie dalsza współpraca, dokonałam anulowania zamówienia produktów. Straciliście państwo właśnie klienta. Cóż ktoś inny zarobi :). Pozdrawiam i udanych wakacji.
 2. Marta23

  Nowy sklep gram.pl

  Czy w dziale obsługi klienta ktoś odbiera telefon? Czy podany na stronie numer jest tylko po to aby zdenerwować klientów, którzy chcą się dodzwonić i nie mogą, bo nikt słuchawki nie podnosi?
 3. Czekam z niecierpliwością, trailer BARDZO mi się podoba. Czuję się jak dziecko na gwiazdkę, tyle tylko, że Mikołaj w marcu zawita. :))
 4. Nie radzę instalować dodatków jeśli nie macie ciągłego połączenia z netem. Ja zrobiłam ten błąd i grałam od początku z zainstalowanymi dodatkami, a później jak mi net na 2 dni odłączyli to sobie mogłam popatrzeć na pudełko. To chyba niby miało służyć jako zabezpieczenie przed piratami, a według mnie to tylko nabijanie klienta w butelkę. Bo niby z jakiej racji mam za każdym razem udowadniać, że kupiłam ten produkt i proszę o pozwolenie na dalsze granie. A niech mnie oni w dup... pocałują skoro tak. To był ostatni raz jak kupiłam oryginał, więcej nie mam zamiaru dać się robić w jajo. Kupiłam, skorzystałam z kodu aktywacyjnego, ściągnęłam, zainstalowałam i nie mogę grać.
 5. Marta23

  GC 09: Nowa postać w Mass Effect 2

  było też napisane, że będzie można kontynuować wątek romansu więc jakim cudem nie będzie Ashley, Liary bądź Kaidana jeśli ma być to rozwinięte???? pytam się bo nie wiem...