Tulipan_oO

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Tulipan_oO


 1. Dnia 04.10.2015 o 20:33, scyzor napisał:

  Ta wsteczna kompatybilnosc ma raczej marketingowe znaczenie niz realna uzytecznosc. Ile
  mozna grac w te same gry na dana konsole?


  Tu się nie zgodzę. Na X360 jest kilka fajnych tytułów, które oferują 4 osobowego multiplayera przy użyciu jednej konsoli, a nie doczekały się kontynuacji. Mówię tu głównie o Blurze i Fuzion Frenzy 2. Dlatego też osobiście wolę konsole od PC.


 2. > Jestem bardzo ciekaw jak te wszystkie kinowe adaptacje spiszą się w praktyce (Splinter
  > Cell, Need for Speed, Company of Heroes - na pewno coś istotnego pominąłem :P).

  Jest tego dużo. Udane i takie, które żal oglądać... Kwesta gustu.
  Był Hitman, Prince of Persia, Tekken, Max Payne, Mortal Kombat, Resident Evil, Silent Hill ect.
  Osobiście czekam na filmową ekranizację Kane & Lyncha, o ile w ogóle do niej dojdzie.


 3. Po nieudanym zamachu Tychusa Findlay''a na Sarah''e Kerrigan imperator Arcturus Mengsk I, żelazna ręka terrańskiego Dominium decuje się zatrudnić najbardziej zabójczą ekipę najemników w systemie planetarnym sektora Koprulu.
  Misja Niezniszczalnych polega na wytropieniu i zlikwidowaniu Sarah''y Kerrigan, która ponownie wchodzi na ścieżkę wojenną i próbuje na nowo zebrać swój rój. Już na początku misji przekonują się, że nie wszystko w misji jest tym czym wydawało się być, znajdują się w niebezpiecznej sieci zdrady i manipulacji. Ekipa Barney''a Ross''a nie musi długo czekać, żeby dowiedzieć się, że Kerrigan jest ścigana przez inne rasy za zbrodnie, które popełniła jako Królowa Ostrzy. Szybko też poznają grupę rebeliantów i charyzmatycznego Jima Raynor''a, który wprowadza najemników w szczegóły dotyczące historii Sarah''y. Niezniszczalni muszą podjąć decyzję: pomogą Jimowi Raynor''owi w odzyskaniu Kerrigan czy zdecydują się wypełnić zadanie, które im zlecił Mengsk. Najemnicy stają przed ciężkim zadaniem, z którego ta banda braci może nie wyjść cało.
  (Starcraft 2)