OmegaDoom

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  92
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O OmegaDoom

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wygląda na to, że kiedy przyjdzie czas głosowań na najlepszą grę roku będę miał naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Nowy DeusEx czy drugi Wiedźmin. Trzeba jednak przyznać, że takich problemów mógłbym mieć jak najwięcej. :P
 2. Cena? a jakie ona ma znaczenie? Pewnie i tak nie będzie dostępny w Polsce. :/
 3. Pamiętam kiedy pojawiły, się pierwsze zapowiedzi F3. Nie było w nich słowa o fabule i dialogach za to twórcy godzinami mogli mówić o tym jak z***iście wybuchają wraki samochodów i jakich to ultra broni możemy używać. Miałem wtedy jeszcze jakieś resztki nadziei, że nie chcą mówić o tym co najważniejsze by całkowicie nas tym zaskoczyć. Tym razem nie ma złudzeń - stawiam na grze krzyżyk choć pewnie odniesie równie wielki sukces jak "twórczość" Lady Gagi.
 4. Super. Szkoda, że ilość informacji nie pozwala na powiedzenie niczego więcej. Pozostaje czekać na ujawnienie tytułu. (wiecie od wydania Shoguna mam nadzieje na ukazanie się Total Wara rozgrywającego się w "Okresie Walczących Królestw".)
 5. Wyśmiewanie defektów fizycznych... >>Bartoszewski jak na swój wiek i tak dobrze się trzyma. Jeżyli interpretujesz "hodowca zwierząt futerkowych" Ignorancja... >> Jakiej afery? Jak dotąd nic nikomu nie udowodniono,. Nigdzie nie doszukano się dania Kompletny brak zrozumienia tematu... Usprawiedliwianie wszystkiego tekstem "a za to tamci!"... >> Skoro wbrew prawu to pozwij go za jego złamanie inaczej sieć cicho bo nie masz racji. Pogarda wobec prawa i znowu ignorancja. Idealnie wpisujesz się w wizerunek POwskiego fanatyka. W sumie nie jest to coś szczególnego. Większość ludzi woli zajmować się swoim życiem niż marnować czas na podważanie kreowanych dla nich podziałów. Przykre jest jedynie, że taki model zachowania jednej ze stron udało się skojarzyć z "elitarnością" i nowoczesnością.
 6. W polskich realiach system dwupartyjny oznacza jedynie, że będziemy 2 razy bardziej demokratyczni od PRLu. On nie może działać kiedy partie tworzą monolity (w dodatku niewiele się różniące) pod całkowitą władzą przewodniczącego. Owszem gdybyśmy zmienili całą kulturę polityczną upodabniając się do amerykanów byłby to o wiele lepszy system, bez koalicji utrudniających reformy, ale to całkowicie nie realne. A co do wyborów prezydenckich to 2 kandydatów jest dla mnie kompletną pomyłką owszem w Ameryce również mamy coś takiego ale może to funkcjonować tylko dzięki rozbudowanemu systemowi prawyborów. Kto w PO lub PiS zgodziłby się, żeby to jacyś "przypadkowi zwolennicy" tych partii decydowali o tak istotnych sprawach?
 7. Wystarczy spojrzeć na zachowania obu partii a następnie ich odbiór. Kaczyński jest politykiem szerzącym nienawiść choć to Bratoszewski zapluwa się wyzywając go od nekrofilów a jego wyborców nazywa stadem głąbów, wszyscy wiedzą, że PiS naciskał na służby specjalne choć to Donek kazał (wbrew prawu) informować się o postępach w sprawie afery hazardowej a następnie (wbrew prawu) odwołał szefa CBA. (żeby nie było druga strona nie jest święta obie strony są szkodliwe i powinny zniknąć z polskiej sceny politycznej wkurza mnie jedynie gdy jedynym orężem w walce jest lepszy PR)
 8. Mała rada: kiedy krytykujesz czyjś fanatyzm staraj się brzmieć mniej fanatycznie. To naprawdę poprawia wiarygodność! Zresztą większość krytyków Kaczyńskich mogłoby sobie przypomnieć to przysłowie o drzazdze w cudzym oku i belce we własnym.
 9. OmegaDoom

  L.A. Noire - pierwsze obrazki

  Szczerze mówiąc jestem zawiedziony. Liczyłem na nietypową oprawę graficzną podkreślającą mroczny klimat gry a na razie widzę jedynie klona mafii.
 10. OmegaDoom

  Gram z Creative - zaczynamy nowy konkurs!

  Popieram! Dopiero sprawdzenie najlepiej sprzedających się gier na "niszowe konsole" pozwoliło mi znaleźć odpowiedź
 11. OmegaDoom

  Bethesda pozywa Interplay o logo Fallout

  "Według Bethesdy sprzedawanie przez Interplay pakietów Fallout Trilogy, na które składają się dwie pierwsze części gry wraz z Fallout Tactics wprowadza w błąd klientów i obniża sprzedaż Fallout 3." Ludzie z beth wreszcie przyznali (choć tylko pośrednio), że tworząc gry celują w grupę kretynów. :P
 12. OmegaDoom

  Nie będzie ekranizacji GTA

  I dobrze. Powiedzmy sobie szczerze sukces GTA opiera się na otwartym świecie i możliwości wcielenia się w tego złego a nie na fabularnym bogactwie. Nie ma tam nic na tyle wyjątkowego by bić o prawa do ekranizacji - film byłby zwykłym skokiem na kasę.
 13. Moje głosy: Książę i Tchórz - uwielbiam rysunkową grafikę do tego dochodzi jeszcze całkiem sympatyczni bohaterowie i humor Teenagent - humor, humor i jeszcze raz humor. Cała seria o małpiej wyspie wysiada przy tej grze.
 14. OmegaDoom

  W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

  Moi rodzice obecnie mają dość standardowe gusta tzn. Pasjans + Saper za to kiedy mieliśmy jeszcze konsole Atari Ojciec wymiatał w River Ride.
 15. Wbrew pozorom czasem się zdarzają. Choć fakt faktem całe to wdrażanie nowego systemu logowania jest dziwne. Po co zmieniać coś co działa dobrze (zazwyczaj :P) ? Swoją drogą wolałbym system logowania dalej powiązany z emailem i możliwością zmiany nicka raz na 6 miesięcy (co by się nadmierny burdel nie robił). Obecnie wychodzi na to że gram.pl jest jedynym miejsce w którym używam tego nicka a te liczby na końcu z każdym dniem denerwują mnie coraz bardziej.