Ferilas

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  297
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ferilas

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Taka drobna uwaga - "heaRthfire".. ta literka jest dosyć istotna dla zachowania znaczenia.. a w tym dlc to chyba akurat tylko o domowo - rodzinne klimaty się rozchodzi..
 2. Ferilas

  Baldur's Gate

  Zdarzyło się komuś, że w czwartym rozdziale wszystkie mapy i część NPCów (w tym również zabitych) resetują się?? Wychodzę z miasteczka niziołków a tu taka niespodzianka.. abstrahując już od błędów z dziennikiem i nieodnotowywaniem postępów części questów.. chyba odłożę te nową wersję na przysłowiową półkę, przynajmniej na jakiś czas.
 3. Ferilas

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Mam problem przy próbie uwięzienia Odahviing''a.. Byłbym zobowiązan za pomoc.
 4. Ferilas

  Alpha Protocol - temat ogólny

  A ja mam dosyć dziwne pytanie.. Gdy w czasie misji wchodzę w mapę, ewentualnie w PDA.. jak z niego wyjść?! Przenosi mnie co najwyżej do ogólniejszego menu z wywiadem, ekwipunkiem i jeszcze jakimś jednym elementem ale nie jestem w stanie wrócić do gry :/
 5. Ferilas

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Czy istnieje jakaś metoda i odpowiednie pliki by zmienić polską wersję językową na angielską bez ściągania całego klienta? Niestety przy pobieraniu z battle.netu chronicznie wyskakują mi jakieś błędy uniemożliwiającę dalszy proces a chciałbym jeszcze raz przejść sobie kampanię, z tym, że tym razem w wersji oryginalnej. Byłbym zobowiązany za pomoc.
 6. Ferilas

  Mass Effect 2

  Dzięki za odpowiedź, jednak mam problem.. po zastąpieniu wcześniejszego (przerobionego w celu pozbycia się dubbingu) pliku Biogame_int, tym plikiem z linka podanego przez Ciebie - zamiast napisów pojawiają mi się szeregi liczb zakończone znaczkiem dolara :).. Czy powinienem jeszcze gdzieś coś zmienić, czy poszukać innego "zangielszczenia".
 7. Ferilas

  Mass Effect 2

  Niewykluczam, że takie pytanie już padło.. ale i tak spytam.. Wiem, że istnieje możliwość uruchomienia sklepowej wersji mass effect''a 2 w języku angielskim z polskimi napisami.. a czy da się uruchomić go również z angielskimi napisami? A jeśli tak, to jak.. Byłbym zobowiązany za odpowiedź.
 8. Ferilas

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Skoro już jesteśmy przy kwestiach damsko - męskich.. Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Wszystkie te gadki o Marsie i Wenus... Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego tylko mężczyźni są w stanie myśleć racjonalnie... W zeszłym tygodniu poszedłem z moją żoną do łóżka. Zaczęliśmy się pod kołdrą głaskać i dotykać. Byłem już gorący jak cholera i myślałem, że ona również, ponieważ to, co robiliśmy miało jednoznaczne podłoże seksualne. Lecz właśnie w tym momencie rzekła do mnie: - Posłuchaj, nie mam teraz ochoty się kochać, chcę tylko, żebyś wziął mnie w ramiona, dobrze? Odpowiedziałem: - Co? W odpowiedzi usłyszałem, no jak sądzicie, co? To przecież jasne: - Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb kobiet! W końcu zrezygnowałem i skapitulowałem. Nie miałem tej nocy seksu i tak zasnąłem... Następnego dnia poszedłem z żoną do Centrum Handlowego na zakupy. Patrzyłem na Nią, gdy przymierzała trzy piękne, ale bardzo drogie sukienki. Ponieważ nie mogła się zdecydować, powiedziałem Jej, żeby wzięła wszystkie trzy. Nie wierzyła własnym uszom i zmotywowana przez moje pełne wyrozumiałości słowa, stwierdziła, że do nowych sukienek potrzebuje przecież nowe buty, zresztą te, które na wystawie oznaczone były ceną 600 zł. Na to rzekłem, że, oczywiście, ma rację. Następnie przechodziliśmy obok stoiska z biżuterią. Żona podeszła do wystawy i wróciła z diamentową kolią. Gdybyście mogli Ją widzieć! Była wniebowzięta! Prawdopodobnie myślała, że nagle zwariowałem, ale to było Jej w gruncie rzeczy obojętne. Sądzę, że zniszczyłem wszelkie jej wyobrażenia o moich procesach myślowych, gdy po raz kolejny powiedziałem "tak" i dodałem "piękna kolia"... Teraz była wręcz seksualnie podniecona. Ludzie! Jej twarz wyrażała tyle uczuć, musielibyście to widzieć! W tym momencie powiedziała ze swoim najpiękniejszym uśmiechem: - Chodź, pójdziemy do kasy zapłacić. Trudno mi było nie wybuchnąć śmiechem, gdy Jej odpowiedziałem: - Nie, kochanie, nie mam teraz ochoty tego wszystkiego kupować... Jej twarz zbladła jak ściana, a jeszcze bardziej, gdy dodałem: - Mam tylko ochotę na to, żebyś mnie wzięła w ramiona. Gdy z wściekłości i nienawiści już prawie pękała, wbiłem ostatni gwóźdź: -Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z finansowych możliwości mężczyzn. Sądzę, że nie będę miał seksu do roku 2015...
 9. Ferilas

