zlywojt

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zlywojt

 • Ranga
  Obywatel
 1. CD Projektowi PR nie jest już tak potrzebny, skoro i tak większość graczy uważa ich za mesjaszy branży. Poza tym, wątpię że dla graczy większe znaczenie będzie miało przekazanie pieniędzy na cel charytetywny niż choćby to, że w grze wystąpi Keanu Reeves. To że gościu odmówił prezentu i zachciał żeby przekazać pieniądze na szpital (co nie jest czymś złym) postawił Redów trochę pod ścianą, bo przecież nie odmówią, bo by to był strzał w stopę. Jak dla mnie chamski ruch gościa.
 2. Ubisoft ma dobre pomysły, które na końcu spartaczą. Jak dla mnie mogą kupować czy co tam jeszcze chcą z tym zrobić. Gorzej Ubisyfem być już chyba nie może.
 3. Mogliby dać niszczycieli z Mrocznego Widma, takie charakterystyczne droidy to były
 4. No i spoko, już dawno chciałem pograć w te pierwsze sztormy. A przypadkiem ten pierwszy to nie jest zwykły ultimate ninja storm nie-shippudenowy?
 5. Miałoby to więcej sensu gdyby dodali nowe lokacje, nowych bohaterów (protagonistę?), odrębną linię fabularną. Takie i inne frykasy, to zwykli moderzy mogą zrobić, jak udostępnią edytor.
 6. Paczkomaty jednak stoją gęściej :)
 7. Będzie kiedyś możliwy odbiór w paczkomatach?
 8. Co Wy tak tą grę przeceniacie, dajecie bonusy itd. Zaczynam się bać.
 9. zlywojt

  Dragon Age: Inkwizycja - recenzja

  128 godzin?! Ale, tak po całości?
 10. 10 mln kopii to jak rozumiem wersje pudełkowe? A co z podliczeniem wersji cyfrowych?
 11. Niech zrobią AC3 w okresie bitwy pod Grunwaldem ;p Zakon jako Templariusze, Jagiełło i reszta jako Asasyni, a bitwa była o to jabłko czy co oni tam sobie wymyślą ;p