Tulipan_oO

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tulipan_oO

 • Ranga
  Obywatel
 1. Tu się nie zgodzę. Na X360 jest kilka fajnych tytułów, które oferują 4 osobowego multiplayera przy użyciu jednej konsoli, a nie doczekały się kontynuacji. Mówię tu głównie o Blurze i Fuzion Frenzy 2. Dlatego też osobiście wolę konsole od PC.
 2. Nie zgodzę się, że jest to przegrany film. Jamie Foxx świetnie gra psychopatów i świrów. Może dużo wnieść do postaci Lyncha.
 3. > Jestem bardzo ciekaw jak te wszystkie kinowe adaptacje spiszą się w praktyce (Splinter > Cell, Need for Speed, Company of Heroes - na pewno coś istotnego pominąłem :P). Jest tego dużo. Udane i takie, które żal oglądać... Kwesta gustu. Był Hitman, Prince of Persia, Tekken, Max Payne, Mortal Kombat, Resident Evil, Silent Hill ect. Osobiście czekam na filmową ekranizację Kane & Lyncha, o ile w ogóle do niej dojdzie.
 4. Tylko nie umieszczajcie obu literek w jednym artykule/newsie, bo cała zabawa może stracić swój urok :).
 5. Nie dostałem kodu na grę w ogóle. TulP
 6. Po nieudanym zamachu Tychusa Findlay''a na Sarah''e Kerrigan imperator Arcturus Mengsk I, żelazna ręka terrańskiego Dominium decuje się zatrudnić najbardziej zabójczą ekipę najemników w systemie planetarnym sektora Koprulu. Misja Niezniszczalnych polega na wytropieniu i zlikwidowaniu Sarah''y Kerrigan, która ponownie wchodzi na ścieżkę wojenną i próbuje na nowo zebrać swój rój. Już na początku misji przekonują się, że nie wszystko w misji jest tym czym wydawało się być, znajdują się w niebezpiecznej sieci zdrady i manipulacji. Ekipa Barney''a Ross''a nie musi długo czekać, żeby dowiedzieć się, że Kerrigan jest ścigana przez inne rasy za zbrodnie, które popełniła jako Królowa Ostrzy. Szybko też poznają grupę rebeliantów i charyzmatycznego Jima Raynor''a, który wprowadza najemników w szczegóły dotyczące historii Sarah''y. Niezniszczalni muszą podjąć decyzję: pomogą Jimowi Raynor''owi w odzyskaniu Kerrigan czy zdecydują się wypełnić zadanie, które im zlecił Mengsk. Najemnicy stają przed ciężkim zadaniem, z którego ta banda braci może nie wyjść cało. (Starcraft 2)
 7. Ciężko mi wyobrazić sobie muliplayera w Assasin''s Creedzie. Pożyjemy zobaczymy.