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Chce umówić Niko na randkę z Alexandrą Chilton z www.craplist.net.. Mam tylko jeden problem - brak linka "contact me", który rzekomo powinien być na jej stronie. Chyba, że oślepłem albo coś przeoczyłem, jakieś wzkazówki?? :)
 10. Ferilas

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Mam dosyć dziwny problem.. nie jestem w stanie wspiąć się na helikopter mimo szaleńczego tempa naciskania spacji.. czy jest na to jakiś patent?
 11. Byłby to pojedynek na statystyki gdybyście podali również liczbowe wyniki sprzedaży PS3.. i procentowe odniesienie wyników sprzedaży X360 z tegorocznych, do zeszłorocznych świąt. A tak - mamy kolejny pojedynek przechwałek.. statystyki jeśli chodzi o zestawienie to w tym nijak. Ale brawa Xbox.. całkiem nieźle.. a panom od Sony również.. za cierpliwość i optymistyczne noworoczne nastawienie ;)
 12. Ferilas

  Far Cry 2 - PC

  Nie mam w tygodniu zbyt dużo czasu na granie, także po przejściu samouczka albo i w jego trakcie, po zapisaniu gry przy każdej możliwej skrzynce wychodzę z programu.. gdy wracam do niego nie ma żadnych sejwów, prócz tego z samego początku po ucieczce z miasta.. Czy ktoś jeszcze ma taki problem? I co powienienem z tym zrobić, odbijanie zakładnika z tartaku za piątym razem nie sprawia już frajdy i chciałbym zobaczyć co jest dalej ;). Oryginalna Vista 64, oryginalny zpatchowany Far Cry i narastające niezadowolenie ;)
 13. Ferilas

  Mirror`s Edge 2D

  Całkiem przyjemne... trzeba tylko poczekać na tą dużą wersję i na tą jeszcze większą.. 3D. ;)
 14. Ferilas

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Cóż, to ja sobie niestety nie pogram, po reinstalacjach i próbach na wszystkich wersjach językowych pudełko wylądowało na parapecie i czeka na lepsze czasy (czyt- odp. pomocy technicznej).. Zastanawia mnie czy to nie jest czasem kwestia 64 bitowej visty.. Czy komuś z tą wersją udało się gre odpalić?
 15. Ferilas

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Kraków, przed chwilą kurier dostarczył mi mass effecta, zainstalowałem wersje ang. i cały mój zapał wyparował po naciśnieciu przycisku play i pojawieniu się komunikatu "Program Mass Effect przestał działać.".. i nie jest to błąd opisany na pomocy technicznej - z moim directX wszystko w porządku, więc.. ehh wiedziałem, że to zbyt piękne by było prawdziwe :). Wracam do kombinowania