Soldier_pl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Soldier_pl

 • Ranga
  Robotnik
 1. A gdzie F1 2014? I po co tu Projekt Cars? :P To raczej w przyszłym roku.
 2. Najbardziej podoba mi się fakt, że zapowiada nam się pierwszy prawdziwy MMORTS na rynku (pomijając produkcje typu Free to Download Pay to have units) ciekawe tylko co z tego wyszło.
 3. TERA siedzę przed komputerem i piszę komentarz pod newsem.
 4. njabardziej przypadł mi do gusty C&C Generals aczkolwiek Red Alert 2 też był dobry;D
 5. Wypróbuj ten sposób u mnie zadziałał: Znajdź bf3.exe kliknij PPM z menu kontekstowego wybierz właściwości. Następnie przejdź do zakładki zgodność i tam zaznacz 2 opcje: wyłącz kompozycje wizualne i wyłącz kompozycje pulpitu. Zastosuj zmiany i spróbuj zagrać Pozdrawiam.
 6. Witam, W tekscie jest błąd mapa nazywa się Gulf of Oman a nie Gulf of Omen. Pozdrawiam
 7. Beta Battlefield 3 prezentuje się jak na betę przystało, więc ma wiele błędów i niedoróbek, które miejmy nadzieję zostaną usunięte w finalnej wersji gry. Grafika prezentuje się dobrze choć na moim sprzęcie jestem w stanie pozwolić sobie na odpalenie gry w niskiej rozdzielczości na najniższych możliwych detalach. Grywalność wbrew pozorom jest duża i gra się fantastycznie choć całą radość z rozgrywki w becie psują gracze używający różnego rodzaju wall hack-ów, aimbotów i innego "badziewia" (Problem ten dotyczy głównie platformy PC). Najpoważniejszymi błędami z jakimi się spotkałem jest m.in. Brak możliwości zakładania i swobodnego dołączania do składów, które zresztą są śmiesznie małe (max 4 graczy). Innym poważnym błędem jest kiepska fizyka granatów ręcznych potrafią one np. zatrzymać się na krzakach z których je wyrzucamy co w efekcie prowadzi do samobójstwa, dodatkowo wydają się one być wykonane z ołowiu gdyż nie bardzo chcą się odbijać lub toczyć. Do poprawy jest również balans broni (obrażenia, zasięg skuteczny itp.). Bardzo irytujące jest również automatyczne rozkładanie dwójnogu przy próbie celowania z broni wyposażonej w takowy gdyż w wielu przypadkach można by było oddać tę sprawę pod kontrolę gracza i przypisać tę czynność pod osobny klawisz. Oczywiście nie należy również zapomnieć o problemach z battlelogiem takich jak np: nieaktualne dane o serwerach, problemy techniczne u niektórych graczy na niektórych przeglądarkach (niedochodzące zaproszenia i komunikaty). Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest natomiast sposób działania latarki lub lasera (gracz w którego celujemy mając włączoną latarke lub laser jest przez takową oślepiony) chociaż w przypadku latarki myślę, że DICE trochę przesadziło z jej zasięgiem działania. Bardzo podoba mi się również sposób w jaki porusza się kierowany przez nas żołnież, przeskakuje przeszkody w sposób realistyczny choć i tu nie obyło się bez błędów np wchodząc po schodach gdy naciśniemy skok czasem wyświetli się animacja przeskakiwania nad nieistniejąca przeszkodą. Efekt przygwożdżenia również jest wykonany bardzo dobrze i dodaje realizmu rozgrywce. Jak już wspominali to moi przedmówcy bardzo ważnym elementem gry jest praca zespołowa, osłanianie się nawzajem leczenie, uzupełnianie amunicji oraz wspólne dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów. Do niemal każdej broni mamy możliwość odblokowania po od 10 do 20 dodatków na które składają się celowniki optyczne różnego typu, chwyty przednie, tłumiki, oraz dodatki typu dwójnóg. Dodatkowo każda klasa ma swoje unikatowe wyposażenie typu EOD Bot dla Inżyniera czy miniaturowy latający robot do podświetlania celów naziemnych u Zwiadowcy. Oczywiście zarówno błędów jak i tych ciekawostek które warto samemu zobaczyć jest o wiele więcej niż opisałem tutaj więc zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił w becie i przetestowania wszystkiego samemu. Pozdrawiam
 8. Striga, gdyż kojarzy mi się z krainą, w której jest wiele niezbadanych regionów czekających na odkrycie.
 9. Hej a co z zamówieniami przedpremierowymi co to ma być :P Mam na liście zamówień BF3 i tylko dlatego, że nie wysłaliście jeszcze prośby o zapłatę to nie mogę skorzystać z promocji? Moglibyście chociaż z tej okazji dać możliwość opłacenia tych przesyłek przez panel zamówień.
 10. Soldier_pl

  World of Tanks z pięcioma milionami graczy

  Zdaje mi się że w tekscie jest mały błąd otóż studio które stworzyło WoT-a i teraz tworzy World of Planes mieści się w o ile dobrze pamiętam w Mińsku więc jest z Białorusi a nie z Ukrainy
 11. Cóż, ktoś kiedyś powiedział, że ilość to jakość sama w sobie ale w przypadku CoD-a jakoś to do mnie nie przemawia. Pożyjemy, zobaczymy.
 12. No cóż troszkę za krótki ten poradnik, przypomina on nieco ściągę na kartkówkę. W przypadku tego artykułu mogliście się nieco bardziej rozpisać, ale mimo wszystko zawiera on kilka przydatnych informacji dla nowych graczy.
 13. Ciekawy artykuł Edit co do poprzedniego posta precyzując info o Ural Steel: Div 6/60 1stPAD-Bravo Squad (Polski klan) Div 8/90 Pirates"Henry Morgan" (mieszany klan w samej drużynie około 9 Polaków) Div 10/140 1SBP (Polski klan)
 14. Tak btw gra została przetłumaczona na język polski wraz z dubbingiem ale nie należy się od niego wiele spodziewać. Dodatkowo należy również zwrócić uwagę na fakt, że gra doskonale nadaje się do rozgrywania różnorakich meczy między klanowych, i już podczas bety zostało rozegranych kilka turniejów m.in. Closed Beta Championchip, Polish Open, Liga oraz aktualnie rozgrywany jest międzynarodowy turniej pod kryptonimem Ural Steel z finałem w Moskwie. Co do artykułu to muszę przyznać, że przyjemnie się go czytało, a co do Mark I to nad Sommę dotarło ich 32 z czego 5 ugrzęzło 9 uległo awarii a pozostałe nie odegrały w tej bitwie większej roli.
 15. Ciekawy artykuł. Pomiedzy 13 a 14 strona nie wyswietla sie dolna czesc strony zawierajaca przyski poprzednia strona, następna strona.