Lex

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3310
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lex

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Lex

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Jaki masz model konsoli? Zazwyczaj wystarcza dokręcenie śruby odpowiadającej za ręczne wysunięcie płyty (pod pokrywą dysku, http://i.imgur.com/qvI7iGO.jpg ). Jak nie podziała to spróbuj wyciągnąć gumową nóżkę z obudowy konsoli (pod przyciskiem do wysuwania płyty). Drugi sposób dotyczy tylko Plejek z dotykowymi guzikami.
 2. Lex

  jRPG (temat ogólny)

  Gry od Nippon Ichi zawsze mają DLC z postaciami z poprzednich odsłon serii i ewentualnie scenariusze, w których walczysz przeciwko nim. Później wydają grę ze wszystkimi dodatkami na przenośnych konsolach. Taka jest polityka firmy, robią to odkąd na konsolach zawitały sklepiki z cyfrówkami. :P
 3. > Od postawienia forum chyba nawet 4 godziny nie minęły. Tylko zgaduję, ale pewnie dlatego, > że z takim założeniem nie da się wprowadzić żadnych zmian. Dlatego przy tak poważnych zmianach stawia się betę nowego forum, dodaje się odnośnik i komunikat o możliwości jego testowania i przez pewien okres czasu stara skórka działa równolegle z nową. Pomijam fakt, że nowe forum wdrożono w PIĄTEK WIECZOREM, czyli zgłoszone problemy będą naprawiane najwcześniej w poniedziałek albo gramowi programiści będą zasuwać przez weekend (co jest raczej wątpliwe, patrz wcześniejsze awarie, wprowadzenie nowego wyglądu głównej strony itp.).
 4. Najłatwiej jest wysłać plik na swój kindlowy mail, a Amazon sam przekonwertuje wszystko do mobi. Adres do wysyłki znajdziesz w ustawieniach swojego konta. Tylko pamiętaj, żeby wysyłać na @free.kindle.com, bo w przypadku czytników z 3G zostanie naliczona opłata za dostarczenie. http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=200767340 http://swiatczytnikow.pl/wyslij-e-mailem-pliki-na-kindle/
 5. Lex

  Metal Gear Solid V - Temat Ogólny

  @KannX Smaczki dopiero przed tobą. Kojimbo jak zwykle zadbał o masę szczegółów, które umkną grającym ''na odwal się''. Spróbuj np.
 6. Lex

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Kolega Luk wprowadza Cię w błąd, to JEST 1216A. Sam kupowałem.
 7. W edycjach kolekcjonerskich Metal Gear Solid V na PS4 Konami nie dołączyło wszystkich DLC - zawarto tylko DLC z edycji Day One, brakuje kodów ekskluzywnych dla EK. Sklep będzie je dosyłał mailowo czy mam uderzać w tej sprawie do polskiego wydawcy? http://www.ppe.pl/news-38325-gracze_otrzymuja_niepelne_wersje_kolekcjonerskie_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain.html
 8. Lex

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Media Markt/Saturn ma 1216A z Until Dawn.
 9. Lex

  Manga i Anime - temat ogólny

  Odnośnie AMVek z Monogatari. TYLKO. KOSMIT. https://www.youtube.com/watch?v=Nqw_juaK3GI Dobre bo polskie i parę nagród w swoim czasie zebrało.
 10. Lex

  The Last of Us - Temat Ogólny

  Przeciwnicy w grze mają ustalone ścieżki "patrolowania" w dosyć luźny sposób, tzn. nie podążają ciągle po wyznaczonej linii, tylko mają "tunel" w ramach którego zbaczają lekko w prawo lub w lewo. Klikery (i bloatery też) są o tyle specyficzne, że zaczynają atakować po usłyszeniu lub gdy "dotkną" gracza. Widocznie przeciwnik usłyszał Twoje kroki tuż przed złapaniem. Albo jesteś w polu widzenia innego gościa. W każdym razie, stealth kille wyłączają się z automatu, gdy ktoś Cię wykrył. Najlepiej atakuj zza osłony/rogu, jak już próbujesz kogoś zajść na otwartej przestrzeni kucnij i lekko wychyl gałkę. Przy całym wychyleniu analoga, nawet gdy kucasz, przeciwnicy słyszą twoje kroki. I zwracaj uwagę na podłoże po którym idziesz - rozbite szkło i podobne śmieci potrafią łatwo zdradzić twoją obecność. Ewentualnie jak już przeciwnicy Cię wykryją łap cegłę w dłoń i do boju! ;) Melee w tej grze jest OP, nawet na najwyższym poziomie trudności. >W okolicy spawnuje się kilku kolejnych (serio, zdarzało mi się, że na Poza rozdziałami w nie zauważyłem takiego problemu. Znowu, może zauważył Cię przeciwnik o którego wcześniej nie zauważyłeś? Korzystasz z trybu nasłuchiwania?
 11. Lex

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  O ile dobrze pamiętam zgoda na eksperyment skutkuje dodatkowym questem w trzecim akcie, o ile podążasz ścieżką Iorvetha. Działa tylko w Edycji Rozszerzonej.
 12. Lex

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Sprzedaż konta z grami jest niezgoda z regulaminem korzystania z PSN. To, że Sony przymyka na to oko nie znaczy, że jest to legalne. Ponadto, z wyjątkiem sytuacji, w których udzielimy wyraźnego upoważnienia, użytkownikowi nie wolno: i)udostępniać, sprzedawać, przekazywać, wypożyczać ani podlicencjonować komukolwiek żadnej części usługi SEN i żadnego produktu SEN; Źródło: http://legaldoc.dl.playstation.net/ps3-eula/psn/e/e_tosua_pl.html A funkcja jest dla ludzi którzy posiadają parę takich samych konsol lub np. żeby pójść do znajomych i na ich sprzęcie grać w posiadane gierki.
 13. Lex

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Nie. Przeczytaj regulamin PSN. Jeżeli gość sprzedaje całe konto (razem z wszystkimi danymi, w tym z "podpowiedzią" do zmiany hasła) to powinno być ok. Powinno, bo sprzedający ma do 120 dni na wykonanie chargebacka jeśli płacił kartą, za którego wykonanie na konto jest z automatu nakładany ban. Jeżeli kupujesz "slota" to zaczynają się większe problemy. Po którejś aktualizacji PS4 konta konsoli, które nie są ustawione jako podstawowe muszą sprawdzać ważność licencji - logują się do PSN co godzinę. Wystarczy, że właściciel zmieni hasło albo dezaktywuje konto z poziomu przeglądarki i możesz się pożegnać z grą. Jw., ban za korzystanie z chargeback. Lepiej kup fizyczną kopię i sprzedaj po ograniu. Stracisz parę złotych, a masz pewność, że wszystko działa jak należy.
 14. Lex

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dokumenty, folder "The Witcher" dla pierwszej części, savy z drugiej w folderze "Witcher 2". Bez cudzysłowów oczywiście.
 15. Trish była postacią do odblokowania, o ile przeszło się obie kampanie na hardzie. Ale nie mam pojęcia kto by chciał męczyć tę kaszanę na wyższych poziomach trudności. ;)