Tomi_323

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2070
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tomi_323

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Tomi_323

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Ta, potrzebujemy? Jak "tego" nie będę robił przez dłuższy czas, to co? Nie wytrzymam? A jak żona będzie chora i ze względów zdrowotnych będzie musiała powstrzymywać się od seksu przez kilka tygodni to co zrobisz? Jak masz zamiar wytrzymać ten czas, skoro nie nauczyłeś się wstrzemięźliwości? No chyba że porno i masturbacja -.- booba Ok, mogli być w związkach, ale czy będąc w tych związkach musieli się "bzykać"?
 2. Tomi_323

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Nie zaspokajasz swoich potrzeb seksualnych, bo nauczyłeś się wstrzemięźliwości, nauczyłeś się panować nad swoim popędem, a nie "używasz" jak zwierze - bo musisz. Widocznie mamy inne zasady i wartości. Używać ile wlezie, chodzić z iloma wlezie, a po 30 się ustatkować. Super :P
 3. Tomi_323

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  To postaw się w sytuacji tego faceta. Spotykasz kumpelę, a ona opowiada Ci, jak kiedyś zabawiała się z Twoim mężem. Fajnie co ;)
 4. Tomi_323

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  A Ty w jakim przczytałeś, że czegoś takiego nie ma? Aha, nie przeczytałeś - to tylko i wyłącznie Twoje zdanie - super :P To teraz mała historyjka, którą przeczytałem niedawno :) Masz 30 lat. Jesteś żonaty, masz dzieci, a Twoje małżeństwo jest bardzo szczęśliwe :) Będac na mieście spotykasz kumpla. Nie widzieliście się od matury. Idziecie na piwko do baru powspominać stare czasy. W pewnym momencie chwalisz się kumplowi, że ożeniłeś się z Agą, tą jeszcze poznaną w szkole. Kumpel ucieszył się, bo mówi, że zna Agę. Nawet kiedyś ze sobą chodzili. Próbował się z nią "zabawiać", ale ona stanowczo odmówiiła - powiedziała, że intymność rezerwuje tylko i wyłącznie dla przyszłego męża. Jak byś się czuł w takiej sytuacji? Nie był byś dumny ze swojej żony? Teraz sytuacja druga. Masz 30 lat. Jesteś żonaty, masz dzieci, a Twoje małżeństwo jest bardzo szczęśliwe :) Będac na mieście spotykasz kumpla. Nie widzieliście się od matury. Idziecie na piwko do baru powspominać stare czasy. W pewnym momencie chwalisz się kumplowi, że ożeniłeś się z Agą, tą jeszcze poznaną w szkole. Kumpel ucieszył się, bo mówi, że zna Agę. Nawet kiedyś ze sobą chodzili. Próbował się z nią "zabawiać", a ta nie sprawiała żadnych problemów. Opowiedział nawet kilka pikantnych epizodów z ich życia. Jak teraz byś się czuł? Nie czuł byś się zdradzony? Istnieje coś takiego jak wierność przedmałżeńska.
 5. Tomi_323

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Pseudo morałów? Czym według Ciebie jest miłość? Motylki w brzuszku? Gorąco w sercu? Uczucia? To wszystko przemija. Miłość to czyny, które są bezinteresowne i mają na celu dobro człowieka, którego kochamy. Będziesz próbował z zauroczeniami? Wiesz co to jest wierność małżeńska? Oczywiście, że tak. A wiesz co to jest wierność przedmałżeńska? Takie coś także istnieje.
 6. Tomi_323

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Kochanie, a zakochanie to dwie różne rzeczy. Poza tym ludzie mówią, że kochają, a tak naprawdę w 99% przypadków to zwyczajne zauroczenie. Ciekawe jak wasza wybranka się zachowa, jak będziecie jeździć na wózku. Jak się zachowa jak będzie musiała Wam zmieniać pampersy - to jest miłość, miłość to poświęcenie, bezinteresowne poświęceni dla drugiego złowieka. No i się pytam: Skąd wiecie, że kochacie? Skąd wiecie, że to nie zwykłe zauroczenie?
 7. Tomi_323

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Ty wiesz swoje, ja wiem swoje :) No i nie odpowiedziałeś na zadane wyżej pytanie: "Po co Wam kobiety?"
 8. Tomi_323

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Faceci - po co Wam kobiety :| Wytrzepią Was z kasy i zostaniecie sami. Miłość i przyjaźń nie istnieją :)
 9. Dokładnie http://pl.wikipedia.org/wiki/Savoir-vivre
 10. Pewnie było, ale kiedy będą ogłoszone wyniki pierwszego etapu?
 11. Jeżeli gry zarejestrowałem i wysłałem zgłoszenie 30 kwietnia ok. 23:20 to biorę udział w pierwszym czy drugim etapie? (nawet nie wiecie przez co przeszedłem, aby zdobyć te gry - ledwo co zdążyłem)
 12. Także się piszę na potyczkę :)
 13. Od jakiegoś czasu gram w kampanię. Dzisiaj zaplanowałem zrobić format dysku. Jakie pliki muszę zachować, abym nie musiał gać od początku w kampanię?
 14. Tomi_323

  UPS - zmiana kuriera

  Za swoich czasów Stolica była osobną firmą. Została przejęta przez UPS.
 15. Tomi_323

  UPS - zmiana kuriera

  Jak wiemy Masterlink nie ma zbytni pochopnej opinii na forum (niewiedzących o co chodzi proszę wpisać "Masterlink" w wyszukiwarce). Proponowałbym zmianę kuriera na UPS. W ciągu kilku ostatnich tygodni intensywnie korzystałem z ich usług. Wiecie co? Nigdy bym nie przypuszczał, że będą w tak profesjonalny sposób wykonywać swoją pracę. Nie dość, że można sobie wybrać przedział czasowy, w którym paczka zostanie doręczona, to jeszcze tych godzin się trzymają... Szok. Miałem odczynienia z Masterlink, OPEK, Stolica i z kimś jeszcze :P Przyjeżdżali sobie o dowolnej porze. Równoznaczne było to z całodniowym czatowaniem w domu. Teraz jestem wolny. Większość sklepów z których korzystam (np. Avanti, Merlin) korzystają z UPS. Nawet Empik przesiadł się na tego kuriera. Gorąco zachęcam CDP do refleksji...