Wilkv

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6479
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wilkv

 • Ranga
  Bo U było zajęte.

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Outsourcing jest wygodnym rozwiązaniem, gdy prezesem / dyrektorem wynajmowanej firmy jest kolega prezesa / dyrektora firmy wynajmującej. Niestety z takim problemem borykamy się od lat, dostając nic niewarte kody. No ale góra wie lepiej od żuczków z dołu, którzy się na tym znają i orają w tym na codzień.
 2. Wilkv

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  No tak. Komentarze bronią się same... :) Ostatecznie po 8 próbach, z 4 różnych przeglądarek, na 2 stacjach i 1 telefonie udało mi się dodać komentarz. Pozostałe z automatu oznaczały się jako spam i nawet nie wyświetlały.
 3. Ja po prostu dostałem wiadomość od Sol, o której pisałem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96456&pid=78 ;) A dlaczego ja tam trafiłem, to też nie wiem. A może i nie pamiętam...
 4. Tja... ;] Zostawić Wam moją postać na tydzień nieobecności do opieki, aby po powrocie zastać ją odzianą w różowe wstążeczki i inne takie... Trzeba jednak przyznać, że jednak Neverending Story początkowo nastawione na jednozdaniowe pościki, zmieniło się w coś lepszego.
 5. Hehehe... Faktycznie sporo antyków się wygrzebało z kurzy forum. Chociażby Kuk, Sol ;] Zebrałoby się jeszcze parę innych jednostek od dawna niewidzianych. Alexei do Ciebie dzwoniła z obietnicami, do mnie w sprawie wywiadu do rozGRAMionych swojego czasu ;) Zaczynając oczywiście od wiadomości o treści bliskiej ''daj mi swój numer, prooooszę'' ;) Nie mówiąc już o tym, że swojego czasu dostała ona (albo może i cała ekip''a) przypadkowego maila z moim zdjęciem z czasów słodkiego dzieciństwa ;) A miał iść na zupełnie inny adres... Patrząc po osobie docelowej, to musiał trafić do całej ówczesnej ekipy gramu. Natomiast skąd ja tutaj trafiłem. Tak jak i wiele innych osób, zaczynałem jeszcze na CDP. Za daleko tam nie dotarłem, ponieważ spędziłem tam nie więcej jak pół roku. Tutaj to jednak trochę inna kwestia. Burzliwe początki, czyli masa spamu i udziału w gierkach i tym podobnych. Potem się ustatkowało, dotarło. Zaczęły się Zapomniane Krainy (nie udało mi się niestety osiągnąć wtedy najdłuższego posta na forum, a to było takich ładnych 37 stron A4... :( ), poznało się spore grono fajnych ludzi - trochę z nich w rzeczywistości. Obecnie jednak ograniczam się głównie do przeglądania, sporadycznej wypowiedzi. Jakoś ani czasu nie ma na pisanie, ani jakiejś większej ochoty. Z niektórych rzeczy czasami trzeba zrezygnować.
 6. Wilkv

  World Of Tanks

  Hue hue, gość się musiał bardzo postarać, aby zadając 1pkt obrażeń w bitwie, zdobyć fraga i jednocześnie Kamikaze... :]
 7. Wilkv

  World Of Tanks

  I wersja dla nowych ode mnie 6FBN3-TYCRK-97PTT-AFSPT
 8. Wilkv

  World Of Tanks

  Ah, tak bardzo jak nie trawię czasami jazdy T95, ze względu na ilość latającego obecnie złota, tak czasami potrafi się jeszcze trafić perełka :] W sumie to i tak i tak jest znacznie lepszy od Sf.V... Przynajmniej nie jest wykrywany z drugiego końca mapy.
 9. Wilkv

  Dołącz do rewolucji AMD!

  Ja ze swojej strony przeproszę lekko za zamieszanie - a dokładniej za potwierdzenie z drugiego maila ;) Niestety Thunderbird domyślnie podstawia główną skrzynkę, na co nie zawsze zwrócę uwagę. Dopiero dzisiaj po otrzymaniu drugiego maila zorientowałem się, że przyszedł nie na tą skrzynkę co powinien.
 10. Wilkv

  Diablo III - temat ogólny

  Ponieważ używa broni dwuręcznej? ;)
 11. Wilkv

  Diablo III - temat ogólny

  Spróbuj w innej przeglądarce. U mnie nie działa logowanie ani na Chrome, ani na FireFox. Ostatecznie udało się u mnie na, ekhem... IE.
 12. Wilkv

  World Of Tanks

  Mój błąd. Dostają, ale znikome. In a new non-premium vehicle of the same Type as that in which he has his Vehicle Competence, a Penalty will apply and the crewman would earn 50% less experience per battle than he normally would. In a new non-premium vehicle of a different Type as that in which he has his Vehicle Competence, a Penalty will apply and the crewman would earn 75% less experience per battle than he normally would.
 13. Za uczciwość powinieneś coś dostać ;) Bo sporo przy takiej okazji by wzięło i się dwa razy nie zastanawiało.
 14. Wilkv

  World Of Tanks

  Zachować ich i używać na SU-100. Ale nie poprzez proste przerzucenie - wchodzisz w szczegóły członka załogi i na zakładce od szkoleń, wybierasz ''Current vehicle'' i przeszkalasz za złoto / kredyty / darmo. Tracisz wtedy parę % przeszkolenia bazowego (przy kredytach spadasz ze 100% do 90%), ale przynajmniej załoga będzie zdobywać doświadczenie. Jak masz ich na czerwono, to mają właśnie karę 25% i nie zdobywają ani jednego punktu doświadczenia na tym czołgu.
 15. Wilkv

  World Of Tanks

  A ja wolałbym MM z wczesnej bety. T1 tylko z T1. Cała reszta do jednego worka, czyli T2 wpadasz na T10. Było wtedy miło i przyjemnie, przynajmniej trzeba się było czegoś nauczyć gdzie strzelać, a nie biadolić jaki to obecny MM jest zły...