Salwatorowiec

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  794
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Salwatorowiec

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  Była ale najprawdopodobniej się skończyła gdzieś 1 godzinę temu.
 2. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  W tym roku, beta gdzies za 1 miesiac. Nie wiadomo czy bedzie platna czy darmowa.
 3. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  z tego co mi wiadomo to zapisy na bete sie juz skonczyly.
 4. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  Bardziej moim zdaniem to też wina drużyn inne grają ofensywnie a inne defensywnie, jednak jest różnica między 40min a już 93min.
 5. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  Taka ciekawostka inne mecze trwały 30-40min. Budo tak jak pisałem wyżej jak byś grał o 1Milion $ to też byś grał pasywnie.
 6. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  Też prawda gra już długo trwa, ale powiem ci, że mi w lol czasami się zdarzały z losowymi osobami gry co trwały grubo ponad 1h.
 7. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  Jak byś cie grali o 1 milion $ to ostrożność była by najważniejsza.
 8. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  Angielskiego chwilowo nie ma.
 9. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  Dla was lepiej wydać kilkaset złoty na skiny w lol.
 10. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  ponad 12
 11. Salwatorowiec

  DOTA 2.0 od Valve

  Ja komentarz wywaliłem od razu.
 12. Salwatorowiec

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Gdzie mam napisać jak kupiłeś coś na allegro i jeszcze tego nie dostałem?
 13. Literówki mogą być ale drobne. Udało się prawie 3000 znaczków. Na planecie której nazwa jest dość niesamowita a zarazem której nazwa jest zakazana działy się strasznie niesamowite wydarzenia które zmieniły ową planetę nie do poznania. A było to tak w pewien zwykły dzień jak zawsze życie mieszkańców na planecie przenikało szybko i spokojnie aż na niebie pojawiły się bardzo dziwne różowo żółte rozbłyski, dziwnie wyglądający mieszkańcy planety za bardzo się tym nie przejmowali ponieważ wiedzieli, że nic im zupełnie nie grozi, jednak byli oni w błędzie nawet nie wiedzieli, że rasa która dominuje całą galaktykę upatrzyła sobie ich planetę a owa obca rasa zwie się Blatochlanie (Byli to straszliwi kosmici którzy podbijali każda planetę którą tylko napotykali na swojej drodze, z każdej planety po kolei wysysali jej całą energie z wnętrza zmieni i opuszczali planety i wyruszali w dalsze podróże aby zaspokoić swój głód planetarny). Gdy obca rasa wylądowała już na planecie której nazwy nie wolno wymawiać od razy zabrali się do pracy i zaczęli podkopywać się do wnętrza planety swoimi statkami i wysysać z tej planety całą jej energię. Jednak mieszkańcy już zdawali sobie powagę sytuacji i postanowili zebrać wszystkie swoje siły i stawić czoło strasznej obcej rasie która była dotąd niepokonana. Obywatele planety zabrali się za budowę silnych umocnień zebrali całą armię wyposażeni w turbolasery i wyszli na przeciw wrogiej rasie. Tak o to stoczyła się największa bitwa w całej galaktyce a stawką tej bitwy był ratunek dla planety i całej galaktyki, jednak pewni wygranej mieszkańcy planety nie zdawali sobie sprawy z tym, że Blatochlanie posiadają niezwykłą technologię bojową i, że dotąd nikt ich nie pokonał. I tak o to planeta z nazwy zakazana stała się jednym wielkim polem bitwy pomiędzy obcą rasą a jej mieszkańcami, z początku wydawało się, że tutejsi mieszkańcy są zdecydowanie skazani na porażkę jednak kosmici nie docenili postawy mieszkańców planety i ich waleczności oraz nie spodziewali się co ich czeka. Mianowicie mieszkańcy planety posiadali w jądrze ziemi wielkiego wojownika który był tylko budzony w chwilach gdy planecie groziło niebezpieczeństwo a było tak właśnie teraz kiedy Blatochlanie postanowili napaść na tą planetę. Gdy legendarny wojownik się obudził natychmiast postanowił wygnać obcych z planety i pokazać, że jest on naprawdę wielkim wojownikiem. I tak o to się stało największa walka w galaktyce pomiędzy niesamowitym obrońcą planety który nazywa się Oktopus a obcymi z innego wymiaru. Obcy byli bez silni w walce z potężnym strażnikiem planety i była to i pierwsza bolesna porażka. Nastała w końcu najlepsza chwila w życiu mieszkańców obcy przybysze zostali wygnani z planety której nazwa jest zakazana i wszyscy już nie musieli się martwić czy ich cudowna planeta przestanie istnieć czy nie. A potężny strażnik planety co się z nim stało? Otóż znów spoczął w jądrze planety i czeka na dalsze okazje aby móc czynić dobro.
 14. Salwatorowiec

  Konkurs Patrician IV - wygraj egzemplarz gry!

  Dlaczego ja, to pytanie wydaje się być łatwe ale jednak jest one trudne. Co by tu wymyślić, napisać, czy może prawdę czy bardziej napisać tu jakąś kosmiczną fantazjowaną historykę?. A więc gier z takich gatunków jak Patrician IV jest bardzo niewiele a szkoda bo są to mało doceniane gry które są naprawę dobre i tak się właśnie stało, że gry z tego gatunku są mi dość bliskie i cienie je sobie a ostatnio grę typu Patrician miał na swoim dysku już dość dawno temu więc myślę, że wygrana w tym konkursie odświeżyła by mi pamięć i przypomniał bym sobie stare dobre czas jak to się zagrywało w gry tego typu. Poza tym chętnie bym spojrzał w jakim kierunku te gry ekonomiczne się rozwijają no ale tego się raczej nie dowiem a przynajmniej teraz jeśli Patrician nie trafił by do mnie.
 15. Dbaj o przyszłość, graj bezpiecznie i przyjemnie wspólnie z PEGI.