IlMOD

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  536
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O IlMOD

 • Ranga
  Delegat
 1. A ja bym chciał transkrypt. Ni lubię tych wszystkich jutubów. Nie mam czasu oglądać filmików, ale na kawałek artykułu zawsze znajdę czas.
 2. IlMOD

  Manga i Anime - temat ogólny

  Dzięki! Za Kara no Kyoukai chciałem się kiedyś zabrać, ale jakoś 8 całych sezonów mnie odstraszyło. Za pozostałe może kiedyś się zabiorę, jak będę miał nastrój. Na ten tydzień dosyć romansów (szczególnie że The World God only Knows sam się nie przeczyta).
 3. IlMOD

  Manga i Anime - temat ogólny

  Co moglibyście polecić? Moje gusta: http://hummingbird.me/users/IlMOD/library Nie chcę shounenów, ani serii obecnie nadawanych.
 4. IlMOD

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Dobrze wiedzieć, że mój były serwer, który początkowo miał być serwerem RP, radzi sobie w walkach.
 5. IlMOD

  LOL - League of Legends

  http://www.youtube.com/watch?v=5NlJChct2T0 <-This
 6. IlMOD

  LOL - League of Legends

  Ja wiem, że narzekanie na matchmaking jest lamerskie i w normalach nie obowiązują te wszystkie zasady i w ogóle, ale... http://imgur.com/DvbYz1K Edit: obrazek się nie wgrał na grama.
 7. IlMOD

  LOL - League of Legends

  Teraz zobaczymy jak Chińczycy się spiszą.
 8. IlMOD

  LOL - League of Legends

  No i ktoś tu przed chwilą narzekał na komentatorów. Teraz to się nazywa fun ;p
 9. IlMOD

  LOL - League of Legends

  Skończyłem właśnie mecze placement. Tylko czy to normalne, że w dywizji nikogo nie ma?
 10. IlMOD

  LOL - League of Legends

  Jest gdzieś Fnatic vs Gambit w jakiejś porządnej rozdzielczości? Tylko nie Twitch, bo tam zawsze ścina, niezależnie od łącza i czy jest na żywo, czy nagrane...
 11. IlMOD

  LOL - League of Legends

  ---> lolesports.com <--- Tu masz całą rozpiskę mistrzostw, trochę statystyk, linki do meczów, które się już odbyły, opisy drużyn itp. Co do c9, to grają porządnie, ale jakoś nie tak genialnie, żeby oglądać dla poszczególnych graczy. Edit: Literówki Edit2: Poza tym c9 nie ma teraz w mistrzostwach (fazie grupowej) i nie grają meczy, bo miejsce mają zagwarantowane.
 12. IlMOD

  LOL - League of Legends

  Jest jakaś strona na której jest podsumowanie koreańskich finałów? Znaczy statystyki banów/picków/skuteczności itd.
 13. IlMOD

  LOL - League of Legends

  A ja ostatnio coś podobnego wygrałem. Ale tylko dlatego że wszystkie silvery spięły się i nie poddały gdy zobaczyły przeciwników.
 14. IlMOD

  Systemy RPG

  A to już zależy od "płodności" mistrza. Szybkie czytanie też się bardzo przydaje, bo poznanie podstawowych pomysłów z kilku(nastu) settingów bardzo przyspiesza wymyślanie. Zasad też. Raz zobaczyłem jakiś diagram w klanarchii i nie czytając zasad napisałem zasady walki dla moich graczy. Z małymi zmianami cały czas gramy w ten sam system.
 15. IlMOD

  Systemy RPG

  Jasne że to ciągle sprzedają. Chociażby na Rebelu. A do przeczytania ciekawe, chociażby dla inspiracji. Ja osobiście nie lubię gotowców, bo tworzenie własnego świata jest dla mnie w rpgach najciekawsze ;p