Michlocks

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  256
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Michlocks

 • Ranga
  Brygadzista
 1. W tym, co powiedział Ken Levine, a co tutaj przytoczono, nie ma nic na temat zadań. Wszystko odnosi się do systemu walki.
 2. Rozumiem ideę (tego) felietonu, niemniej pod względem samej ekspresji niektórych argumentów trochę mi namieszał w głowie. Dlatego dzięki za wyrozumiałość.
 3. Taki artykuł nie ma racji bytu. Teorie wysnuwane w tekście bazują na raczej szczątkowych (w przypadku Max Payne''a 3 - bardzo szczątkowych) informacjach i koncepcje pokroju "nowy Max Payne to zdziadziały gość bez klasy" mają bardzo chwiejne merytoryczne podstawy. A argument uzasadniający fakt, że wizerunek Lary Croft "świetnie się sprawdzał" - "Croftówna jest stałą bywalczynią TOP na najlepszego bohatera gier" - mówiący, że wyznacznikiem jakości danego bohatera jest jego popularność (która bardziej opiera się na jakości i kultowości samej GRY) powinien być przyjmowany z dużym dystansem.
 4. Michlocks

  Games for windows - Live

  Może trochę za bardzo zagmatwałem. Chodzi o to, żeby ktoś kupił 500 Punktów Microsoftu, wysłał mi kod potrzebny do ich przypisania do konta, a ja przeleję pieniądze na jego konto. Czy ktoś mógłby mnie w tej sytuacji wspomóc?
 5. Michlocks

  Games for windows - Live

  Wiem o tej opcji, ale nie warto kupować 2100 (99zł) punktów Microsoftu, gdy chcę wydać tylko 480 (26zł). Dlatego też zwróciłem się o pomoc do użytkowników forum o pomoc w kupieniu gry/500 punktów Microsoftu.
 6. Michlocks

  Games for windows - Live

  Chciałbym kupić na Games for Windows Live Marketplace grę GTA IV (cena - 24,99zł), ale nie mam możliwości zapłacenia kartą ani - tym samym - kupienia punktów Microsoftu. Czy ktoś może mi coś poradzić/pomóc? Czy jest możliwość przeprowadzenia takiej transakcji, że inny użytkownik kupuje daną grę poprzez tę platformę, a następnie legalnie przekazuje ją innemu użytkownikowi (kod do aktywacji, ściągnięcia, etc)? Czy - jeżeli odpowiedź na 2. pytanie jest pozytywna - ktoś z Was mógłby przeprowadzić taką transakcję (ja zapłacę natomiast przelewem)?
 7. Michlocks

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Jak wygląda sytuacja z Deus Ex-em i Windows 7 64bit? Nie ma żadnych problemów?
 8. To jest krótka relacja z tego, co udało mu się zobaczyć, grając w Silent Hilla na stoisku na E3. Więcej tam nie pokazują.
 9. Michlocks

  Co Square Enix zaprezentuje na E3?

  "Powyższy spis może nieco zawieść fanów serii Final Fantasy, bo zabrakło na nim Final Fantasy Versus XIII i Final Fantasy Type-0. Cóż, jak nie E3, to gamescom – prędzej czy później zobaczymy i te gry." Zapewne dopiero TGS 2011.
 10. "nieobce fanom hollywódzkich produkcji" Od kiedy to miejsce nazywa się Hollywód?
 11. "Reverie podejmuje fabułę dokładnie w miejscu, w którym kończyła się w podstawce. Gabriel pokonał tytułowych Władców Cienia, a teraz szuka nowego celu w życiu." Nie wiem, jak wielki jest to spoiler, ale przydałoby się ostrzeżenie informujące o obecności takiego opisu.
 12. "Nie jest przy tym do końca jasne, czy zmarły koniecznie musiał zejść na wskutek utopienia" Hmmm...
 13. "Pojawią się możliwości kustomizacji broni" Błagam, nie spolszczajcie tego słowa.
 14. ...i od Batalii, Moocieja. Wszystko to sprowadza się do spotkania autorskiego wraz z całą ekipą tvgry.pl.
 15. Gry OnLine także dostało tę wersję.