Burczyn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  344
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Burczyn

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Kolejne pytanie: czy LeBlanc jest grana na ultrahaj omg omg elo? Pytanie kieruję głównie do Yaweia I Sidiego. :>
 2. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Granie Shaco bez jungli to idiotyzm? Tak pytam, z ciekawości.
 3. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Chujowy argument, bo mam Mordekaisera i grałem kilkadziesiąt meczy. I dupie mam te wasze ELO, cholerny wyznacznik kto ma racje a kto nie. Czy wy gracie tylko dla statystyk(odpowiedzcie mi na to)?
 4. Burczyn

  LOL - League of Legends

  No pewnie, że nie ma żadnego CC i to trochę może zaboleć. Ale z tym, że on nie ma dmgu to się cholera nie zgodzę... praktycznie same AoE + sunfire cape i posiedzenie z Morde kilkanaście sekund sam na sam to praktycznie śmierć...a dodaj do tego ulti + ignite którymi można łatwo pierdyknąć jakiegoś squishy z mocnym AD/AS. Istna sieka, nie dość że Mordzie za dużo nie idzie zrobić, to sam miażdży przeciwników. Myślę że nie da się go tak po prostu zignorować podczas walki, ale co ja tam moge wiedzieć, nie mam swojej tier listy więc nie mam poważania. A to że nie ma CC rekompensuje miażdząca możliwość farmy od początku i miażdzenie przeciwnika w early/mid. Jakoś ogarnięty Morde w teamie to praktycznie wygrana meczu... ah sry! To normal, nie OMG OMGOMGOMOG ELO MATCHE. Cholera, nie powinienem tu pisać. :D
 5. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Wszystko oprócz quintów mam(dałem armor peny, nie narzekam). :> Dzięki za ten build, na nim gra mi się najlepiej i Garen robi najwięcej. Moje ratio poprawiło się o +9. :) Nie mam pojęcia czemu sądziłem że Garen jest UP. Co prawda nie jest on jakiś WTF FACEROLLEM, ale tyle funu z robienia krajzegi dawno nie miałem. Jedna z moich ulubionych postaci. :D Dzięki. :)
 6. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Coś się tak tego Morde uczepil? Robiony pod tanka potrafi sporo namieszać, a jak ktoś umie panować shieldem i dobrze z niego korzystać to Mordunia to chodzący god mode... i damage też ma bardzo mocny, zwłaszcza w mid/early game. Świetny pusher, trzymacz lane''a i w ogóle Imba postać Z mojej strony go polecam bo to IMHO najlepsze wyjście(no może tuż obok Rammusa, bo jest po prostu lepszy). :) Zaraz ktoś powie że na jakiś tier shitlistach albo na HAJ ELO ZOMG to Morda jest dupny. Tylko kogo to obchodzi?
 7. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Jak budować garenka chodzi o itemy / runy. :)
 8. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Miałem identyczną sytuację wczoraj, tyle, że dało mi Loss Forgiven a nie leave. :)
 9. Burczyn

  NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

  Głosy oddane i przepraszam że w ostatni dzień, ale jakoś czasu nie było. :) Najlepszego avka długo szukać nie musiałem. Raczej nie zdradzę o kogo chodzi, ale ten kto mnie trochę zna raczej się szybko domyśli. ^^
 10. Burczyn

  NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

  Burczyn K.Burczyn@gmail.com Jako że jestem zakochany w głosie Skylar Grey, pomyślałem że avatar z nią będzie OK. ;)
 11. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Chyba ich... Pewnie, niech niszczą epicke ucieczki i gonitwy...
 12. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Niemożliwe. Musiał to być first win...
 13. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Robimy masowe usuwanie LoLa z HDD?
 14. Burczyn

  LOL - League of Legends

  Riocie ty kmiocie, przegiąłeś teraz pałe. ><